Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proźba o interwencje moderatora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo bym prosił żeby do tematu http://www.paranorma...ic=25235&st=135 przyszedł moderator i zobaczył co się dzieje.

Bo to jest już naprawdę poniżej krytyki. Jest to PIERWSZY temat w którym tak bezczelnie wyśmiewa się z postów m.in. moich, jak i wstawiane są "śmieszne" przeróbki. I oczywiście każdy post w takiej tonacji dostaje PLUSY ale jak tylko się odezwę to wyskakują zwolennicy (nie wiem jak to nazwać, wyznawcy ?) Wiem wszystko i Borysa i wrzucają minusy.

Bardzo podoba mi się postawa Yoh92 oraz Horrora, ale Wiem wszystko(idealny nick( oraz BorysMR po prostu przeginają

Użytkownik shortez edytował ten post 16.12.2010 - 14:33




#2 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

JA nie dałem ci minusa ^^.

W sumie to na forum panuje wolnosć słowa. Nikt nie mozę nikomu zabronić wyrażać swoich opini pod warunkiem, że nia lamiłą powszechnie przyjętych norm społecznych, nie urażają nikogo uczuć religijnych anie go nie obrażają. Nic nie poradzisz, że te osoby co cię krytykują tak myślą.
A przybieganei do administracji żaląc sieim, że sobie nie dajesz rady i nie potrafisz uargumentować swojego stanowiska nie najlepiej świadczy o tobie.

Użytkownik convers edytował ten post 16.12.2010 - 14:38


#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ja komuś bronie wypowiadać się w tamtym temacie ? Nie, Ale popatrz na yoha, czy on chociaż raz błaznował jak borys ? Ani razu.

Mnie te posty urażały. Dla tego man tego dosyć i proszę o pomoc moderatora, w końcu jest bezstronny i wie jak postępować w takich przypadkach.



#4

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak, zainterweniujmy i zamknijmy temat. chociaż dawno tak się nie ośmiałem.



#5

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miło mi, że dzięki mojemu tematowi poprawilem humor wieku ludzi.



#6

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To forum jest wyjątkowe tylko dlatego, że można tutaj normalnie porozmawiać z ludźmi o wszystkim, jak ktoś nie ma nic wnoszącego do tematu do napisania niech się nie wypowiada. Jak się z czymś nie zgadasz to nie musisz tego wyśmiewać przemilcz i zapomnij o temacie. Moderatorzy nie spać.

#7

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ja komuś bronie wypowiadać się w tamtym temacie ? Nie, Ale popatrz na yoha, czy on chociaż raz błaznował jak borys ? Ani razu.

Ponieważ choć do wielu tematów podchodzę sceptycznie to nie mam zwyczaju naśmiewania się z nich. A przynajmniej nie z tych naprawdę idiotycznych. Wolę na tym forum podchodzić do niektórych spraw trochę poważniej ;)

Co do interwencji Moderatorów..
Wolność słowa. Jeżeli użytkownik nie łamie regulaminu, zasad panujących na forum postami które pisze, to raczej nie może zostać za to ukarany. W niektórych postach postawa Wiem Wszystko i BorysMR pozostawia rzeczywiście wiele do życzenia.
Przemo już zareagował, mam nadzieję że inni będą równie często zaglądać do tych "popularniejszych" tematów i pilnować porządku.
Tu jednak warto zauważyć że Moderator i Administrator to nie maszyny ;) Zareagują kiedy będą mieli chwilę wolną. Wiem coś o tym, gdyż prowadzę własne forum.



#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze... Chciałem podziękować za szybką odpowiedź :) widać, że poważnie podchodzicie do tego forum i opiekujecie się nim jakby to była wasza praca.
Jeszcze raz dziękuję.

Przemo, w poście napisałeś o rzeczach które naprawde skłaniają do przemyśleń.
To prawda poniosło mnie niesamowicie jak zobaczyłem ostatnie posty. Ale tak jak mówisz, nie wszystko złoto co się świeci. Można by jeszcze parę rzeczy napisać o tym co napisałeś, ale może oszczędźmy słowa na inną okazję. :)

Mimo wszystko chciałbym jeszcze w temacie zostawić ostatni post z odpowiedziami Alexa na moje pytania. Tak, żeby cała praca nie poszła na marne. Tak więc po zamieszczeniu posta napiszę tutaj, że można już zamykać.



#9

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli - panu Shortezowi nie podoba się krytyka w stosunku do swoich głupawych argumentów, więc leci ze skargą do forumowej bezpieki, ażeby ta czym prędzej przytemperowała nieprawomyślących?

Jest to PIERWSZY temat w którym tak bezczelnie wyśmiewa się z postów


Zaiste, PIERWSZY raz jest tu taka sytuacja, żeby ktoś żądał interwencji moderacji z racji tego, że jego wypowiedzi nie spotkały się z powszechnym aplauzem i akceptacją.

Wstyd, mości panie, wstyd i żenada. Nie wspomnę już o tym, że ze zdwojonym sarkazmem i "wyśmiewactwem" reagujesz na wszelkie błędy i powinięcia się nogi oponenta, bo wylazłaby Twoja dwulicowość i hipokryzja w każdym Twym słowie.

Moderację, niniejszym, proszę o nie ingerowanie w tej sprawie. Pozwólmy shortezowi zachować resztki honoru i nie babrajmy już w to machiny moderacyjnej.

#10

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sniffer. Człowieku, wyjdź z tąd bo Ci zaraz sam pomogę to zrobić.

Pozatym proszę o zamknięcie tematu. Widać, że nie można zostawiać go otwartego, bo wyznawcy jak i wiem wszystko czują się całkowicie bezkarni zaśmiecając go swoimi bezsensownymi postami tworząc coraz to większą grupę trolli.



#11

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Postów nie zlicza, repy nie ma, temat zaiste zabawny. Post obrazkowy:



Reakcja userów przy czytaniu:

Dołączona grafika

Obiektywne spojrzenie na treść tematu:


Dołączona grafika

Prawdopodobne nastawienie moderatorów:

Dołączona grafika

Prawdopodobna przyszłość tematu:

Dołączona grafika

edit: Chciałem to wkleić w temacie o którym tu mowa, ale tam nie mam czasu - trzeba pogryzać popcorn.

Użytkownik Skan edytował ten post 16.12.2010 - 22:42


#12

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wypowiedzi coniektórych przypominają mi komedię najniższej klasy. Czasami można zwątpić w inteligencje reżysera, sceny śmieszą widownie na takim samym poziomie jakim jest sam film, a cały scenariusz jest tyle wart co papier toaletowy...



#13 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Wypowiedzi niektórzy są tez jak moda na sukces nie ma końca i ciągle o tym samym ...

@Skan reakcja moderacji mnie rozwaliła xD

Użytkownik convers edytował ten post 16.12.2010 - 23:18



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych