Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne obiekty nad Lublinem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

oalxazar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Wczoraj (29.06.2006) będac na spacerku z kumplami, zaobserwowałem na niebie dwa dziwnie zachowujące się obiekty. Krążyły one wysoko nad miastem, od czasu do czasu zatrzymywały się, cały czas zmieniały położenie. Po około dwóch minutach odleciały mniej więcej w kierunku wschodnim. Całe szczęście miałem ze sobą cyfrówkę i udało mi się zrobić dwa w miarę wyraźne zdjęcia. Oto one:

Click

Click
  • 0

#2

Marcio.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo ciekawe, pierwsze zdjecie rpzypomina mi balonik, ale drugie juz wyrazniej przypomina mi NOL'a !
  • 0

#3

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na drugim zdjęciu to podobne do kapelusza, może komuś zwiało z głowy :P
Na pierwszym to obiekt jest dosyć wysoko i niewiele widać, ale jest coś jakby metaliczny połysk.
Dlaczego mnie się nie zdarzają takie rzeczy to nie fair ;(
  • 0

#4 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

z tego przejscia u gory sam moge rzucic ciemne freezbee lub ringo:)

Osobiscie nieraz doswiadczylem Obserwacji noli ale wydaje mi sie ze robisz sobie jaja.Tyle.
  • 0

#5

Mao.
  • Postów: 88
  • Tematów: 61
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgłoś to gdzieś do organizacji ufologicznej, niech zbadają te zdjęcia. Wiem, że organizacja NPN jest z Lublina (tak jest na pisane na ich stronie) może wyślij do nich tę relację, niech się tym zajmą. Tu masz adres strony: www.npn.ehost.pl Zdjęcia wymagają poważnej analizy a domyślam się, że oni mogą ja wykonać.
  • 0

#6 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Pierwsze zdjęcie nie jest fotomontażem, ale nie przedstawia ufo :P . Pojawiające się "brzydkie piksele" to nie żaden efekt zabawy photoshopem, ale efekt uboczny kompresji JPEG (dlatego dobre aparaty robią zdjęcia w formacie .raw ;) ). Co prawda nie mam żadnego odniesienia do tego obiektu, oprócz nieba, ale mogę z całą pewnością stwierdzić, że ów obiekt jest stosunkowo nisko i jest stosunkowo niewielki, patrząc na odbicie słońca w jego powierzchni. Tak więc - mamy do czynienia z podrzuconą piłeczką ;] .

Drugie zdjęcie to ewidentna "rzutka' - przedstawiony NOL jest bliżej obiektywu niż most...

Jak dla mnie to stuprocentowe fake i zabawa ;] .
  • 0

#7

oalxazar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra, wygraliście ;-) Gratuluję spostrzegawczości :mrgreen: Aczkolwiek nie jest to żadna piłeczka ani freezbee. Na pomysł z ufo wpadłem przypadkiem podczas operacji rozwalania twardego dysku :P są to po prostu kawałki rozwalonego dysku, żaden fotomontaż. następnym razem bardziej się postaram ;-) pozdrawiam tych, którzy nie dali się nabrać. Tych którzy się nabrali również :P Sorry za ten psikus, ale nie mogłem się powstrzymać. :smile:

No to temat do zamknięcia :-(

PS. Mam nadzieję, że warna nie dostane? ;-)
  • 0

#8 Gość_wladcamuch

Gość_wladcamuch.
  • Tematów: 0

Napisano

warna chyba nie... hmmm... moze by tak bana na IP? =P
wlasciwie co do opisu to sie wszystko zgadza: zmienialy polozenie bo zosataly podrzucane, przemiecily sie na wschod - no idealnie, przeciez poszlismy z tymi szczatkami hdd na wschod po czy wywalilismy wszysto w krzaki;p co do wysokosci to bylo mniej wiecej 5-20m, w zaleznosci od tego ile kto sily przylozyl do wyrzutu ;p
swoja droga nawe ze na tym hdd byla winda nie uprawiedliwienia zniszczenia 4gb cavitara ;(
pozdro dla wszystkich co wyjasniaja niewyjasnione ;p
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych