Skocz do zawartości


Zdjęcie

ET/UFO Disclosure - rewolucja rozpoczęta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
231 odpowiedzi w tym temacie

#226

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


W skrócie:
Dzięki Crowfundingowi chcą zebrać 50.000$ na zmontowanie i wydanie zapisu z konferencji na DVD/Blue Ray.

Pierwsza myśl: Skoro w projekt są zaangażowani politycy/ludzie biznesu/naukowcy/byli żołnierze to jakim problemem dla takich ludzi jest wyłożenie 50 tysięcy na wersję DVD, a potem przeczytałem ciekawą rzecz.

Członkowie kongresu, których widać na filmie nie są tam z dobroci serca i chęci poznania głęboko skrywanej prawdy.

Każdy z nich dostał 20.000$ za wzięcie udziału i subiektywną ocenę materiału, zeznań świadków. Szef projektu wcześniej zaproponował 10.000$, ale żaden z 55 kongresmenów nie chciał marnować swojego czasu , więc oferta została podwojona i wtedy znalazło się 6 kongresmenów, którzy się na to zgodzili.
źródło


Trochę to przypomina powołanie komisji śledczej, której skład wybiera osoba sądzona przez tę komisję, ale rozumiem, że jeżeli chcą przekonać zwykłych obywateli do swoich racji to "komisja" musi być wiarygodna, a kto jest bardziej wiarygodny dla zwykłego Amerykanina niż kongresmeni.


Filmy z YT ponoć były cały czas usuwane/przerabiane i z tego powodu Citizen Hearing zdecydowali się na umieszczenie ich na oddzielnym serwerze.
Za niecałe 4$ można obejrzeć te 30h+ nagrań wypowiedzi świadków/nagrań i innych materiałów. Ponoć można napisać prośbę o udostępnienie materiałów w celach edukacyjnych i uzyskać dostęp za darmo, przynajmniej tyle wynika z komentarzy twórców na YT
  • 0

#227

Ripsonar.
  • Postów: 215
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przesłuchanie obywatelskie w sprawie UFO. Richard Dolan [29.04.2013] PL


  • 1



#228

bialas55.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kilka prostych faktów, że kosmici napewno istnieją

 

- żadna sonda kosmiczna nie wylądowała na następnej po marsie planecie jowiszu, naukowcy nadal nie wiedzą, dlaczego od 300 lat na jowiszu wciąż jest niezmienna pogoda, więc co my ludzie możemy wiedzieć co jest nawet 1000 lat świetlnych od naszej planety

- kosmos to miliardy galaktyk, układów słonecznych, więc jest to niemożliwoscią, że gdzieś nie ma kosmitów (oni dla nas są kosmitami, a my pewnie dla nich)

- nasz układ słoneczny powstał bardzo późno, jeżeli chodzi o narodziny kosmosu, więc ci co żyją w galaktykach, które powstały wcześniej, dysponują taką technologią, że odwiedzenie ziemi to żaden problem (wielu naukowców sądzi, że potrafią zaginać czasoprzestrzeń)

-  varginha 1996 dla mnie najwiarygodniejsza katastrofa ufo


  • 0

#229 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakie są szanse na istnienie życia we wszechświecie poza ziemią ? >100%

Jakie są szanse na to, że inteligentne istoty z innego zakątka galaktyki, które dzięki niewyobrażalnie zaawansowanej technologi przemknęli przez kawał kosmosu omijając miliony gwiazd, miliardy planet i biliardy asteroid bez szwanku rozbili się akurat na malutkiej ziemi ? <0,00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001%


Użytkownik convers edytował ten post 14.01.2015 - 20:31

  • 0

#230

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten filmik to w zasadzie nic nowego, gadanie i tylko gadanie. Specjalnego ujawnienia jak nie było tak nie ma.


  • 0



#231

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

kilka prostych faktów, że kosmici napewno istnieją

To bardziej przypuszczenia niż fakty.

- żadna sonda kosmiczna nie wylądowała na następnej po marsie planecie jowiszu, naukowcy nadal nie wiedzą, dlaczego od 300 lat na jowiszu wciąż jest niezmienna pogoda, więc co my ludzie możemy wiedzieć co jest nawet 1000 lat świetlnych od naszej planety

Tobie chodzi o Wielką Czerwoną Plamę pewno. To jest chmura burzowa między dwoma pasami prądów powietrznych, które przemieszczają się w przeciwne strony. Jest to efekt dużej prędkości obrotowej Jupitera, jedna "doba" trwa tam dziesięć godzin ziemskich. Dodać do tego trza też efekt Coriolisa. Ponadto takich formacji jest więcej, a i prawdopodobnie WCP istnieje dużo dłużej, niż te trzysta lat. Dalej, jak zamierzasz lądować na planecie, która jest gazowym gigantem? Jowisz nie ma powierzchni jako takiej. A o tym, co jest poza Układem Słonecznym też wiemy sporo. Trza było nie spać na lekcjach.

- kosmos to miliardy galaktyk, układów słonecznych, więc jest to niemożliwoscią, że gdzieś nie ma kosmitów (oni dla nas są kosmitami, a my pewnie dla nich)

Co nie znaczy, że nas odwiedzają. Podstawowym problemem zawsze będzie czas podróży i jej koszt energetyczny.

- nasz układ słoneczny powstał bardzo późno, jeżeli chodzi o narodziny kosmosu, więc ci co żyją w galaktykach, które powstały wcześniej, dysponują taką technologią, że odwiedzenie ziemi to żaden problem (wielu naukowców sądzi, że potrafią zaginać czasoprzestrzeń)

Gdyby dysponowali napędem Warp, to też dysponowaliby sprzętem pozwalającym nas badać z orbity Plutona i to bez naszej wiedzy. Sami dysponujemy technologią pozwalającą wykrywać planety, określać ich wielkość, orbity, a nawet przybliżoną temperaturę. Znaleźliśmy też kilka planet typu ziemskiego teoretycznie nadających się do zamieszkania: http://en.wikipedia....imilarity_Index

- varginha 1996 dla mnie najwiarygodniejsza katastrofa ufo

Jeśli masz na myśli statki kosmitów, to takich katastrof nigdy nie było. Nie dość, że kosmici zdolni do ekonomicznych podróży międzygwiezdnych nie mieliby powodu do lądowania na naszej planecie, bo wszystko da się zbadać z orbity, to jeszcze jest praktycznie niemożliwe by mając technologię do takich podróży po prostu skasować "brykę" na planecie prymitywnych małpoludów.
  • 2



#232

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam z początku jak zobaczyłem te wystąpienie byłem bardzo zadowolony , panowie przekonywali o pokazaniu dowodów i obszernych wykładach przed kongresem u.s.a , i do dzisiaj nic w nie widziałem i nie słyszałem , ktos tam pisał że niby gdzieś w necie jest ale płatne tyle że ja pierdziele jak mam bulić kase za ponowne słuchanie tego samego , zawiodłem się.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych