Skocz do zawartości


Zdjęcie

ET/UFO Disclosure - rewolucja rozpoczęta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
231 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika



This is a message to the U.S. Government. DISCLOSE NOW, or they will do it themselves!

Ta wiadomość jest kierowana do rządu Stanów Zjednoczonych. ODKRYJCIE PRAWDĘ, albo "oni" zrobią to sami !




Użytkownik shortez edytował ten post 15.01.2011 - 18:25

  • 2



#2

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z jednej strony chcę ujawnienia, z drugiej strony trochę się obawiam. Nie kosmitów, bo gdyby chcieli nas zabić/zniewolić zrobiliby to już dawno, tylko reakcji ludzi. Oczywiście nie da się w stu procentach przygotować, jakieś ogniska paniki zawsze będą, tylko chodzi o to, aby panikę ograniczyć do minimum. No i pozbyć się uprzedzeń. Kto powiedział, że np. WSZYScy reptilianie muszą być źli? Może istnieje jakaś rasa kosmicznych gadów, która jest pokojowo nastawiona? Oczywiście nie wykluczam, że jakieś gadzie cywilizacje mogą być złe, ale z pewnością nie wszystkie. Albo Szaraki. Czy oni muszą być źli? Może istnieją dwa obozy ci dobrzy i ci źli?

Chodzi mi o to, aby ich nie oceniać po wyglądzie, tylko po tym co będą robić.
  • 0

#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

w filmikach mówione jest, że rząd obserwuje reakcje na to co się dzieje. Nie chce wywołać masowej paniki. Wierzę w to, że projekt trwa już od pewnego czasu, narazie jest faza "badania terenu". Chcą upewnić się, jak to przed chwilą napisałem, jaka będzie reakcja ludzi.
  • 0



#4

Gaiuss.
  • Postów: 203
  • Tematów: 10
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe kiedy niby mają się ujawnić?
Za rok, dwa? więcej?

Pomijając co to według mnie po ujawnieniu ET na całym świecie świat a raczej ludzie podzieliliby się na 3 FRAKCJE

#1 Ludzie którzy by czcili, wielbili i uważali ich za bogów, bądź też za zesłanych przez Boga

#2 Ludzie którzy uważaliby ich za wrogów i chcieliby ich zniszczyć

#3 Ludzie którzy ani nie czcili by ich ani też nie uważali za wrogów. Po prostu wiedzieliby o paru sprawach

Tu opisałem Motyw jaki jest w serialu "V : Visitors" co prawda tam są inni obcy którzy chcą nas zniszczyć ale sądzę, że takie 3 główne Frakcje by powstały.
  • 0

#5

WHITNAMCZYK.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomijając co to według mnie po ujawnieniu ET na całym świecie świat a raczej ludzie podzieliliby się na 3 FRAKCJE

#1 Ludzie którzy by czcili, wielbili i uważali ich za bogów, bądź też za zesłanych przez Boga

#2 Ludzie którzy uważaliby ich za wrogów i chcieliby ich zniszczyć

#3 Ludzie którzy ani nie czcili by ich ani też nie uważali za wrogów. Po prostu wiedzieliby o paru sprawach


Nie przesadzajmy, niektórzy ludzie to rzeczywiście idioci ale nie tacy by ich czcić, każdy człowiek w dzisiejszym świecie wie parę informacji na ten temat a te informacje wystarczą by człowiek rozumny przestał ich uważać za Boga, 200 lat temu rzeczywiście mogliby uznać ich za osoby Boskie, no ale jak już mówiłem, nie w dzisiejszych czasach.
"Cholera, skoro jest jedna taka cywilizacja mogą być miliardy innych" - Moim zdaniem tak sądzi każdy żyjący na Ziemi człowiek.

Użytkownik WHITNAMCZYK edytował ten post 15.01.2011 - 20:45

  • 0

#6

Ferdynand Kiepski.
  • Postów: 95
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

200 albo 2000 lat temu, hehe ;)

ja bym dodał jeszcze 4 możliwość, pod którą bym się podpisał:

Bo przecież po coś by się ujawnili. Zapewne po to, by pokazać nam, że są nieograniczone drogi w rozwoju i ja osobiście słychałbym bardzo uważnie, co mają nam do przekazania w sprawach technologicznych, duchowych itp. To by było lepsze niż Discovery i ReligiaTV razem wzięte :)

No i poczułbym niesamowity przypływ motywacji do wszystkiego, zresztą, sama myśl o tym mnie napędza.

Użytkownik Michael_Jackson edytował ten post 15.01.2011 - 21:03

  • 0

#7

Gaiuss.
  • Postów: 203
  • Tematów: 10
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie przesadzajmy, niektórzy ludzie to rzeczywiście idioci ale nie tacy by ich czcić, każdy człowiek w dzisiejszym świecie wie parę informacji na ten temat a te informacje wystarczą by człowiek rozumny przestał ich uważać za Boga, 200 lat temu rzeczywiście mogliby uznać ich za osoby Boskie, no ale jak już mówiłem, nie w dzisiejszych czasach.
"Cholera, skoro jest jedna taka cywilizacja mogą być miliardy innych" - Moim zdaniem tak sądzi każdy żyjący na Ziemi człowiek.



Wierzymy w cuda choć wiemy, że ich nie ma.
Ludzie rozpaczliwie szukają łatwych i prostych odpowiedzi nie przyjmując do wiadomości, że owe odpowiedzi to kłamstwa lub sprytne oszustwo
Czcimy Boga czemu?
Czlowiek nigdy nie studiuje faktów i nie poddaje w wątpliwość swojej wiary

Po drugie podałem 2 przykłady albo będą ich brać za Boga albo będą zesłanymi przez Boga wolimy łatwą prawdę niż skomplikowane odpowiedzi.

Tak sądzi każdy człowiek na świecie?
pokaż mi ich ale nie z tego forum nie z for tego typu ani nikogo z rodziny nikogo kogo znasz zapytaj o to zwykłego przechodnia a najlepiej 10 wtedy podaj mi liczbę którzy tak odpowiedzieli i liczbę która tak nie odpowiedziała.
Spotkałem wielu ludzi i ich zdanie jest takie, że jakakolwiek obca cywilizacja nie istnieje bo to scifi to tylko bajki, filmy bo tak nie mówią w telewizji.

Ludzie są idiotami, wielkimi ignorantami jedyna rządzą jest pieniądz. Uważamy siebie za najdoskonalszy twór na ziemi a wszystkie zwierzęta za głupsze od nas to jest ignorancja.


Ja osobiście nie mogę się doczekać aż obcy pojawią się na naszej orbicie nie mogę się doczekać widoku twarzy paru osób kiedy zobaczą to co zobaczą nawet jeżeli nie nastąpi to w przeciągu następnych 10 a 30 lat
  • 2

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja się nie mogę doczekać widoku twarzy tych, którzy zapewniali wszystkich dookoła, że ufo to pojazdy obcych.
Będziecie czekać do końca świata i jeden dzień dłużej na to ujawnienie.

W ogóle moim zdaniem nie ma czego ujawniać. Ufo to pojazdy latające budowane od początku lat 40 przez rząd USA. Trochę może też pochodzi z innych krajów. To wszystko czego można się spodziewać w ujawnionych w przyszłości dokumentach.
To już tak jest że jak zbliża się zapowiadany rok 2012 a po nibiru ani widu ani słychu to pojawiają się nowi głosiciele prawdy albo ci starzy zmieniają śpiewkę i wróżą co innego. Na 2012 roku cwaniacy zarabiają mnóstwo pieniędzy jeśli ten rok przeminie to kasa przestanie płynąć na konta. Wtedy pojawią się nowe daty w których ma się coś super wydarzyć.
  • 2



#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem wszystko, ja sam w jakieś nibyru nie wierzę. W katastrofę w 2012 też nie wierzę. Ale już w przemianę tak.
Nie zobaczysz tych twarzy bo sam taką będziesz miał. I możesz być tego pewny, że nie ja, nie my się zdziwimy tylko Ty i inni sceptycy i szydercy.

Na www.esotericcosmos.com podobno jest wywiad z obamą nt disclose. Jeszcze nie sprawdziłem ale widziałem odsyłacze na innych stronach
  • 1



#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To się jeszcze okaże kto będzie miał nietęgą minę kiedy po wielu latach będziemy nadal opierać się na filmach z youtube i doniesieniach że ktoś tam widział gdzieś ufo.
Nie bądź taki pewny.
No tak przemiana, miały być katastrofy, nibiru a będzie jakaś bliżej nieokreślona przemiana. Ta przemiana będzie głoszona przez tych co w nią wierzą, to będzie przemiana w ich własnym świecie, reszta niczego nie doświadczy.
  • 1



#11

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie jest temat o 2012 i wszelkich katastrofach. Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat Disclosure Project to proszę o nie wypowiadanie się.
Nie przecze, że istnieją black projekty ze sztandarowym tr 3b na czele i niektóre obserwacje są albo zwykłymi samolotami lub czymś "ludzkim".

Oho cisza przed burzą...
  • 0



#12

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja się nie mogę doczekać widoku twarzy tych, którzy zapewniali wszystkich dookoła, że ufo to pojazdy obcych.
Będziecie czekać do końca świata i jeden dzień dłużej na to ujawnienie.

W ogóle moim zdaniem nie ma czego ujawniać. Ufo to pojazdy latające budowane od początku lat 40 przez rząd USA. Trochę może też pochodzi z innych krajów. To wszystko czego można się spodziewać w ujawnionych w przyszłości dokumentach.
To już tak jest że jak zbliża się zapowiadany rok 2012 a po nibiru ani widu ani słychu to pojawiają się nowi głosiciele prawdy albo ci starzy zmieniają śpiewkę i wróżą co innego. Na 2012 roku cwaniacy zarabiają mnóstwo pieniędzy jeśli ten rok przeminie to kasa przestanie płynąć na konta. Wtedy pojawią się nowe daty w których ma się coś super wydarzyć.


A ja nie mogę się doczekać widoku twojej twarzy, na wieść o prawdziwości ufo :)
  • 0

#13

corradam.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakaż to wielka i typowo ludzka ignorancja aby myśleć ze w czymś tak ogromnym i niezbadanym jak wszechświat możemy być jedynymi inteligentnymi cywilizacjami.
Poza tym jak oromne marnotrastwo przesztrzeni by to było gdybyśmy mieli byc jedymymi rozumnymi w tym ogromie
  • 4

#14

WHITNAMCZYK.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po drugie podałem 2 przykłady albo będą ich brać za Boga albo będą zesłanymi przez Boga wolimy łatwą prawdę niż skomplikowane odpowiedzi.

Tak sądzi każdy człowiek na świecie?
pokaż mi ich ale nie z tego forum nie z for tego typu ani nikogo z rodziny nikogo kogo znasz zapytaj o to zwykłego przechodnia a najlepiej 10 wtedy podaj mi liczbę którzy tak odpowiedzieli i liczbę która tak nie odpowiedziała.
Spotkałem wielu ludzi i ich zdanie jest takie, że jakakolwiek obca cywilizacja nie istnieje bo to scifi to tylko bajki, filmy bo tak nie mówią w telewizji.


Rzeczywiście mogłem przesadzić z każdym człowiekiem na Ziemi.


W ogóle moim zdaniem nie ma czego ujawniać. Ufo to pojazdy latające budowane od początku lat 40 przez rząd USA. Trochę może też pochodzi z innych krajów. To wszystko czego można się spodziewać w ujawnionych w przyszłości dokumentach.
To już tak jest że jak zbliża się zapowiadany rok 2012 a po nibiru ani widu ani słychu to pojawiają się nowi głosiciele prawdy albo ci starzy zmieniają śpiewkę i wróżą co innego. Na 2012 roku cwaniacy zarabiają mnóstwo pieniędzy jeśli ten rok przeminie to kasa przestanie płynąć na konta. Wtedy pojawią się nowe daty w których ma się coś super wydarzyć.


Chciałbym przypomnieć iż w stronę Ziemi lecą 3 ogromne obiekty które mają do nas dolecieć w 2012 roku.
  • 0

#15

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś tu napisał, że czeka aż się obcy pojawią na orbicie, itp. A co jeśli mają już statek na orbice? Ludzcy naukowcy opracowali już technologię załamywania światła mikrofalowego. A co jeśli tamci umieją także załamywać światło widzialne (a przy okazji inne długości fal EM)? Wtedy takiego statku byśmy nie zobaczyli, chyba że by wyłączyli kamuflaż lub by przypadkowo z jakimś satelitą się zderzyli. Oczywiście by oddziałowywali na ziemię grawitacyjnie, ale jak nie wiadomo czego szukać i gdzie, to się tego nie znajdzie ;). Mogą mieć też jakąś bazę na Marsie, albo którymś z księzyców Jowisza (to by wyjaśniało dlaczego niektóre z sond wysłanych na czerwoną planetę przestawały nadawać w dziwnych okolicznościach)...

W każdym razie wszystkiego dowiemy się jak się ujawnią. Może obiekt w Roswell nie rozbił się całkiem przypadkowo...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych