Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lewitacja małej dziewczynki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#1

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Własnie znalazłem dość ciekawe nagranie przedstawiające lewitującą dziewczynkę.
Nagranie pochodzi z Rosji,widzimy na nim dziecko unoszące się klika metrów nad ziemią obok dziewczynki stoi chyba jej matka.








Film może być prawdziwy zważywszy na to że kamerzysta filmował swojego psa z którym bawi się w lesie, nie skierował kamery od razu na matkę z dzieckiem, wydawał się zaskoczony zachowaniem psa i tym co zobaczył.
  • 3



#2

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wydaje się niby prawdziwe, ale cholernie ciężko mi w coś takiego uwierzyć...
  • 0

#3

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety, gdyby w kluczowym momencie nie skierował kamery na ziemię, to może bym się zastanawiał, a tak nie mam większych wątpliwości, że to fake. Aczkolwiek dobry.

Użytkownik Ill edytował ten post 06.01.2011 - 00:29

  • 0

#4

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Jak powiedział Ill- kamera w dół. Pewnie miał wyniknąć wokół tego szum, reporterzy itd. a kamerzysta to pewnie kolega. A to, że najpierw kamerował swojego psa jak się z nim bawi o niczym nie świadczy.

Użytkownik Fisher edytował ten post 06.01.2011 - 00:39

  • 0



#5

ANTI HUMAN ANTI GOD.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

ło kierwa dobre video choć trudno naprawdę w coś takiego uwierzyć , ta dziewczynka dodśc dziwnie wisiała w powietrzu , jak by była na jakiejś linie czy coś to nie wiem czy by tak miała nogi w górze ale ja tam się nie znam
  • 0

#6

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

las, drzewa, kiepska jakość nagrania, ograniczone pole widzenia kamerzysty - spokojnie ta dziewczynka mogła być podwieszona na czymś, a w momencie gdy kamera skierowała się na ziemię w 0:35 ktoś mógł ją opuścić po prostu.

Widziałem już lepsze podróbki w życiu, ale jak to mówią "Nice try"
  • 1

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiepskie oszustwo. Trudno powiedzieć jak to jest zrobione, ale mam pewne podejrzenia. Przyjrzycie się tej dziwnej smudze którą widać od około 28 sekundy. To wygląda tak jakby jakiś człowiek chodził z prawej do lewej strony i trzymał w ręku linę. Koleś najpierw idzie z prawej strony do lewej a potem z powrotem.
  • 0



#8

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Heh, wygląda to dość upiornie, ale tak jak już wspomniano - gdyby nie skierowanie kamery w dół w kluczowym momencie to byłoby nieźle. Ta smuga, o ktorej mówił wiem wszystko to przecież ewidentnie widać ! Postać ludzka przemieszcza się i trzyma linę, jakoś została wymazana, pewnie w programie graficznym, i wygląda trochę jak predator :P
  • 0

#9

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może mi ktoś zaznaczyć tą "rozmazaną w programie graficznym osobę"?
  • 0



#10

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika

nie umiem tego nijak wyostrzyć, ale w okolicach 0.28 sekundy filmu zwróć na to uwagę, wyraźnie widać jak coś tam się porusza
  • 0

#11

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Chodzi zapewne o tę postać, też to zauważyłem kiedy pierwszy raz oglądałem. Przemieszcza się ona i wygląda na człowiek trzymającego linę, dość nieprofesjonalnie wymazanego w programie graficznym ;p Myślę, że sprawa się wyjaśniła.
  • 0



#12

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

...Przecież to rozmyte przez nieostrość rośliny z pierwszego planu...

Tak samo jak gałązka mająca być machającym człowiekiem na filmie ze Smoleńska.
  • 0



#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakie rośliny? Koleś chodzi z jednej strony na drugą i trzyma w ręku linę. Ta lina jest przewieszono przez jakąś gałąź, Widać tą linę dokładnie

Dołączona grafika
  • -4



#14

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Już w 27 sekundzie widać tą gałązkę po lewej stronie dziewczynki.

W 32 natomiast widać, że "lina" i "postać" znajdują się ewidentnie PRZED krzakami/drzewami z lewej.




Poza tym, gdyby już przyjąć, że to lina, będąc po lewej stronie, sama lina musiałaby być "przechylona" w kierunku dziewczynki. Zarówno przy obecności tego czegoś maksymalnie z lewej, jak i maksymalnie z prawej rzekoma "lina" przechyłu nie zmienia...



W dodatku bazując na proporcjach "liny" i postaci musiałaby ona mieć ile? 15cm grubości, by było ją tak widać? Jest gruba jak nogi dziewczynki.

Poza tym do dziewczynki żadna lina nie dochodzi.



Nie twierdzę, że film jest autentyczny, bo ciężko to stwierdzić, ale to wytłumaczenie, które podaliście wyżej jest błędne.

Swoją drogą ciekawa sytuacja, bo gdyby nie było tam tych osób i na filmie byłoby samo to..."coś", to założę się, że wszyscy nagle widzieliby właśnie gałązkę lub odblask, a tu próbuje się to tłumaczyć na takie dziwne sposoby.

Jeśli jest lina, to na pewno nie widać jej na filmie, a to o czym osoby wyżej piszą, to rozmazana roślinność znajdująca się przed osobą filmującą.
  • 4



#15

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"wiem wszytko" haha nie no to to juz przesada, juz predzej uwieze ze to dziecko hybryda niz ze ten konar to lina
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych