Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mutant z Czarnobyla?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1

saskuacz.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witam
to bylo w zeszle wakacje, gdy bylem na wakcjach w Gorach Pieniny.w nocy wybralem sie na przechadzke, weszlem w maly lasek, i szlem ok 10 minut.nagle uslyszalem przed sobą w krzekach jakieś szmery, myślałem ze to rowerzysta.z krzakow wyszło cos o sylwedce meżczyzn , ale dop akowane jak pudzian(i ja oczywiście ;] ) chciałem uciekac ale to nie bieglo w moja strone . nie mialem aparatu ale, za to mialem pamieć zdjęciowom, wyglądał to jak puma umięsniona i chodząca na dwóch łapach, ale mialo twarz nieco małpia, bez siersci, na moj widok wyprostowało sie i udezrzyło sie w pierś. Odeszło, a ja od tamtego czasu się boje wszystkiego.
jak mowiłem mogła być to puma, chyba śnieżna. moja teoria mowi że, to puma snieżna która z himalajów, doszła do czarnobyla mieszkała tam troche czasu w poblizu reaktora i zmutowała do tego czegoś. potem doszła do polski,
a co wy o tym myslicie?
Edit
sory za te dwa bledy mam dyclekcje

Użytkownik saskuacz edytował ten post 20.12.2010 - 16:44

  • -12

#2

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za przeproszeniem, jaja sobie robisz?
Wnioskowałbym o zamknięcie tego tematu
  • 0



#3

saskuacz.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Za przeproszeniem, jaja sobie robisz?
Wnioskowałbym o zamknięcie tego tematu

ja, jaja? boję sie wyjść spokoju a co dopiero robic jaja!
Przed chwilą wpadłem na pomysł że, moglo być jeti!!

Użytkownik saskuacz edytował ten post 20.12.2010 - 16:52

  • -2

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To był yeti. Trzymaj się, jestem całym sercem z tobą.

A tak na serio, gościu weź zajmij się czymś pożytecznym, a nie wypisuj zmyślonych historyjek z błędami jak w niektórych demotach.
  • 0



#5

saskuacz.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dla ciebie zmyślona, jeszcze dwie osoby od tamtego czasu to widziały.
  • 0

#6

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

skoro do pylo f gurach, to cie w spokoju nie dopadnie i jak nie bendzież o tym myśloł to cie zostawi w z pokoju.. x]

aha ja wiem dyzerekcja cienszka horoba.. taka że jak błędy robisz to o tym nie wiesz, a nie za nie przepraszasz.. więc nawet twoja dyslekcja jest fake, a pisałeś tak aby jeszcze bardziej się ponabijać.. jak ja przed chwilą z ciebie ;)

Dla ciebie zmyślona, jeszcze dwie osoby od tamtego czasu to widziały.


ale popatrz coś w tym jest, bo ze strachu z dyslekcji się wyleczyłeś... ciekawe co jeszcze ze strachu zrobiłeś :o :rotfl:
  • 0

#7

saskuacz.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

skoro do pylo f gurach, to cie w spokoju nie dopadnie i jak nie bendzież o tym myśloł to cie zostawi w z pokoju.. x]

Śmiej się, śmiej, ale myślałem, że to porządne miejsce w którym będe mógł spokojnie omówić temat kryptozoologi i nię będe tu wyśmiewany z powodu choroby(dysleksji). Jak nie, to nie.
Ps.
Jestem siostrą autora tekstu i napisałam to za niego.
  • 0

#8

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a ja mamą bulika, bo on padł ze śmiechu.. ale zdążył jeszcze przekazać żeby temat przenieść do kryptozoologii i abyś dodał tam swoje zdjęcie.. albo tego czegoś? obojętnie oba się nadadzą :P
  • 2

#9

saskuacz.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

skoro do pylo f gurach, to cie w spokoju nie dopadnie i jak nie bendzież o tym myśloł to cie zostawi w z pokoju.. x]

aha ja wiem dyzerekcja cienszka horoba.. taka że jak błędy robisz to o tym nie wiesz, a nie za nie przepraszasz.. więc nawet twoja dyslekcja jest fake, a pisałeś tak aby jeszcze bardziej się ponabijać.. jak ja przed chwilą z ciebie ;)


Dla ciebie zmyślona, jeszcze dwie osoby od tamtego czasu to widziały.


ale popatrz coś w tym jest, bo ze strachu z dyslekcji się wyleczyłeś... ciekawe co jeszcze ze strachu zrobiłeś :o :rotfl:


Patrz na mój następny post i wiesz, wcalę nie potrafię zauwarzyć niektórych błedów, które sam robię.

a ja mamą bulika, bo on padł ze śmiechu.. ale zdążył jeszcze przekazać żeby temat przenieść do kryptozoologii i abyś dodał tam swoje zdjęcie.. albo tego czegoś? obojętnie oba się nadadzą :P

Wpisz sobie w Google goryl, a potem puma śnieżna, połącz i gotowe.

a ja mamą bulika, bo on padł ze śmiechu.. ale zdążył jeszcze przekazać żeby temat przenieść do kryptozoologii i abyś dodał tam swoje zdjęcie.. albo tego czegoś? obojętnie oba się nadadzą :P

Wpisz sobie w Google goryl, a potem puma śnieżna, połącz i gotowe.
  • 0

#10 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie współczuje ci tylko dla tego, że głupota ponoć nie boli.

Użytkownik convers edytował ten post 20.12.2010 - 17:14

  • 0

#11

实姓名.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
http://en.wikipedia....geons_&_Dragons)
Za dużo gier rpg

Użytkownik 实姓名 edytował ten post 20.12.2010 - 17:23

  • 0

#12

saskuacz.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie współczuje ci tylko dla tego, że głupota ponoć nie boli.

A mi cię żal, bo nie potrafisz zrozumieć, że piszę prawdę.

Dołączona grafika
http://en.wikipedia....geons_&_Dragons)
Za dużo gier rpg

Jedyne w co gram, to przygodówki i strategie (Plants vs Zombies(czy jakoś tam)), pisałem że było białe miało ostre kły pazury itd. a sylwetkę goryla.
  • 0

#13

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mi cię żal, bo nie potrafisz zrozumieć, że piszę prawdę.

Piszesz prawdę? Zatem to udowodnij, bo w tej sytuacji jest to Twoim obowiązkiem.

Użytkownik Ill edytował ten post 20.12.2010 - 17:30

  • 0

#14

saskuacz.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

A mi cię żal, bo nie potrafisz zrozumieć, że piszę prawdę.

Piszesz prawdę? Zatem to udowodnij, bo w tej sytuacji jest to Twoim obowiązkiem.

Dokładnie w Osadzie Czorsztyn, nocowałem w jednym z pobliskich hoteli. Jak tam byliście, wiecie, że jest tam plac zabaw w kształecie statku pirackiego, z dwoma masztami. Poszłem dalej brzegiem, był tam mały lasek. Szłem 10 minut, około 200m (nie sie śpieszyłem się), jest tam ścieżka którą szłem dwa dnie temu z dziećmi i prawie potrącili nas rowerzyści, w końcu wyszliśmy na jakąś drogę (asfaltową) i zawróciliśmy.

Użytkownik saskuacz edytował ten post 20.12.2010 - 17:38

  • 0

#15

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To co najwyżej dowodzi, ze tam byłeś, jednak ciekawi mnie jak wykażesz istnienie owej "pumy", którą rzekomo widziałeś.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych