Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa Zelandia ujawnia tajne dokumenty o UFO!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W Nowej Zelandii ujawniono tysiące dokumentów na temat UFO zebranych w okresie od 1954 do 2009 roku. Ponad dwa tysiące stron raportu zawiera opisy i rysunki niezidentyfikowanych obiektów, jakie pojawiły się na niebie w tym czasie.

Rzeczniczka nowozelandzkich sił powietrznych, Kavae Tamariki powiedziała, że wojsko nie posiada środków na dochodzenie w sprawie opisanych w raporcie, niezidentyfikowanych obiektów nad Nową Zelandią i nie zamierza również komentować tych rewelacji. - Nie prowadzimy dochodzenia w tej sprawie - powiedziała Tamariki gazecie "Dominion Post". W opublikowanych dokumentach znajdują się miedzy innymi relacje wojskowych i pilotów prywatnych linii lotniczych, którzy opisują bliskie spotkania z poruszającymi się na niebie światłami.link
  • 0

#17

LotosUR.
  • Postów: 146
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I z 20 minusów proszę. To jeszcze bardziej mnie wzmocni tutaj, będę tu nie wygodny i świrnięty. Dla mnie bomba !
wybacz, wykorzystałem limit na dziś - jutro ci wlepie jednego 8)


Dzięki, kochany jesteś normalnie. ;]
Ale skoro wykorzystałeś limit na dziś, mogę stwierdzić że robisz to raczej z przyjemności i aby do pieca dowalić :) - choć mogę się mylić.
Śmiało :)
To że się nie zgadzamy nie oznacza że nie możemy współpracować. :)

Andromedan napisał :

A przestańcie, nie ma UFO, nie ma niczego, nie ma świadomości, nie ma konspiracji, nie ma odtajnienia.

Kononowicz miał rację..


Mam nadzieję że wiesz co to ironia i sarkazm ?
Rzadko się w tym tonie odzywam do kogokolwiek na forum, co możesz prześledzić.

Sprostowanie : Sarkazm który przedstawiłem miał na celu pokazanie jak mało krytycznie podchodzicie do swoich przekonań, w głównej mierze Ci którzy wszystko negują z góry.


No i dodam do tego, iż wolałeś poświęcić mi więcej czasu na post mój, niż samemu tematowi.
To daje trochę obraz że chyba Cię boli to co napisałem :)
A mi to lata :)

Pozdrawiam Ciebie i Pozdrawiam Wszystkich.

W tym też wojskowych i cywilnych pracowników lotnictwa tudzież innych służb. Którzy czasami też mają problem z identyfikacją obserwowanych "zjawisk" - a wtedy oni wręcz mają obowiązek meldować o tym.


Pozwolę sobie zaczepić Cię jednym małym (nie złośliwym) pytaniem...
Czy to oznacza, że jeżeli wojskowi też według Ciebie mają problem z ID obserwowanych zjawisk to Ty z nimi już nie masz problemów ?
To co Ty robisz na forum ?
Powinieneś już być ekspertem i bić kokosy ($) . Czemu świat Cię nie poznał jeszcze ?

Ale po części przyznam Ci rację.
Wiesz dlaczego ?
Bo nie wszystkie służby wszystko muszą wiedzieć.
Chyba nie jest Ci obce to, że są różne poziomy uprawnień w tajnych programach ?
Stąd agent X z marynarki wojennej z jakimś tam uprawnieniem, nie musi wiedzieć co to za światła, bo nie ma "clear access".
No i tu rzeczywiście może tworzyć się pewnego rodzaju nieporozumienie.

Ale wszelkie dziwne światła zapewne były zgłaszane, sam fakt że były oznacza, że ja taki zwykły obywatel - CHCĘ WIEDZIEĆ CO TO JEST i czy mi zagraża czy nie !

Pozdrawiam ;)

Użytkownik Andromedan edytował ten post 23.12.2010 - 23:29

  • 1

#18

Kutasiewicz.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • -8

#19

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

filmik nie o Nowej Zelandii ale tez dobry
a tu filmik dla użytkownika flipflava o tym ufo w Nowej Zelandii
  • 0

#20

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy to nie dziwne, że obiekty ufo zaczęto obserwować dopiero w latach kiedy rozwijało się lotnictwo? Wcześniej tego nie było. Dopiero w czasie II wojny światowej i niedługo po jej zakończeniu aktywność ufo była znaczna.
Dlatego moim zdaniem wszystkie takie obiekty były i są budowane przez ludzi. Kosmici-jeśli w ogóle istnieją- nie mają z tym nic wspólnego.


Mylisz się, co z obrazami z czasów średniowiecza, jak i przed, ukazujace w tle na niebie obiekty identyczne do tych które możemy obserwować dzisiaj na różnego rodzaju filmikach, i fotografiach?

Co z wyraźnym rysunkiem w bodajże tybetańskiej świątyni przedstawiającej człowieka w kombinezonie bardzo przypominającym dzisiejszych kosmonautów?

Wszystko co wymieniłem znajdziesz na paranormalnych, właśnie tutaj o tym się dowiedziałem.

@flipflava Ochłoń chłopcze, jak chcesz pooglądać kosmitów to po prostu idź do łazienki i popatrz w lustro, daleko szukać nie musisz.

Użytkownik Asmodean edytował ten post 24.12.2010 - 00:31

  • 1

#21 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy to nie dziwne, że obiekty ufo zaczęto obserwować dopiero w latach kiedy rozwijało się lotnictwo? Wcześniej tego nie było. Dopiero w czasie II wojny światowej i niedługo po jej zakończeniu aktywność ufo była znaczna.
Dlatego moim zdaniem wszystkie takie obiekty były i są budowane przez ludzi. Kosmici-jeśli w ogóle istnieją- nie mają z tym nic wspólnego.


Bzdura. Jak mogli wcześniej śledzić ufo z powietrza, skoro byli "UZIEMIENI"? :)

a gdzie kurwa jakieś zdjęcia ??? filmy >>???? Jeżeli te chuje z nowej zelandii coś publikuja to niech w chuja nie lecą, albo publikuje wszystko albo kurwa nic. dali jakieś zjebane kreskówki narysowane przez zboczone dzieci pedałów. poza tym nowa zelandia nie posiada wojska więc niech w chuja nie lecą cipy głupie.


O, Balas. Masz trola :)
  • 0

#22

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy to oznacza, że jeżeli wojskowi też według Ciebie mają problem z ID obserwowanych zjawisk to Ty z nimi już nie masz problemów ?


Odpowiem równie niezłośliwym pytaniem - jak doszedłeś od wniosku A do wniosku B? Bo nie napisałem niczego co by sugerowało, że B.
  • 0

#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten flipflawa powinien dostać bana za te wulgaryzmy.

Mylisz się, co z obrazami z czasów średniowiecza, jak i przed, ukazujace w tle na niebie obiekty identyczne do tych które możemy obserwować dzisiaj na różnego rodzaju filmikach, i fotografiach?


Guzik prawda. Ufo na świętych obrazach to nie ufo. Poczytaj, tutaj jest to wyjaśnione http://sceptycznie.p...o_w_sztuce.html
A z wizerunkami kosmitów w świątyniach jest tak samo jak z rzekomym kosmitą w piramidach egipskich czyli zła interpretacja malowideł które przedstawiają coś innego.
Ja nie mówię że mieli śledzić z powietrza. Zastawia mnie tylko ta zbieżność wydarzeń, że inwazja ufo miała miejsce w czasie zbrojeń i rozkwitu lotnictwa. Dlaczego takich inwazji nie było na początku XX w. kiedy lotnictwo dopiero stawiało pierwsze kroki.
Najwięcej obserwacji przypada na lata 40 i 50. W Ameryce szczególnie ufo dawało się we znaki. Sądzę że to były Radzieckie obiekty szpiegujące, zwłaszcza że niektóre takie obiekty latały nad bazami wojskowymi i lotniskami.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 24.12.2010 - 10:32

  • -1



#24

Kutasiewicz.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

"wiem wszystko" Sam powinieneś dostać bana za szyderstwa wobec mnie. Ja już taki jestem i moje wypowiedzi są w pełni akceptowane i się nie zmieni nic. Poza tym nikogo nie obrażam na tym forum tylko bardzo obficie definiuję swoje spostrzeżenia i konkluzje na temat tego czy owego i vice versa.

" Domin15krk " dzięki za filmiki, pierwszy znam, a drugi odnośnie wiadomości w Nowozelandzkiej telewizji trochę mnie uświadomiły w przekonaniu że to jednak nie są zwykłe kreskówki rysowane przez zboczone dzieci pedałów.
  • -1

#25

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

świetny link podałeś wiem wszystko, nazwa strony mówi sama za siebie...
Ja wiem, że nawet jakby Obama odtajnił po cichu akta to dalej byś uparcie twierdzil, że to bzdury wyssane z palca. Nie chcę mi się dzisiaj pisać za dużo do Ciebie... Szkoda nerwów.
Wesołych Świat
  • 0



#26

LotosUR.
  • Postów: 146
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Czy to oznacza, że jeżeli wojskowi też według Ciebie mają problem z ID obserwowanych zjawisk to Ty z nimi już nie masz problemów ?


Odpowiem równie niezłośliwym pytaniem - jak doszedłeś od wniosku A do wniosku B? Bo nie napisałem niczego co by sugerowało, że B.


Zapytałem. Ponieważ chcesz tu chyba być ekspertem.
Zapytałem. Tylko. I wyłącznie - to pytanie.
Jest odpowiedź - jest jasne wtedy.

Pozdrawiam :)

Guzik prawda. Ufo na świętych obrazach to nie ufo. Poczytaj, tutaj jest to wyjaśnione http://sceptycznie.p...o_w_sztuce.html


Taaa... To jest interpretacja autora, a nie wyjaśnienie.
W dodatku dobrał wygodne jemu obrazy i opisy.
Przestań. Nie rozśmieszaj mnie.
Jeżeli takie źródła od nie wiadomo kogo podajesz za wytłumaczenie to ja proszę o konkretniejsze.

A z wizerunkami kosmitów w świątyniach jest tak samo jak z rzekomym kosmitą w piramidach egipskich czyli zła interpretacja malowideł które przedstawiają coś innego.


Rozumiem że interpretacja pokroju Twojego jest prawidłowa ?
Pytanie mam takie...
Od kiedy masz monopol na rację ?
Od wtedy kiedy postanowiłeś założyć nick "wiem wszystko" ?
Co Ty tu robisz zatem ? Ekspercie, powinieneś już w magazynach być i wyjaśniać tym poszukiwaczom to wszystko. Czemu nie zna Cię świat nauki, poszukiwaczy ?
;] :P

Ja nie mówię że mieli śledzić z powietrza. Zastawia mnie tylko ta zbieżność wydarzeń, że inwazja ufo miała miejsce w czasie zbrojeń i rozkwitu lotnictwa. Dlaczego takich inwazji nie było na początku XX w. kiedy lotnictwo dopiero stawiało pierwsze kroki.


A mnie wcale nie zastanawia, choć to co piszesz jest rodzajem usilnego szukania odpowiedzi przez pstryk palcami ;) gdzie do dzisiaj mądrzejsze w temacie od obydwu nas głowy - nie potrafią wyjaśnić czemu się pojawiali wtedy najczęściej.
Takie mam wrażenie.
No ale Ty wiesz wszystko :)
Będę Twoim fanem.
Lubię te Twoje wytłumaczenia na forum.
Jesteś mistrzem. Z Tobą taki prosty świat jest, że aż lepiej oddychać... :))

Najwięcej obserwacji przypada na lata 40 i 50. W Ameryce szczególnie ufo dawało się we znaki. Sądzę że to były Radzieckie obiekty szpiegujące, zwłaszcza że niektóre takie obiekty latały nad bazami wojskowymi i lotniskami.


Na podstawie czego tak sądzisz ?
Oraz pytanie drugie... To wynik składania puzzli przez Ciebie, czy to wynik bo tak przeczytałeś gdzieś tam w historycznych wydarzeniach, powiązujesz swoje i wierzysz ?

Pozdrawiam.

Użytkownik Andromedan edytował ten post 24.12.2010 - 13:42

  • 0

#27

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zapytałem. Ponieważ chcesz tu chyba być ekspertem.
Zapytałem. Tylko. I wyłącznie - to pytanie.
Jest odpowiedź - jest jasne wtedy.


Odpowiadam: Najpierw wysuwasz dziwne wnioskowanie na podstawie treści mojego postu o zawartości dokumentów (patrz post poprzedni), a teraz tworzysz teorię o tym, kim chcę być pisząc swoją opinię na temat zawartości tych dokumentów. Nie trzeba być ekspertem żeby interpretować tekst pisany, który jaki jest - każdy widzi. Nie trzeba również być ekspertem żeby rozumieć, że jak obywatel donosi służbom iż widzi coś wg niego dziwnego, to służby chcąc nie chcąc muszą to zgłoszenie przyjąć i po przyjęciu wrzucić do archiwum. Tak się to przynajmniej odbywa w cywilizowanym kraju.


Ale w sumie podoba mi się ta zabawa którą uprawiasz - teraz ja spróbuję:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy to oznacza, że jeżeli psychika człowieka jest tworem bardzo skomplikowanym i potrzeba czasu aby ją poznać, to Ty już nie masz takich problemów i po jednym poście w internecie snujesz wnioski o podmiocie i jego "chciejstwie bycia ekspertem"?
To co Ty robisz na forum ?
Powinieneś już być ekspertem i bić kokosy ($) . Czemu świat Cię nie poznał jeszcze ?

Zapytałem. Ponieważ chcesz tu chyba być ekspertem.
Zapytałem. Tylko. I wyłącznie - to pytanie.
Jest odpowiedź - jest jasne wtedy.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak dobrze?

Użytkownik Skan edytował ten post 24.12.2010 - 16:05

  • 0

#28

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja bym chciał zobaczyć te próbki pisma obcych. Nie chce mi się przekopywać tych wszystkich dokumentów, bo podobno jest ich parę tysięcy, ale te próbki języka kosmitów mogą być ciekawe.
  • 0

#29

LotosUR.
  • Postów: 146
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odpowiadam: Najpierw wysuwasz dziwne wnioskowanie na podstawie treści mojego postu o zawartości dokumentów (patrz post poprzedni), a teraz tworzysz teorię o tym, kim chcę być pisząc swoją opinię na temat zawartości tych dokumentów. Nie trzeba być ekspertem żeby interpretować tekst pisany, który jaki jest - każdy widzi. Nie trzeba również być ekspertem żeby rozumieć, że jak obywatel donosi służbom iż widzi coś wg niego dziwnego, to służby chcąc nie chcąc muszą to zgłoszenie przyjąć i po przyjęciu wrzucić do archiwum. Tak się to przynajmniej odbywa w cywilizowanym kraju.


Służby też po coś się generalnie uczyły i mają wiedzę, by odróżniać co można przyjąć do archiwów, a co nie.
Zgadza się ? Czy będziemy polemizować ? :)


Ale w sumie podoba mi się ta zabawa którą uprawiasz - teraz ja spróbuję:


Wiedziałem że tak zrobisz, wiedziałem ;]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy to oznacza, że jeżeli psychika człowieka jest tworem bardzo skomplikowanym i potrzeba czasu aby ją poznać, to Ty już nie masz takich problemów i po jednym poście w internecie snujesz wnioski o podmiocie i jego "chciejstwie bycia ekspertem"?


Rzeknę tak... - psychika ludzka jest niepoznana, dopiero teraz odkrywamy cokolwiek, co i tak osadza nas w przedszkolu technologicznym i przedszkolu zrozumienia rzeczywistości w której uczestniczmy.
Ja lubię ją nazywać grą. Bo jest nią.
Nie mam problemów z niczym. Ja składam tylko puzzle i zadaję pytania.
Ty składasz puzzle, zadajesz pytania - ale stwierdzasz. Czemu uważam że stwierdzasz - bo interpretujesz na swój sposób myślenia.
Staram się tego akurat nie robić, choć jest to bardzo trudne by się powstrzymywać i zostać obiektywnym. Nie wiem, staram się, a Ty jak się starasz ?

To co Ty robisz na forum ?
Powinieneś już być ekspertem i bić kokosy ($) . Czemu świat Cię nie poznał jeszcze ?


Jestem tu, jak inni. Tylko różnica między mną a Tobą polega na tym, że ja nie twierdzę, nie jestem przekonany, a zadaję pytania odnośnie rzeczywistości w której świrujemy..

Zapytałem. Ponieważ chcesz tu chyba być ekspertem.

Nawet nie śni mi się taka rola. Nie obchodzi mnie dlatego poziom tutejszy bycia ekspertem. Co dałem jasno do zrozumienia by mnie minusowano do woli (masz tutaj jasny dowód że tak twierdzę w 1 poście który napisałem w tym temacie).
Zadaję pytania (może to brzmieć jak zdarta płyta) ale niektórym trzeba powtarzać po stukroć by zrozumieli, zamiast osądzać.
Ale miło, że zadajesz pytania. Plus dla Ciebie ode mnie.

Zapytałem. Tylko. I wyłącznie - to pytanie.
Jest odpowiedź - jest jasne wtedy.


Pytanie już jest wstępem do poznania odpowiedzi.
Co innego stwierdzenie że się coś wie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak dobrze?


Jasne ;] Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.
  • 0

#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

temu flipflapowi nie odpiszę, bo biedaczek dostał banika hehe.

A ty Andromedan piszesz dużo, ale twoje posty nie zawieraję sensownej treści. Przypominasz mi tym vkaliego.On też pisał dużo, ale za bardzo lał wodę.
Jak ci się nie spodobał mój link, to przecież masz cały internet, możesz szukać do woli.


Zwiastowanie ze św. Emidiuszem" włoskiego malarza Carlo Crivelliego
Obraz przedstawia Marię podczas zwiastowania Archanioła Gabriela. Z nieba spływa na nią złocisty promień światła, będący symbolem poczęcia Jezusa. Nad głową Dziewicy widoczny jest gołąb Ducha Świętego. Przed budynkiem, po lewej stronie klęczy Archanioł w towarzystwie św. Emidiusza będącego patronem miasta. Na jego kolanie spoczywa model miasta Ascoli Picento z wszystkimi jego ówczesnymi wieżami.
Dalej jest obraz "La Tebaide" Paolo Uccello z widocznym kapeluszem, który jest uważany przez niektórych za ufo.
to jest kapelusz. Ten sam kapelusz jest na obrazie St. Jerome at Prayer

Ja wiem, że nawet jakby Obama odtajnił po cichu akta to dalej byś uparcie twierdzil, że to bzdury wyssane z palca. Nie chcę mi się dzisiaj pisać za dużo do Ciebie... Szkoda nerwów.


A tutaj masz wizerunek kosmity z piramidy który jest przedstawiany przez Daninena i innych w ten sam sposób czyli
Dołączona grafika

A w rzeczywistości wygląda to tak
Dołączona grafika

Dołączona grafika


shorez, nie interesuje mnie takie puste szczekanie. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko złościsz się na mnie jakbym ci jakąś krzywdę zrobił.
FBI już kilkanaście lat temu udostępniło sporą część dokumentów z archiwum na temat ufo. http://www.dobreksia...archiwa-fbi.htm

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 24.12.2010 - 19:21

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych