Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie było żadnych samolotów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
578 odpowiedzi w tym temacie

#541

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tyle, że uderzenie samolotu w wieżę wygląda wybitnie nierealistycznie. Ten samolot wygląda jakby miał przelecieć przez ten budynek. 


Użytkownik Mortalis edytował ten post 12.04.2014 - 04:15

  • 0

#542

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest jednak pewien słaby punkt takiego stwierdzenia. Otóż zdarzenie takie miało miejsce PO RAZ PIERWSZY  w historii. Po prostu nie ma go do czego porównać. Samoloty już wcześniej oczywiście uderzały w budynki ale po raz pierwszy, moment uderzenia został nagrany (i to z różnych ujęć). W tej sytuacji pozostaje tylko nasze domniemywanie jak mogłoby / powinno to wyglądać. Moim zdaniem, to trochę za mało, żeby autorytatywnie stwierdzić, że to fake. Na dodatek, jeżeli zestawi się to z relacjami świadków, to wygląda na to, że domniemanie nie wystarcza. Nie pomaga też fakt, że teoria o hologramowych samolotach pojawiła się w obiegu dopiero parę dobrych lat po zdarzeniu - gdyby było to tak oczywiste, to rozmawiano by o tym od samego początku. Tak jak o innych aspektach wydarzeń 9/11.


  • 0



#543

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

no to moze sie wtrace ,jezeli chodzi o kreskowki i zapowiedzi to odsylam do illuminatow,chociaz zapewne ten temat forumowicze maja opanowany.ciekawa jest liczba 11 wazna dla okultyzmu i bardzo zwiazana z wtc-ilosc pasazerow,data,ilosc okien,czas budowy wtc itp itd.co do samalotow po pierwszym podkreceniu jednak skladam sie ku temu ze byly tylko troche lepiej wyposazone,chociaz piszac to pomyslalem po co rakiety pod samolotem skoro mogli wsadzic do srodka.....do *** smierci do tego nie dojdziemy

 

7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.

wulgaryzmy2.gif

 

Blitz Wolf


Użytkownik Blitz Wolf edytował ten post 06.06.2014 - 02:15

  • 0

#544

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

hejka pamiętacie może czy september clues był z polskimi napisami,bo chyba kiedyś oglądałem a nie mogę namierzyć


  • 0

#545 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak już ktoś zdążył odświeżyć ten temat to tylko dodam, że nie było żadnych fałszywych samolotów, w wierze WTC i Pentagon walnęły prawdziwe samoloty, nie było też żadnych rakiet, ani bomb, jeżeli ktoś chcę podebatować na ten temat, chętnie mu to udowodnię, szczególnie Pentagon, bo tak na prawdę od niego wyszły legendy, że to była rakieta, czy coś... Nawet na tej słynnej kamerce widoczny jest zarys samolotu i barwy linii American Airlines.


Użytkownik Aplikator edytował ten post 26.07.2017 - 10:35

  • 0

#546

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ok znalazłem nie szukając  :> jak to już w życiu bywa


https://youtu.be/nM29_zHsPXU


  • 0

#547

rollinstone.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już ktoś zdążył odświeżyć ten temat to tylko dodam, że nie było żadnych fałszywych samolotów, w wierze WTC i Pentagon walnęły prawdziwe samoloty, nie było też żadnych rakiet, ani bomb, jeżeli ktoś chcę podebatować na ten temat, chętnie mu to udowodnię, szczególnie Pentagon, bo tak na prawdę od niego wyszły legendy, że to była rakieta, czy coś... Nawet na tej słynnej kamerce widoczny jest zarys samolotu i barwy linii American Airlines.

 

 

To może napisz tu coś wiecej na temat uderzenia w Pentagon, wrzuć zdjęcia - podejrzewam, że zarowno ja jak i pozostali chętnie rzucą okiem ;) 


  • 0

#548 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Setki razy indywidualnie odpowiadałem na pytania człowieczków, które wyłaniały się znikąd, umierały i rodziły na nowo. Rozumiem, że najlepiej jest napisać "To może napisz tu coś wiecej na temat uderzenia w Pentagon, wrzuć zdjęcia - podejrzewam, że zarowno ja jak i pozostali chętnie rzucą okiem ;)" ale widzę, że to do niczego nie prowadzi. Jest to reakcja łańcuchowa, która nie ma końca,  nie obraź się drogi obywatelu, ale to nie ma sensu, a dla mnie jest to stratą czasu, jeszcze mógłbyś mnie namówić na poważną debatę w tym temacie, ale na takich warunkach, żeby inni czytelnicy mieli swobodny dostęp do niej, a nie jakieś szare niewidoczne posty, których i tak praktycznie nikt nie czyta. Rozumisz panie? Czy nie rozumisz?


  • 0

#549

aguero9057.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pojawiło się nagranie HD jednego z ujęć kamer Stephen Vigilante's 9-11 Video (Enhanced Video & Audio, Doubled FPS) :

 

Mam dwa pytania może szalone ale muszę je zadać:

1) Czy nie wydaje Wam się że ten budynek zasłaniający wieże WTC to swego rodzaju kopiuj wklej? Budynek ten wygląda jak swego rodzaju makieta w wysokiej rozdzielczości.

2) Przy 2:59 a od 3:00 można zobaczyć dwie różne perspektywy filmowania. Proporcje tych zasłaniających budynków jakoś dziwnie nie współgrają z całym obrazem? Czy tylko mi się to wydaje i ulegam teorii spiskowej?


  • 0

#550

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, ten budynek na pierwszym planie jest odpowiednio bliżej. Film robiono pewnie teleobiektywem, jeśli ostrość ustawiono na wieżę, to budynek znajdujący się dużo bliżej nie jest taki ostry. Po zmianie punktu filmowania budynek leżący bliżej przesunął się w kadrze dużo bardziej niż te dalekie.

 

Ten konkretny to Broadway 233 Woolworth Building, znany przykład wieżowca w stylu neogotyckim. Ma wysokość 240 metrów czyli jest o połowę niższy od wież WTC, aby w kadrze wyglądał na równie wysoki musiał się znaleźć w połowie odległości między filmującym a wieżami WTC (prawo Talesa).


  • 1



#551

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to jest, że pojawiają się "nowe nagrania" ponad 15 lat po katastrofie?


  • 0



#552

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie jest nowe nagranie, widziałem je już kilka lat temu. Nagrania kopiowane są z kanału na kanał z tytułem "nowe nagranie 2017 HD" i tak z roku na rok.


Użytkownik CzłowiekSarna edytował ten post 24.09.2017 - 19:31

  • 0



#553

aguero9057.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, ten budynek na pierwszym planie jest odpowiednio bliżej. Film robiono pewnie teleobiektywem, jeśli ostrość ustawiono na wieżę, to budynek znajdujący się dużo bliżej nie jest taki ostry. Po zmianie punktu filmowania budynek leżący bliżej przesunął się w kadrze dużo bardziej niż te dalekie.

 

Przyznam że nie chodziło mi akurat o ostrość, tylko o bardzo dziwną statyczność i płaskość tych przednich budynków.  Zupełnie jakby były naklejone.

Robiąc na yt 5 sekund w przód i w tył przy podanych przeze mnie czasach robi się naprawdę dziwny efekt sztuczności tego powiększenia.

Tym nie mniej dobrze poznać inne spojrzenie na tę sprawę.

 

@człowiekSarna a to przepraszam, przyznam że widziałem wcześniej to nagranie ale nigdy tak wyraziste


  • 0

#554

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nagranie zostało poddane obróbce cyfrowej, zresztą w jego tytule na YT jest to napisane. Podejrzewam głównie korektę barwną i może korektę jasności aby rozjaśnić cienie na wieży WTC. Zwróćcie uwagę że inne budynki są nieco prześwietlone. Udowadnianie czegoś na podstawie przerabianego nagrania mija się z celem.


  • 0



#555

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Serio przy tak ogromnej ilości świadków na miejscu ktoś podejrzewa manipulacje wideo kopiuj-wklej BUDYNEK? Widzę ludzie od teorii spiskowych już dawno nie mają granic wyobraźni.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych