Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa Zelandia ujawnia tajne dokumenty o UFO!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Służby też po coś się generalnie uczyły i mają wiedzę, by odróżniać co można przyjąć do archiwów, a co nie.
Zgadza się ? Czy będziemy polemizować ? :)


Czemu mielibyśmy polemizować? Służby generalnie mają obowiązek przyjąć wszystko. Jeśli np służby zlekceważą coś, co później okazało się zamachem bombowym, to służby dostaną po nosie. Bo dostały donos, i mają obowiązek przyjmować wszystko, choćby największą głupotę. Przeczytać, pośmiać się lub przekazać dalej i walnąć pieczątkę "przyjęto", po czym wrzucić do szuflady.

Wiedziałem że tak zrobisz, wiedziałem ;]


To po kiego zaczynałeś? Nie mam ochoty ani zamiaru poznawać twojej motywacji przy pisaniu postów - bo ani nie temat ku temu, ani dyskusja.

" Tylko różnica między mną a Tobą polega na tym, że ja nie twierdzę, nie jestem przekonany, a zadaję pytania odnośnie rzeczywistości w której świrujemy.."


Ale to a propos czego? Sugerujesz, że ja tak pomyślałem? Gdzie? Dokładnie. Jak nie ma, to odpowiedz mi na to pytanie:

"Dlaczego uważasz wyznawców UFO jako odwiedzin cywilizacji za idiotów, i dlaczego myślisz, że nie da rady udowodnić to inną teorią".

Oh, że co? Że ja to sobie wywnioskowałem nie wiedzieć skąd? No jak nie? Z twojego postu. Można kliknąć parę razy wstecz i zobaczyć. Hi Hi...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapytałem. Ponieważ chcesz tu chyba być ekspertem
Co dałem jasno do zrozumienia by mnie minusowano do woli (masz tutaj jasny dowód że tak twierdzę w 1 poście który napisałem w tym temacie).

Hah, no stary. "Nie jestem ekspertem, bo przecież mnie minusują". Kool.
Ale swoją drogą, skoro uderzyłeś w stół:

Jako że Eury nadal nie odzywa się i nie wykasowuje mi konta (nie wiem czemu, co z nim ?).. zabiorę głos.

Czy jesteś uzależniony od tego forum, że wymagasz skasowania konta przez admina (co piszesz parę postów wyżej), bo w innym przypadku będziesz machał klawiaturą i "omgniktmnieniepowstrzyma". Masz taki nałóg? Sam nie mogę, więc wy załatwcie to za mnie i wykasujcie konto?
Ale tak naprawdę sam nie możesz przestać korzystać, tylko wymagana jest pomoc admina? Oh, przepraszam. Nie wiedziałem, że to taka choroba - więcej nie będę się z ciebie nabijał. Nałóg - zła rzecz.
  • 0

#32

LotosUR.
  • Postów: 146
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skan

Ja nie napisałem że nie jestem ekspertem bo przecież mnie minusują, tylko napisałem " dałem jasno do zrozumienia by mnie minusowano do woli " . Strasznie przeinaczasz. Sambój z Twojej strony :mrgreen:

I nie, nie mam tego nałogu.
Tu chodzi o coś innego.
Wiele dyskusji opuszczam, poprostu, ale czasem tak ręce świeżbią jak czytam osądy niektórych, że uuu.
Nie spotkasz mnie zatem w dyskusjach gdzie są prowadzone szydery, co możesz prześledzić.

A usuwam konto własnie dlatego - bo nie chcę się podpalić jak wielu ... - i ruszyć do boju szydery.
Nie chcę też przebywać w tak "fachowym" gronie ignorantów, czy loży szyderców, którym jak pod nos podstawisz dowód lub ---> PRZYJAMNIEJ <--- solidną poszlakę... - to obleją to ciepłym moczem.

Dziękuję do widzenia. Miło było.

Od siebie dodam, że jak na paranoję... - Eury jest tu adminem - a wkleja dużo o konspiracjach, o tematach które nazywa tu wielu " fake " " głupoty " ... - jeszcze zanim zbada cokolwiek w sprawie.
To forum to paranormalne.pl - a nie wyjaśnięWamProstoIracjonalnieBOprzeczytałemKSIĄŻKĘijestnaguglu.pl . Ja liczyłem że będzie tu spora grupa osób o otwartym umyśle wśród poszukiwaczy wyjaśnień, odpowiedzi. Zawiodłem się. Czytam to forum ze 3-4 lata.
Wielu też wierzy ślepo Aquili, Mariush'owi i innym wysoko plusowanym zamiast samemu składać puzzle - tworzy się kącik wzajemnej adoracji. Żal na to patrzeć. ;]

I teraz zostaje moje usunięte konto, wreszcie się dogadałem.
Pozdrawiam :)

I Życzę Wszystkiego Dobrego bez względu na to czy się zgadzamy wszyscy, czy nie.
  • 1

#33

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wielu też wierzy ślepo Aquili, Mariush'owi i innym wysoko plusowanym zamiast samemu składać puzzle - tworzy się kącik wzajemnej adoracji. Żal na to patrzeć. ;]


No, więc żeby ci umilić wykasowanie konta (czyli punkt graniczny dla ciebie). Na początku lat dziewiędziesiątych doznałem ukąszenie Daenikena (klik). Wtedy to były czasy, że jak przeczytałeś coś w książce w księgarni, to była prawda objawiona. Później odkryłem wydawnictwo Nol Press, i do stałego kupna Nieznanego Świata doszła lektura Nol Press (oraz Nexus). Choć przymykałem oko na kwestie np "Penetracji" Ingo Swanna, gdzie przy artykule było opisane "biały kruk", a stronę dalej była książka w wersji wysyłkowej, to generalnie łykałem jak leci. A później przyszedł czas internetu, i gdy NŚ napisał artykuł o czymś, i dawał źródło do linka w którym sceptycy dawali linka z debunkiem od góry do dołu, straciłem wiarę. Przy okazji nauczyłem się, że Internet jest jak biblioteka. Możesz po wejściu dopaść pierwszą półkę i chwycić "Fakt", a możesz pokopać i dojść do materiałów które kompletnie przeczą stawianym tezom w NŚ. Co zrobisz - zależy od ciebie. I najważniejsze: rozum, czytany tekst. ZAWSZE SPRAWDZAJ SAM!

Użytkownik Skan edytował ten post 26.12.2010 - 02:29

  • 1

#34

lukasz245.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy nie wydaje wam się podejżane trochę cała afera z WikiLeaks bo mi tak zastanówcie się i dojdziecie do wniosku ze nieważne co zrobicie i tak was zmanipulują na swoją stronę .
mały off top : dziś w tv widziałem jak media manipulują widzami a mianowicie : pokazano niby talibów wysadzających się w powietrze wraz z niewinnymi ale pominięto około 50 nieudanych bombardowań faszystowskiego USA które zabiło więcej niewinnych niż zamach samobójców z alkaidy


ps oni tam są i się z nas śmieją aż im gardła puchną jacy jesteśmy niedorozwinięci

Użytkownik lukasz245 edytował ten post 26.12.2010 - 04:33

  • 0

#35

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie zdziwilo w tych dokumentach to, ze sporo materialow jest na temat "trujacych contrails".
Inna sprawa to taka, ze te dokumenty to nie tylko zwykle raporty czy sprawozdania na temat jakichs podejrzanych obiektow a wiec ufo ale rowniez jest troche na temat niezidentyfikowanych istot zeby nie powiedziec obcych.
  • 0

#36

Kitajec.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co mnie najbardziej zadziwia? Że mając podane na tacy dowody, sterty dokumentów, relacje świadków, rzeczy ujawnione przez rząd tego czy innego państwa to jest to uważane za większa bzdurę niż filmik pokazujący ufo nagrany przez meksykanina w kopalni węgla bez światła podczas zaćmienia słońca i to za pomocą wyłączonego telefonu komórkowego z 94 roku, który zostaje poddany dużo większej analizie niż twarde fakty, bo takie dokumenty przynajmniej dla mnie są konkretem, być może nie wszystkie ale wśród tych stert dokumentów jest na bank coś wartego uwagi tylko trzeba to znaleźć, a tu wszystko pada po kilku chwilach.

btw. mógł by ktoś wrzucić link do tych dokumentów jeśli jest w necie? bo szukałem i jedyne co znalazłem to 10 czy 15 zeskanowanych str

Użytkownik Kitajec edytował ten post 10.01.2011 - 09:42

  • 0

#37

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oczywiście, można zakładać że jakiś, być może nawet ogromny procent tych wszystkich dokumentów to wynik braku wiedzy ludzi obserwujących często normalne zjawiska, lecz nierealnym wydaje mi się by całość tych dokumentów stanowiła same bzdury. Napewno coś musi się mieć na rzeczy, skoro sposób prowadzenia dokumentacji wskazuje bardzo poważne podejście do sprawy ze strony władz Nowej Zelandii. Tak naprawdę negując i szydząc z tych wszystkich relacji, które tutaj widzimy, jednocześnie wyrażamy w sposób pośredni bardzo negatywną, często obraźliwą opinię o tych ludziach, którzy zdawali te sprawozdania. No bo jeśli ktoś uważa, że ludzie Ci nie widzieli tego, co twierdzą, że zaobserwowali to uważacie, że co jest nie tak z tymi osobami? Niepełnosprawni umysłowo, naćpani może? Halucynacje jakieś? Może ptak jest dla nich Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym?

Sam podchodzę do wszystkiego sceptycznie, bo żyjemy w takich czasach, że przedwczesne entuziastyczne podejście może prowadzić do bardzo zgubnych i omylnych wniosków w niemal każdej dziedzinie życia, jednak podejście niektórych użytkowników i ich "naukowe" teorie są zabawne. Taki np zawodnik o jakże intrygującym (i dla mnie niezrozumiałym) nicku "wiem wszystko" powinien zmienić forum. Po co człowieku czytasz i wypowiadasz się w takich tematach skoro dla Ciebie wszystko odgórnie jest pomyłką, oszustwem czy źle zinterpretowanym normalnym zjawiskiem? Można domniewać jednak, że to forum to jeden z ważniejszych aspektów i celów Twojego życia. Negowanie wszystkiego w koło z ogromną pewnością stawia Cie na równym poziomie z ludźmi, którzy odwrotnie wierzą we wszystko co przeczytają. Łączy was ta sama cecha...pewność i poczucie posiadania pewnej racji w danej kwestii. Swoim podejściem dajesz do zrozumienia, że jesteś ponad tymi wszystkimi naukowcami i badaczami, którzy próbują rozwikłać wszelkie niewyjaśnione sprawy. Bo oni dopiero pracują nad poznaniem prawdy a Ty już ją przecież znasz!! Chodząca wielozadaniowa encyklopedia!! Dam Ci kilka wskazówek. Zostaw komputer, znajdź jakąś dziewczynę jeśli nie masz, załóż kiedyś rodzinę jeśli nie masz...w ogóle to wyjdź czasami z domu, znajdź kolegów ( nie e-kolegów) jeśli nie masz bo za przeproszeniem g**no wiesz a nie wszystko...każdym swoim postem tylko mnie w tym utwierdzasz.

A co do znaków przeszłości, typu wszelkie rzeźby czy obrazy to prawdziwą interpretację znają tylko i wyłącznie autorowie poszczególnych dzieł sztuki a dla nas zostanie to zawsze niewyjaśnione
  • 0

#38

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiecie co mnie najbardziej zadziwia? Że mając podane na tacy dowody, sterty dokumentów, relacje świadków, rzeczy ujawnione przez rząd tego czy innego państwa to jest to uważane za większa bzdurę niż filmik pokazujący ufo

Dokladnie, w tym momencie na wlasne oczy mozemy zobaczyc, ze nawet taki material kogos nie przekonuje (oczywiscie pod warunkiem ze go chociaz przejrzal).
Od dawna wiedzialem, ze nie ma jednej rzeczy na swiecie, ktora przekonalaby wszystkich do ufo czy obcych cywilizacji bo zależy co dla kogo jest ostatecznym dowodem. Jednemu trzeba wiecej do uwierzenia, innemu mniej.
Dlatego takie akcje jak oficjalne ogloszenie przez Obame prawd na temat ufo itp nie przekona wszystkich, moze nawet mniejszosc.

Użytkownik xeophyte edytował ten post 27.01.2011 - 19:09

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych