Skocz do zawartości


Zdjęcie

Horror w Varginhi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dzisiaj rano...około godziny 9 zbudziłem się i jeszcze zaspany włączyłem komputer. Uruchomiłem swoją przeglądarkę internetową i jako ,że moją stroną główną jest onet.pl to poczytałem sobie kilka wiadomości z ostatnich kilku godzin i natrafiłem na ciekawy artykuł zatytułowany wielkim nekrologiem "Horror w Varginhi";

Około pierwszej w nocy Oralinę de Freitas obudził dziwny hałas. Jak się okazało, coś
przeraziło stado bydła na ranczu, które znajdowało się pod zarządem jej męża. Kiedy
kobieta podeszła do okna, zauważyła coś nadzwyczajnego


Chcesz więcej?
Oto bezpośredni link do onetowskiego artykułu:

http://strefatajemni...61,artykul.html
  • 0

#2

Maczu Pikczu.
  • Postów: 41
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też to czytałem... Czy to nie dziwne, że ostatnio media masowe zasypują nas informacjami o działalności istot pozaziemskich? Czyżby chcieli nas na coś przygotować?
  • 0

#3

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z tymi mediami to jest tak,że coraz więcej prezentują ''newsów'' na ten temat,bo coraz więcej ludzi te tematy czyta,łyka i się interesuje.Wystarczy dodać intrygujący tytuł,ciekawe zdjęcie,znaną od lat,powtarzającą się historyjkę i oto mamy liczbę wyświetleń,odwiedzających stronę wyrażaną w dziesiątkach tysięcy ;)
  • 1

#4

Maczu Pikczu.
  • Postów: 41
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tymi mediami to jest tak,że coraz więcej prezentują ''newsów'' na ten temat,bo coraz więcej ludzi te tematy czyta,łyka i się interesuje.Wystarczy dodać intrygujący tytuł,ciekawe zdjęcie,znaną od lat,powtarzającą się historyjkę i oto mamy liczbę wyświetleń,odwiedzających stronę wyrażaną w dziesiątkach tysięcy ;)


Racja, ale jeżeli porównamy to ze stanowiskiem NASA oraz rządów większości krajów, które skutecznie zacierają ślady na temat działalności istot pozaziemskich, wydaje się co najmniej dziwne, że publiczne media takowe informacje podają :D
  • 0

#5

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak widzicie, powoli zaczyna się akcja mającą na celu uświadomienie mam, że nie jesteśmy sami nie tyle we wszechswiecie co na ziemi. Moim zdaniem jest to powolne realizowanie "projektu odtajnienie" a zaczeło się to od ujawniania dokumentów rządowych (nie zaprzeczam, że większość jest warta tyle co po prostu makulatura). Coraz więcej osób przyznaje się do uczestniczenia w równych projektach rządowych związanych z ufo, powstają już nawet takie urzędy jak ambasada dla istot pozaziemskich. Już widzę te uśmieszki sceptyków, ale niedługo one znikną z twarzy. To tylko kwestia czasu (jeśli pod koniec tego roku w połowie grudnia będzie pewna obserwacja ufo będę w 100% pewny, że to już będzie kwestia nie dziesięcioleci, nie lat a miesięcy)
  • 0



#6

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z perspektywy takiego szarego człowieczka mającego ze sprawą tyle wspólnego co przeczytanie na jakimś onecie byle artykułu nie da się stwierdzić czy historia jest prawdziwa, czy nie. O budowie ufoambasady w Kazachstanie słyszałem i o ile to nie żart, myślę, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Po co kosmitom z ich nieziemsko zaawansowaną technologią jakieś lądowisko? A ewentualne rozmowy z kosmiczną delegacją można prowadzić pod chmurką, przy okazji zapozna się ona z tutejszą fauną i florą :D. Rząd kraju pomógłby lepiej kwiczącym z nędzy i głodu obywatelom.

Uważam, że wszechświat tętni życiem. Ale mniemanie, że nasze czasy to moment, kiedy nawiążemy kontakt z pozaziemską cywilizacją to postawa nieco egocentryczna. Niby pod jakim względem jesteśmy wyjątkowi?

shortez,

(jeśli pod koniec tego roku w połowie grudnia będzie pewna obserwacja ufo będę w 100% pewny, że to już będzie kwestia nie dziesięcioleci, nie lat a miesięcy)


O jakiej obserwacji piszesz? Wyduś z siebie coś więcej :)
  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To było 15 lat temu.
  • 3



#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytałem gdzieś w artykule o tym, jak go znajdę, to podeśle link

A chodzi o to, że jest to związane z disclosure project, i ta obserwacja w grudniu ma być potwierdzeniem a zarazem ujawnieniem istnienia ufo. Ile w tym prawdy... Czas pokażę
  • 0



#9

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Mało tego już raz czytałem coś podobnego w starej gazecie: Faktor X. (mój tato kiedyś zbierał) i wyczytałem coś bardzo podobnego czerwonoskórej istocie i czerwonymi oczyma...na dodatek też wystraszyło bydło i było w Meksyku (w stodole w koncie siedziało)!!!
  • 0

#10 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

"Horror w Varginhi"

To jakieś pomówienia, nigdy w Varginhi nie byłem ;)

@wiem wszystko
To było 15 lat temu.


Dokładnie. Kiedyś (czasy PRL'u) było popularne powiedzenie „sto lat za murzynami”. Teraz mamy demokrację i widocznie przyspieszyliśmy (15 lat, to nie 100). Nieźle.

@m4st3r
Mało tego już raz czytałem coś podobnego w starej gazecie: Faktor X. (mój tato kiedyś zbierał) i wyczytałem coś bardzo podobnego czerwonoskórej istocie i czerwonymi oczyma...


Ja też kiedyś zbierałem (pozdrów tatę) i mowa jest tu o artykule pt. "Incydent w Varginha" (FAKTOR X nr 13 z 1999r).
Artykuł kończy się sygnaturą "śledztwo w toku", ale chyba niczego nowego już nikt niewniósł do sprawy.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych