Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdy zobaczysz ich oni zobaczą ciebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzięki za komentarze niektóre mnie rozbawiły :) ale cóż to jest forum by opisywać rzeczy nieziemskie oraz przyległe naszej planecie.
Dlatego napisałem to by podzielić się moim przeżyciem a co do tego że to kłamstwo lub inny twój to nie jest opisałem prawdę ale rozumiem ludzi gdybym sam tego nie przeżył bym tez nie uwierzył i rozumiem komentarze wasze że sobie jaja robię lub że nie mam nic do roboty ale nikogo nie będę zmuszał do tego by w to uwierzył
  • 0

#17

Kompi.
  • Postów: 131
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem co ci sie przydarzyło, też tego doświadczyłem.
Raz też kolo 23 obserwując niebo zauważyłem jasne światło a potem statek kosmiczny nade mną, który mnie wciąga do środka. W sumie to byli mili, zrobili pare testów, nakarmili mnie i wypuścili.
No a potem oczywiście sie obudziłem.
  • 1

#18

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co by nie mówić, fajna ta grafika w 3D.

Na tym forum chyba nie warto pisać o własnych paranormalnych przeżyciach bez jasnych dowodów, bo zdecydowana większość nie uwierzy i zakpi, lub tak jak np. ja nie uwierzy i w głębi duszy też troszkę zakpi :) Albo po prostu nie uwierzy... Wiele jest możliwości.
  • 0

#19

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co by nie mówić, fajna ta grafika w 3D.

Na tym forum chyba nie warto pisać o własnych paranormalnych przeżyciach bez jasnych dowodów, bo zdecydowana większość nie uwierzy i zakpi, lub tak jak np. ja nie uwierzy i w głębi duszy też troszkę zakpi :) Albo po prostu nie uwierzy... Wiele jest możliwości.

Dobrze mówisz Zevuv ale przynajmniej opisałem to co mi się przytrafiło
  • 0

#20

koval321.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Euglena mnie rozwalila, to byl raczej sen powstaly pod wplywem silnych wrazen. Kiedys mialem podobna faze, szedlem w nocy ze smieciami i jakis glos mi mowil zeby isc daleko na pola za miasto, ale zignorowalem ta mysl. Gdy wracalem nad moim blokiem przeleciala dziwna flara, na pewno nie samolot. Jakis jasny obiekt ktory zniknal po chwili i bezdzwieczny. Nastepnego dnia zobaczylem migajace swiatla unoszace sie wysoko i takie silne ze rozswietlaly chmury. Wtedy cos mi odbilo i pomyslalem ze kosmici chca sie ze mna spotkac, wiec polecialem do sklepu po baterie do latarki i poszedlem w srodku nocy na bezludzie. Widzialem dziwną łune, podswietlone niebo przy czym czerwonawe i na wschodzie wiec ani slonce ani ksiezyc. Po przejsciu paru kilometrow zobaczylem na niebie pare samolotow z migoczacymi swiatlami, poza tym przypomnialo mi sie jak raz gonily mnie dzikie psy, wiec wrocilem do domu bo to byl raczej glupi pomysl.

Oprocz tego mialem "nocne spotkania" w ktorych widzialem niesamowite rzeczy ale to mogly byc sny wiec szkoda pisac.
  • 0

#21

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wybaczcie, że odkopuję dość stary temat, ale po przeczytaniu nazwy tematu musiałem napisać :)

Otóż gdy miewałem sny o ufo (czasami się zdarzały, ostatni już dosyć dawno temu) to praktycznie zawsze zaczynały się od mojej obserwacji ufo na niebie. I jak dochodziłem do wniosku, że ten obiekt na niebie to naprawdę obcy, to momentalnie jakby obcy dostrzegali mnie i w ciągu 1-2 sekund przylatywali pod moje okna. I tak mi się to skojarzyło z tematem :P
  • 0



#22

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temat odkopuje bo znalazłem grafikę przedstawiającą mniej więcej ten obiekt który za młodu widziałem.obiekt

Użytkownik Jęk Lodowatych Ulic edytował ten post 13.07.2012 - 21:51

  • 0

#23

harpoonek.
  • Postów: 159
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma sensu odkopywać tematu sprzed ponad roku, skoro i tak nic nowego do niego nie wnosisz.
I tak niewielu będzie skłonnych Ci uwierzyć, dopóki nie dasz własnoręcznie zrobionego zdjęcia. Rysunki i zdjęcia znalezione w sieci nie są żadnym dowodem.
  • 0

#24

starscream.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

mam tylko pytanie piszesz że obudziłeś się w nocy

obudziłem się nagle w nocy i spojrzałem na drzwi do kuchni ktoś tam stał

. Wiec wydaje mi się że było ciemno a przy świeczkach raczej nie śpisz ?

1,90 wzrostu szerokie barki lekko szarawy kolor skóry ubranie całe zielone

i taka dedukcja szczegółów i rozróżnianie barw ;D
  • 0

#25

szary123.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"obiekt większych rozmiarów przeleciał nam moim blokiem"

Całe osiedle spało nikt nic nie widział tylko Ty i brat :)


"nie wiem czemu ale ale kołdra się podwinęła i zasłoniła mi oczy gdy ją zdjąłem już tej istoty nie było"


I Ty się naprawdę dziwisz ,że nikt Ci nie wierzy? :) Bez obrazy ale wydaje mi się ,że masz maksymalnie 14 lat (nie obrażając 14 latków) .

Ja nie łykam. Pozdro
  • 0

#26

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi trochę szkoda autora, szczególnie jeżeli opisana sprawa jest prawdziwa. Kiedyś przeżyłem obserwację UFO, nikt mi w domu nie wierzył i się ze mnie śmiał, więc czuję trochę większą empatię w stronę autora niż reszta użytkowników krytykująca go.

Do autora - jesteś pewien, że to nie był tylko dziwny sen, postać mogła być wykreowana podczas powiedzmy paraliżu przysennego?
  • 0

#27

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@starscream
Było to przejście między pokojem a kuchnią nie było tam drzwi a, że w kuchni nie było zasłoń to światło wpadało przez okno więc było widno.
@Szary
to było 4 lata temu więc miałem 14 lat wtedy a ten obiekt to widziałem ja bo byłem wtedy w oknie nie wiem jak inni.
@Tybysh za bardzo to nie wiem czy był to paraliż senny bo miałem wtedy pełną kontrolę nad ciałem co jest dziwne w takich sytuacjach.
  • 0

#28

PiXel.
  • Postów: 108
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

...na drugi dzień męczyły mnie sny że obcy przeprowadzają jakieś eksperymenty ale nie czułem bólu tylko strach...

Po takich obserwacjach na niebie można to uznać za normalne.

...nagle się w nocy budziłem z lekkim bólem ciała...

Pewnie spałeś w niefortunnej pozycji - mi też się zdarza, ale nie twierdzę, że to wina obcych.

...obudziłem się nagle w nocy i spojrzałem na drzwi do kuchni ktoś tam stał dobrze to pamiętam człekokształtna postać to była 1,90 wzrostu szerokie barki lekko szarawy kolor skóry ubranie całe zielone i nagle wyciągnęła do mnie rękę i gdy chciałem tez podać rękę nie wiem czemu ale ale kołdra się podwinęła i zasłoniła mi oczy gdy ją zdjąłem już tej istoty nie było...

Czasem zdarza się, że gdy gwałtownie się wybudzisz to sen miesza się z rzeczywistością i przez chwilę możesz widzieć rzeczy których nie ma.
Mi się takie coś kilka ryzy przytrafiło, np śniło mi się, że rozmawiam przez telefon i nagle bardzo gwałtownie się obudziłem widząc komórkę na mojej poduszce, gdy po nią sięgałem ta jakby się rozpłynęła - po prostu jej tam nie było.

A co do twoich obserwacji na niebie to powiem Ci, że UFO niewątpliwie istnieje, ale jedyne co wiąże UFO z obcymi to relacje osób rzekomo uprowadzonych.

Użytkownik PiXel edytował ten post 15.07.2012 - 18:10

  • 0

#29

Wazelina.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkam nad samym morzem i już od lat zauważam pewną zależność - mianowicie zawsze w lato zwiększa się ilość wszelakich świecących obiektów na niebie. Nie twierdzę, że każdy z nich musi być od razu statkiem obcych, często to samoloty przelatujące w te i nazad ;) Niemniej kilkakrotnie po takich seansach balkonowych przy papierosku, potem w nocy (nawet kilkakrotnie z rzędu) męczyły mnie dziwne uczucia obserwacji mojej osoby, czy nawet poczucie obecności kogoś w pomieszczeniu. Jestem raczej sceptykiem, mimo wiary w Obcych i ich cywilizacje - myślę, że takie odczucia wiążą się z silną autosugestią i podświadomym poglądem, iż bierze się właśnie udział w czymś niezwykłym, w czymś co z reguły znamy z filmów, komiksów czy książek. ;)
  • 0

#30

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mieszkam nad samym morzem i już od lat zauważam pewną zależność - mianowicie zawsze w lato zwiększa się ilość wszelakich świecących obiektów na niebie. Nie twierdzę, że każdy z nich musi być od razu statkiem obcych, często to samoloty przelatujące w te i nazad ;)


Najwidoczniej obcy mają wakacje i im się nudzi.

Dziwnymi światłami mogą być również satelity. Pamiętam, jak kiedyś małym szczylem będąc, lubiłam późnym wieczorem obserwować niebo (oczywiście przy sprzyjających warunkach atmosferycznych). Pewnego wieczoru zauważyłam bardzo szybko pędzące światło. :o Nie mrugało ani nie wydawało żadnego dźwięku, po prostu sunęło po niebie z wielką prędkością. Wróciłam do domu i opowiedziałam ojcu, co widziałam. Tata stwierdził, że to pewnie samolot.
-Też tak na początku myślałam, ale leciał za szybko... i do tego samoloty mają kolorowe, mrugające światła, a to było białe albo żółte... A poza tym, samoloty słychać!
Nigdy nie twierdziłam, że to kosmici, ale po prostu chciałam się dowiedzieć, co to było. Po rozmowie z ojcem dałam sobie spokój i stwierdziłam, że są ważniejsze sprawy na tym świecie, niż jakieś głupie światełka.
Po wielu latach, kiedy zainstalowałam ''Stellarium'' zorientowałam się, ile satelitów krąży po nieboskłonie. Teraz myślę, że to pewnie NOAA albo poradziecki Kosmos.

Użytkownik Lepusa edytował ten post 09.08.2012 - 17:31

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych