Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka UFO Nuremberg 1561


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja widziałem smoka jak leciał za moim blokiem. Wyglądało to mniej więcej tak.
(...)


Zazdroszczę Ci tego smoka, u mnie był mniejszy - no, ale i blok mam mniejszy... Ciekawe, czy był głodny? Bo może głód wiedzy go napędzał - mój takie właśnie wrażenie sprawiał :)
  • -1

#17

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Noxili świetny post !!! Jednak mam pewne zastrzeżenia co do tych spadających kłębów ognia i wojennego opisu. Czyżby gra świateł spowodowała złudzenie walki? Jak będę miał więcej czasu to wrzucę tutaj podobne powietrzne walki, które według Indyjskich sanskrypcji były na porządku dziennym :)
  • 0

#18

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Noxili świetny post !!! Jednak mam pewne zastrzeżenia co do tych spadających kłębów ognia i wojennego opisu. Czyżby gra świateł spowodowała złudzenie walki? Jak będę miał więcej czasu to wrzucę tutaj podobne powietrzne walki, które według Indyjskich sanskrypcji były na porządku dziennym :)

4-5 lat róznicy od zdarzenia do spisania .Przez ten czas spokojnie swiatkowie na wzajem sie nakrecili. Tylko nieliczni coś wiecej pamietali . Stąd rózne grafiki w opisie.
Oglądałem dokument jak wspominaja nieswiadomi światkowie zainscenizowane zdarzenia. 90 % ludzi ubarwia nawet nieświadomie by była fajniejsza opowieść .
  • 1



#19

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Foto1
Foto2

Małe sprostowanie: "Foto 1" przedstawia zjawisko zaobserwowane nad Bazyleą w 1566 roku. Tak przynajmniej podaje Lucjan Znicz w pierwszym tomie "Goście z kosmosu?: Nieznane obiekty latające".
  • 0



#20

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Foto1
Foto2

Małe sprostowanie: "Foto 1" przedstawia zjawisko zaobserwowane nad Bazyleą w 1566 roku. Tak przynajmniej podaje Lucjan Znicz w pierwszym tomie "Goście z kosmosu?: Nieznane obiekty latające".

Foto 1 odnosi się do Norymbergi, tu w tekście pod ilustracją jest wymieniona Norymberga.
Druga ilustracja podana przez noxili przedstawia zjawisko z 2 marca 1561 r. a nie z 14 kwietnia.
  • 0



#21

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hm... wynikałoby z tego, że Znicz się "machnął", a w ślad za nim kilku innych polskich ufologów ;-)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych