Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wycięte miejsce z mapy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

TunnelingChannelowy.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Podczas transmisji chanelowo tunelowej , której świadkiem była potężna znana i szanowana w swoim środowisku wróżka Esmeralda . Odebrałem tajemniczy przekaz z planety Uran . Tajemniczy głos podał mi namiary na lokację : podaj współrzędne i link :

51.373772, 1.155655

http://maps.google.c...e=UTF8&t=h&z=17

<iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.c...d"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.c...00456&#38;z=17" style="color:#0000FF;text-align:left">Wyświetl większą mapę</a></small>

Proszę przeanalizować fragment nadbrzeża z którego usunięto duży obiekt .

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO NIE JEST FAKE!!!!!!!!!!!!!!! ANNUNAKI NADCIAGAJĄ I WHO RZĄD ŚWIATOWY MASKUJE ICH OBECNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączona grafika
  • -7

#2

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fu... Chciałem dać minusa i dałem plusa -.- Zamknijcie ten temat/
  • 1



#3

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Bloodsucker

Naprawiłbym Twój błąd, ale chwilowo nie mogę... :P
Ale jak widać, ktoś był na tyle uprzejmy i mnie wyręczył.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO NIE JEST FAKE!!!!!!!!!!!!!!! ANNUNAKI NADCIAGAJĄ I WHO RZĄD ŚWIATOWY MASKUJE ICH OBECNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1. Nie krzycz
2. Naprawdę sądzisz, że rząd światowy chcąc ukryć przybycie Anunnaki zasypał ich statek kamieniami?

Użytkownik Ill edytował ten post 08.01.2011 - 13:08

  • 0

#4

TunnelingChannelowy.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

@Bloodsucker

Naprawiłbym Twój błąd, ale chwilowo nie mogę... :P
Ale jak widać, ktoś był na tyle uprzejmy i mnie wyręczył.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO NIE JEST FAKE!!!!!!!!!!!!!!! ANNUNAKI NADCIAGAJĄ I WHO RZĄD ŚWIATOWY MASKUJE ICH OBECNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1. Nie krzycz
2. Naprawdę sądzisz, że rząd światowy chcąc ukryć przybycie Anunnaki zasypał ich statek kamieniami?



Ciekawa koncepcja z tym zasypaniem statku kamieniami , ale podczas zasypywania ktoś mógłby to zobaczyć , wydaje mi się że poprostu ktoś wyciął obiekt z mapy i nałożył tam kamienie , ewentualnie Annunaki dysponują technologią która pozwala im na ukrywanie swoich statków przed naszymi satelitami na zasadzie projekcji obiektów leżących pod ich statkami i wyświetlaniu tych projekcji ponad ich statkami tak aby satelita armii Usa robił takie zdjęcia jak załączyłem .
  • 0

#5

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie wpadłeś na to, ze to są po prostu kamienie? Takie jak leżą kawałek dalej na prawo? I jeszcze dalej? Może to są umocnienia wybrzeża, bo się osuwa?

No przecież to oczywiste, że to nie jest żaden statek :P

Użytkownik Ill edytował ten post 08.01.2011 - 13:34

  • 0

#6

TunnelingChannelowy.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A nie wpadłeś na to, ze to są po prostu kamienie? Takie jak leżą kawałek dalej na prawo? I jeszcze dalej? Może to są umocnienia wybrzeża, bo się osuwa?

No przecież to oczywiste, że to nie jest żaden statek :P



Statku nie widać bo jest zamaskowany albo wycięty . Umocnienia nadbrzeża też to nie mogą być gdyż to miejsce znajduje się na plaży ciągnącej się przez dobre 10 kilometrów . Co też można zauważyć . Mieszkałem kiedyś w tej miejscowości bardzo dobrze znam tę plażę . Przechodziłem koło tego miejsca setki razy i nigdy nie widziałem czegoś takiego co jest na tym zdjęciu . Dlatego postanowiłem to zamieścić po tym jak podczas przekazu astralnego tunelowo chaneelowego dostałem namiary iż tam dzieje się coś dziwnego.

PS. Popatrz na linię wody przed i za tym miejscem to też się nie zgadza - woda w obrębie tej lokacji jest cofnięta o dobre 4m w stosunku do lini brzegowej poza tajemniczym obiektem

Użytkownik TunnelingChannelowy edytował ten post 08.01.2011 - 13:46

  • 0

#7 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

A mi krowa Paula powiedziała, że lubi budyń.

Dołączona grafika

Srry za ostre stwiedzenie ale czy ty jesteś normalny ? i czy masz oczy ? jeżeli słyszysz głosy to polecam się udać do specjalisty :\

Myślisz, że graficy google siedzą od kilku lat i i pięknie łączą wszystkie skrawki fotek z satelitów ? Jesze dobrze przyjrzyj sie nabrzeżu. Ty nie widzisz, że cały brzeg to jedna wielka wycinanka na szybciora ?

Użytkownik convers edytował ten post 08.01.2011 - 13:53

  • 1

#8

TunnelingChannelowy.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A mi krowa Paula powiedziała, że lubi budyń.

Dołączona grafika


Hmm to zapytaj krowy Pauli co to jest jesli naprawdę masz z nią tak dobry kontakt , że dochodzi między wami do tramsmisjii myśli . Może krowa Paula połączy się z Uniwersum i cała mądrość kosmosu pomoże rozwiązać tę zagadkę ???

Dołączona grafika
  • 0

#9

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesze dobrze przyjrzyj sie nabrzeżu. Ty nie widzisz, że cały brzeg to jedna wielka wycinanka na szybciora ?


Akurat nie jest to sklejane, to falochrony zbierają piasek. A skąd kamienie? O ile dobrze pamiętam, są tańsze niż zwykłe falochrony i trudniej się niszczą. Poza tym, to nie jedyny pasek z kamieni na tym brzegu, wystarczy przesunąć mapę w lewo lub prawo, a się znajdzie sporo innych.


Hmm to zapytaj krowy Pauli co to jest jesli naprawdę masz z nią tak dobry kontakt , że dochodzi między wami do tramsmisjii myśli . Może krowa Paula połączy się z Uniwersum i cała mądrość kosmosu pomoże rozwiązać tę zagadkę ???


Szkoda komentarza na to.
Proponuję zamknąć temat i dać autorowi prewencyjnego banana, przynajmniej ja bym tak zrobił.

Użytkownik Ill edytował ten post 08.01.2011 - 14:06

  • 1

#10

TunnelingChannelowy.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jesze dobrze przyjrzyj sie nabrzeżu. Ty nie widzisz, że cały brzeg to jedna wielka wycinanka na szybciora ?


Akurat nie jest to sklejane, to falochrony zbierają piasek. A skąd kamienie? O ile dobrze pamiętam, są tańsze niż zwykłe falochrony i trudniej się niszczą. Poza tym, to nie jedyny pasek z kamieni na tym brzegu, wystarczy przesunąć mapę w lewo lub prawo, a się znajdzie sporo innych.


Hmm to zapytaj krowy Pauli co to jest jesli naprawdę masz z nią tak dobry kontakt , że dochodzi między wami do tramsmisjii myśli . Może krowa Paula połączy się z Uniwersum i cała mądrość kosmosu pomoże rozwiązać tę zagadkę ???


Szkoda komentarza na to.
Proponuję zamknąć temat i dać autorowi prewencyjnego banana, przynajmniej ja bym tak zrobił.


JA propopnuję tobie dać bana - ZNAM TO MIEJSCE PRZEChODZILEM TAMTĘDY SETKI RAZY I NIGDY TAKICH KAMIENI W TYM MIEJSCU NIE BYLO - EWIDENTNIE Z TEGO SEKTORA ZOSTAŁO COŚ WYCIĘTE ALE JAK TEGO NIE WIDZISZ TO KUP SOBIE OKULARY. - przesuwając mapę w prawo rzeczywiscie można dostrzec plażę kamienistą - owe kamienie chronia 1o metrowy klif który jest podmywany - owe umocnienia ciągnąsię aż do ruin zamku. Miejsce w którym jest obiekt to piaszczysta plaża schodząca łagodnym łukiem do wody - podczas odpływu woda cofa się max o kilometr. W miejscu z którego usunięto obiekt i nałożono kamienie nie ma prawa bytu bo w rzeczywistości w tym miejscu jest piasek 1 . POszukam to dołącze zdjęcia tej plaży . Zdjęcie satelitarne jest zmanipulowane albo przez NWo albo Anunaki ukrywają swój statek przed okiem satelity.

Warn za zmyślanie, kłamstwo w żywe oczy i chamskie odzywki. Ivellios

Dołączona grafika

Użytkownik Ivellios edytował ten post 08.01.2011 - 15:25

  • 0

#11

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ZNAM TO MIEJSCE PRZEChODZILEM TAMTĘDY SETKI RAZY I NIGDY TAKICH KAMIENI W TYM MIEJSCU NIE BYLO


Widocznie usypano je tam niedawno.


EWIDENTNIE Z TEGO SEKTORA ZOSTAŁO COŚ WYCIĘTE ALE JAK TEGO NIE WIDZISZ TO KUP SOBBIE OKULARY.


Nie zostało wycięte, bo to jest zdjęcie fragmentu nowo usypanego falochronu, które buduje się w takich właśnie fragmentach. Podobnych takich fragmentów falochronów jest bardzo dużo na tym brzegu, zobacz sobie na mapie.

Zdjęcie satelitarne jest zmanipulowane albo przez NWo albo Anunaki ukrywają swój statek przed okiem satelity.


Zadam magiczne pytanie: jak to udowodnisz?


W miejscu z którego usunięto obiekt i nałożono kamienie nie ma prawa bytu bo w rzeczywistości w tym miejscu jest piasek


Masz aktualne zdjęcie tego obszaru?

Użytkownik Ill edytował ten post 08.01.2011 - 14:55

  • 0

#12

TunnelingChannelowy.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

ZNAM TO MIEJSCE PRZEChODZILEM TAMTĘDY SETKI RAZY I NIGDY TAKICH KAMIENI W TYM MIEJSCU NIE BYLO


Widocznie usypano je tam niedawno.


EWIDENTNIE Z TEGO SEKTORA ZOSTAŁO COŚ WYCIĘTE ALE JAK TEGO NIE WIDZISZ TO KUP SOBBIE OKULARY.


Nie zostało wycięte, bo to jest zdjęcie fragmentu nowo usypanego falochronu, które buduje się w takich właśnie fragmentach. Podobnych takich fragmentów falochronów jest bardzo dużo na tym brzegu, zobacz sobie na mapie.

Zdjęcie satelitarne jest zmanipulowane albo przez NWo albo Anunaki ukrywają swój statek przed okiem satelity.


Zadam magiczne pytanie: jak to udowodnisz?



JAk to udowodnisz pytasz ? Hmm może jakiś Polak będący w chwili obecnej w hrabstwie Kent zabierze jutro rodzinę nad morze i zainteresowany tym tematem zrobi zdjęcie owej lokacji . Jeśli tylko ktoś z Kent czyta te forum . w innym przypadku nijak tego nie udowodnię , aczkolwiek zwrócę uwagę użytkowników forum na te dziwne zjawisko , iektórzy w chmurach na google earth widzą UFo - ja pokazuję coś co jest rzeczywiste i dziwne a nie wyimaginoweane jak przekazy od reptalian czy podział obcych na rasy i istoty 7 i 8i poł gęstości
  • 0

#13

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie żadne kamienie...to atak krwiożerczych krabów morskich z Marsa. Taka krabowa Normandia jak na moje oko! ;)
a tak na poważnie to albo ktoś coś wysypał, np. nielegalnie albo ktoś robi jakieś badania, wyjaśnień racjonalnych jest mnóstwo IMO :) Gdzieś ktoś kiedyś przecież testował, że worki z piaskiem super zatrzymują falę powodziową, ta samo może być w tym przypadku. Żadnej sensacji tu nie widzę. Proponuję odetchnąć i wyluzować ;)
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych