Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boże Narodzenie jest złem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

spatium.
  • Postów: 97
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika



Organizatorzy kampanii pod taką nazwą zapowiedzieli rozwieszenie tysięcy plakatów na terenie całej Wielkiej Brytanii głoszących, że sezon świąteczny jest winien gwałtom, ciążom nastolatek, aborcji, rozpuście, przestępczości i pedofili. Liczą na to, że kampania przyczyni się do zniszczenia świąt i nakłoni Brytyjczyków do konwersji na islam.

Jim Fitzpatrick, laburzysta i organizator kampanii antyrasistowskich uważa, że zorganizowana przez islamskie ugrupowanie kampania jest „skrajnie obraźliwa” i żąda natychmiastowego usunięcia plakatów. Te, które już można zobaczyć w niektórych częściach Londynu, przedstawiają świąteczną scenkę z gwiazdą betlejemską nad choinką. Pod bannerem obwieszczającym “zło świąt” znajduje się tekst parodiujący angielską kolędę “12 Days of Christmas”: “Pierwszego dnia świąt, moja prawdziwa miłość podarowała mi chorobę weneryczną. Drugiego dnia długi, trzeciego gwałt, czwartego nastolatki w ciąży a potem aborcję”. Według informacji jakie naleźć można na plakatach, Boże Narodzenie jest również winne pogaństwu, przemocy domowej, bezdomności, wandalizmowi, alkoholowi i narkotykom. Kolejną “zbrodnią” świąt jest “propagowanie poglądu jakoby Bóg miał syna”. Na dole plakatu można przeczytać: “Islam chroni nas przed całym tym złem. W islamie znajdziesz małżeństwo, rodzinę, honor, godność, bezpieczeństwo, prawa człowieka, kobiety i dziecka”.

Organizatorem kampanii jest 27-letni Abu Rumaysah, który wzywał do wprowadzenia szariatu w Wielkiej Brytanii podczas konferencji Anjema Choudary’ego, podsycającego nienawiść lidera wojujęcej grupy Islam4UK. Były minister spraw wewnętrznych, Alan Johnson, zdelegalizował działalność Islam4UK, a przynależność do tej organizacji stała się przestępstwem po tym jak formacja Choudary’ego zapowiedziała protesty (przeciw udziałowi brytyjskich muzułmanów w wojnie w Afganistanie - przyp.red.) w Wootton Bassett, gdzie Brytyjczycy oddają cześć swoim poległym żołnierzom. Rumaysah powiedział redakcji „DailyMail”, że nie obchodzi go, iż kampania jest obraźliwa dla chrześcijan: “Boże Narodzenie to kłamstwo i jako muzułmanie musimy je zwalczać. Naszym głównym celem są owoce świąt, takie jak nadużycie alkoholu i rozpusta, które przybierają na sile w okresie świątecznym. Prowadzą one do aborcji, przemocy w rodzinie i przestępczości. Mam nadzieję, że ta kampania uświadomi ludziom, że islam jest jedyną drogą aby tego uniknąć i skłoni Brytyjczyków do konwersji”.

Co więcej, Rumaysah chwali się, że całe przedsięwzięcie nie jest zwiazane z żadną grupą i podkreśla, że plakaty zostaną rozwieszone na terenie całego kraju w tym w Londynie, Birmingham i Cardiff. Pojawiły się już w dzielnicy Londynu, Tower Hamlets, gdzie radą dzielnicy rządzą muzułmanie.

Informacje o kampanii zostały nagłośnione przez wolontariuszy z organizacji charytatywnej zajmującej się rozdawaniem jedzenia i prezentów rencistom i osobom, które spędzają święta same. Siostra Christine Frost, założycielka organizacji charytatywnej East London Neighbours, mówi: “Z każdym kolejnym plakatem czułam w sobie coraz więcej złości. Ktoś próbuje podsycić nienawiść, która toruje drogę atakom motywowanym zemstą, takim jak na przykład wysyłanie pocztą przesyłek-bomb. Powiedziałam burmistrzowi, że wszyscy się boją. Jeśli mówilibyśmy podobne rzeczy o muzułmanach, dyndalibyśmy już na pobliskich latarniach.

„Te plakaty wyglądają na zrobione przez profesjonalistów” - mówi labourzysta z okręgu Poplar i Limehouse, pan Fitzpatrick - “są one skrajnie obraźliwe i poruszyły wiele osób; właśnie dlatego zwróciliśmy się do rady miasta o usunięcie ich. Siostra Christne należy do lokalnej wspólnoty i nie obraża się o byle co, jednak te podsycające nienawiść plakaty poruszyły ją. Boże Narodzenie to święta tradycji, do której należy”

Rzecznik prasowy policji przyznaje, że było wiele skarg i że toczy się dochodzenie: “Dochodzenie dotyczy podżegania do nienawiści na tle religijnym na plakatach rozklejonych w Tower Hamlets”.

Lutfur Rahman, burmistrz Tower Hamlet potwierdza, że plakaty “poruszyły wielu mieszkańców, którzy się im sprzeciwiają”. Dodaje: “Treści zawarte na plakatach są obraźliwe i sprzeczne z poglądami rady miasta oraz znakomitej części mieszkańców” (pj)

Tłum.JB

Źródło

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mój komentarz

Ciekawe jak długo będziemy jeszcze prowadzić politykę ustępst. Moim zdaniem ta z pozoru niegroźna akcja może stać się zapalnikiem dla innych fanatyków, do coraz to śmielszych działań. W artykule napisane jest, że rada miasta jak i mieszkańcy są oburzeni. A znając życie na oburzeniu się skończy. Myślę, że nadszedł moment, aby wyłączyć pomarańczową lampkę ostrzegawczą i włączyć czerwoną. Zaczyna się od ulotek, plakatów, a skończy się na czym? Islam - religia miłości i pokoju. A właśnie tutaj, na tym forum w jednym z tematów, któryś z Użytkowników bardzo prosto i dosadnie wytłumaczył na czym tak naprawdę ta "pokojowość" polega. Polecam poszukać.
  • 3

#2

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

O i tutaj już chyba wyznawcy islamu zadali cios poniżej pasa...

Tak się krzyczy o prześladowaniach przez katolików... To jest naprawdę chore to co się dzieje teraz na świecie. Nie wiem czy ludzie udają, że tego nie widza czy naprawdę mają to głęboko w d to co się dzieje.

Niech jeszcze wchodzą do każdego domu i zabijają każdego kto nie zmieni religii na islamizm. To też pewnie skończyłoby się na obużeniach i tyle...

Świat jest chory
  • 6



#3

Hourdeau.
  • Postów: 126
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś mi wytłumaczyć w jaki sposób te święta mogą doprowadzić do gwałtów, ciąży i aborcji ? Co, tylko w święta 14-latka może zajść w ciążę i uciekać się do aborcji :o
Mam od niedawna w rodzinie turka który jest muzułmaninem "nie praktykującym", mówi że większość turków/muzułmanów w Niemczech i Anglii to są głównie "wieśniacy" (coś gorszego jak nasi górale w USA) i świeccy Turkowie wstydzą się takich ludzi.
Moja kuzynka która opowiadała mi jak zrobiła tam wigilię (mieszka w Turcji), zaprosiła tam rodzinę jej męża to oni uważają te święta za fajne i spokojne, podoba im się zwyczaj wigilijnej kolacji i rozdawania prezentów.

Mogę się założyć że jeśli powstałyby takie same plakaty chrześcijańskie, była by większa draka niż w tym momencie o plakaty "Święta to zło!"

Użytkownik Hourdeau edytował ten post 26.12.2010 - 22:15

  • 1

#4

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Islam zachowuje się podobne jak Chrześcijaństwo kiedy się jeszcze rozwijało i zaczęło się od nakłaniania do zmiany religii a z historii pamiętamy że chrześcijanie urządzali krucjaty na ziemie święte więc się nie zdziwię za niedługo jak fanatycy Islamu tez ogłoszą swoją krucjatę "Dżihad" i ich wojska wjadą na teren Europy a tu przykład takiej wojny religijnej link
  • 1

#5

Hourdeau.
  • Postów: 126
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko że teraz jest ustanowiony pokój między religiami o który starał się sam Jan Paweł II, kiedyś podczas krucjat tego nie było. A cel krucjat (znalezione na forum historycznym) był taki :
-pomoc dla Bizancjum w walce z Turkami Seldżudzkimi
-odbicie miejsc świętych z rąk niewiernych
-przerwanie ekspansji Turków na ziemie europejskie
-zakończenie rozlewu krwi i profanacji kościołów przez turków

Użytkownik Hourdeau edytował ten post 26.12.2010 - 22:21

  • 2

#6

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj już nie chodzi o to, czy ktoś jest wierzący czy nie. Tutaj już chodzi o to, że została przekroczona pewna granica wzajemnej nietykalności, której nawet Dawkins nie przekraczał. Dalej mamy się dawać muslemowi? Dalej mamy ich wpuszczać do Europy i innych cywilizowanych nacji/społeczeństw? Tutaj już nie wystarczy dobre słowo czy jakieś podpisy petycji, tutaj już trzeba działać siłą. Niestety, sami dopuściliśmy do takiego stanu rzeczy pozwalając się im panoszyć na naszych terenach, gdzie wprowadzają swoje chore prawo.
  • 1



#7

Hourdeau.
  • Postów: 126
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego napisałem również o tym że Turcja zaczyna być bardziej świeckim i europejskim krajem, ale pomyślcie jeśli Turcja wejdzie do unii i będą mogli przechodzić przez granice na dowód to te religijne "odpady" rozpanoszą się na całą Europę.
(Tak brzmi to trochę rasistowsko lecz naprawdę nie mam takiego czegoś na myśli)
Na ich stronie (http://xmasisevil.com/index2.php) piszą że te Święta dla ludzi to tylko imprezy, kluby nocne a ci ludzie co obchodzą te święta są zepsuci i niemoralni (pewnie jest trochę inaczej bo moje tłumaczenie jest pewnie w 98% niedokładne :D) i na dodatek "Uważaj, Święta to ścieżka do ognia piekielnego, aby dowiedzieć się więcej zadzwoń pod 0759 839 509" :/

Użytkownik Hourdeau edytował ten post 26.12.2010 - 22:50

  • 0

#8

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest druga strona medalu, jeśli będą robić takie rzeczy dalej ruch antyislamski będzie rósł na silę. Ucierpią na tym spokojni muzułmanie, ale nie ma innej możliwości. W końcu nadejdzie moment w którym przesadzą i dostaną po łbie.
  • 0



#9

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jest druga strona medalu, jeśli będą robić takie rzeczy dalej ruch antyislamski będzie rósł na silę. Ucierpią na tym spokojni muzułmanie, ale nie ma innej możliwości. W końcu nadejdzie moment w którym przesadzą i dostaną po łbie.

To jak palimy Koran i dajemy na YT ?

Użytkownik Domin15krk edytował ten post 26.12.2010 - 22:58

  • 4

#10

Hourdeau.
  • Postów: 126
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Up
Tak a na drugi dzień masz wjazd na chatę i zamiast Biblii to ci dom spalą.

Użytkownik Hourdeau edytował ten post 26.12.2010 - 23:00

  • 0

#11

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Up
Tak a na drugi dzień masz wjazd na chatę i zamiast Biblii to ci dom spalą.

Nie mam Biblii bo jestem ateistą i jakby chcieli mi dom spalić to by cały blok spłonął
  • 0

#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chodzi o palenie Koranu. Jeszcze nie teraz przynajmniej, nastroje nie są jeszcze tak zradykalizowane. Ale wystarczy poczekać, niech ludzie zaczną widzieć w takich ludziach zagrożenie, rozniosą ich - resztę zamkną w gettach.

Muzułmanie sami sobie kręcą bicz, nie powinni narzucać swojego światopoglądu tym którzy ich przyjęli w swoje progi. Co robi się z nachalnym gościem? Najpierw robi się niezręcznie, potem nerwowo, a w końcu i tak wyrzuca się go na zbity pysk za drzwi.

Użytkownik mylo edytował ten post 26.12.2010 - 23:11

  • 1



#13 Gość_но

Gość_но.
  • Tematów: 0

Napisano

Żydowskie bojówki nie próżnują. Marna prowokacja.

Strony takie jak euroislam i kilka innych (prowadzonych chyba przez tego samego CIACH) nie powinno być rozsiewane w internecie, bo to istna zaraza budząca w ludziach nienawiść do innych ludzi. Kto na tym korzysta? muzułmanie zyskują bo ktoś ich znienawidzi? Skądże. Po co zatem mieliby przeprowadzać takie kretyńskie akcje? Najwięcej ze skłócenia świata z islamem zyskuje Izrael.

Naiwniak tylko w to wierzy, że muzułmanie są takimi durniami którzy sami kopią pod sobą dołki.

Edit Pit:
7.6 Zabronione są wszelkie formy rasizmu, nietolerancji: tzn. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść; wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób; wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych użytkowników forum.

  • -1

#14

spatium.
  • Postów: 97
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up

Może i jestem - jak to nazwałeś - naiwniakiem, ale wydaje mi się, że tylko wybitny ignorant nie dostrzega jeszcze skali problemu. Z każdym rokiem różnica między ilością rdzennych Europejczyków do przybyszów z krajów islamskich robi się mniejsza. W tym momencie mamy wojnę podjazdową, ale zastanów co może się dziać za 5, 10 lat.
Powiem może trochę dosadnie, ale myślę że Muzułmanie mają głęboko w dupie to, czy ich znienawidzimy czy nie. Według nich wypełniają tylko swój obowiązek wobec niewiernych, i jeżeli "Allah będzie zadowolony" to co ich mają obchodzić jakieś odczucia Chrześcijan.

Użytkownik spatium edytował ten post 27.12.2010 - 00:57

  • 0

#15

5k18a.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Islam zachowuje się podobne jak Chrześcijaństwo kiedy się jeszcze rozwijało i zaczęło się od nakłaniania do zmiany religii a z historii pamiętamy że chrześcijanie urządzali krucjaty na ziemie święte więc się nie zdziwię za niedługo jak fanatycy Islamu tez ogłoszą swoją krucjatę "Dżihad" i ich wojska wjadą na teren Europy a tu przykład takiej wojny religijnej link


Widzisz nie znasz kontekstu historycznego. Krucjaty nie były takim sobie wymysłem watykanu. Jak sam mówisz krucjaty na ziemie święte, czyli ziemie które były historycznie związane z chrześcijaństwem i należały do cywilizacji zachodniej. Krucjaty miały za zadanie odbicie ich z rąk muzułmanów, którzy zagarnęli je podbojami i nie zgadzali się na pielgrzymowanie do ziemi świętej po dokonanym podboju. Odbicie ziemi, która zawsze należała do ciebie nie jest podbojem a zwykłą walką o odzyskanie swojego. Te ziemie nigdy wcześniej nie należały do arabów. Więc argument krucjat jest nie trafiony.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych