Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie było żadnych samolotów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
578 odpowiedzi w tym temacie

#31

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a co się stało z tymi wszystkimi ludźmi którzy zostali powszechnie uznani za zmarłych? na alaskę wywieźli?


Ja nie wiem, czy wy sobie losowo wybieracie tematy?? Rozejrzyjcie sie po forum, jest tyle tematow w którym są odpowiedzi, a wy wejdziecie na jeden i pytania zadajecie..
Tutaj masz małe conieco
  • 0

#32

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IMHO samoloty były... Rozumiem, sfałszowane zdjęcia, ale jak wytłumaczycie miliony świadków przed telewizorami, którzy oglądali relację na żywo i tysiące mieszkańców miasta? Grupowa hipnoza czy co?
  • 0

#33

Savalas.
  • Postów: 58
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta teoria to lekka przesada, wszyscy dobrze wiemy że samoloty były, chociażby ten filmik strażaków to udowadnia w 100 % ale mi one nie wyglądały na typowo pasażerskie, jak zresztą mówią świadkowie
  • 0

#34

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ta teoria to lekka przesada, wszyscy dobrze wiemy że samoloty były, chociażby ten filmik strażaków to udowadnia w 100 % ale mi one nie wyglądały na typowo pasażerskie, jak zresztą mówią świadkowie


Ja sądze iż samolot z pierwszego nagrania (film dokumentalny o strażakach) jest czymś mniejszym niż Boeing ... i jakoś tak mi się wydaje że owy samolot przywalił z mniejszą szybkością niż drugi (nadzwyczaj małą).
  • 0



#35

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eurycide, powiedz, Ty naprawde w to wierzysz ? czy to tylko tak w ramach rozkrecenia forum ? bo jakos nie moge sobie wyobrazic zeby brac na powaznie takie rzeczy.

[ Dodano: 2006-09-11, 18:27 ]
Tysiace ludzi pewnie mialo przywidzenia widzac samoloty, co za megamozg wogole wpadl na taka teorie, to tak samo jak pisac ze nie bylo tsunami w tajlandii, a filmy zostaly sfalszowane. No ludzie...

[ Dodano: 2006-09-11, 18:40 ]
A do tych co twierdza ze byly to samoloty wojskowe, co sie stalo z pasazerskimi i ludzmi na pokladze ? Zaraz ktos powie, ze usuneli je w inny sposob (jak ktos na poprzedniej stronie). Teraz sie zastanowcie, po co ? jaki to mialoby sens ? pomyslcie troche. Rozumiem gdyby chcieli oszczedzic ofiary w samolotach, ale tak czy siak ludzie nie zyja i samoloty zaginely, wiec po co mieliby wysylac wojskowe wersje boeingow i ponosic wieksze koszty skoro i tak prawdziwe samoloty zostaly zniszczone a ludzie zamordowani ? To sa wlasnie teorie spiskowe, wszystko bezsens i utrudnianie sobie wykonania misji przez rzekomy rzad USA. Nic sie kupy nie trzyma, tak samo zreszta z pentagonem, po jaka cholere mieliby wysylac jakies rakiety albo GH, podkladac ladunki skoro mogli tak samo wyslac samolot, a oni niby wyslali GH i wmawiaja ludziom ze to samolot, no ludzie ! nie sadzicie ze to bez sensu ? ze latwiej bylo wyslac czwarty samolot ? Nie chce nikogo obrazac, ale wiekszosc zwolennikow TS nie potrafi logicznie myslec.
  • 0

#36

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A do tych co twierdza ze byly to samoloty wojskowe, co sie stalo z pasazerskimi i ludzmi na pokladze ?


Wciepali ich do jednego samolotu i zeszczelili.
  • 0

#37

nightbird.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądając animację 5 klatek (ta zamieszczoną w pierwszym poscie) można łatwo dostrzec, że na samolocie minimalnie zmienia się oświetlenie i cienie, co może swiadczyc o prawdziwości (samolot w innym miejscu, inne cienie itp)
  • 0

#38

Davidd83.
  • Postów: 75
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hahhahah , przepraszam mam pytanko : jak daleko jeszcze sie posuną maniacy spiskowych teori ??? a może to co uderzyło w WTC to było ufo ?? tak to był pewnie atak kosmitów .. a samoloty były dla tysięcy świadków tylko złudzeniem optycznym ,

albo nie !! proponuje inną wersję : Wież WTC nigdy tak naprawdę niebyło !! to sie nam tylko tak wydawało że to wszystko sie działo !! to był napewno fotomontaż ...
  • -1

#39

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko ładnie i pięknie tylko wytłumacz mi jedno. Czy te miliony osób mieszkających w Nowym Jorku miało zbiorowa halucynacje?? Więc samoloty nie uderzyły w WTC? Więc co?? UFO?? Wątpię. Moja kuzynka była w Nowym Jorku 11 września i widziała samoloty uderzające w wierze. Nawet nagrała! Aha... Moja kuzynka to zafałszowała. Pewnie rząd amerykański jej kazał.
  • 0

#40

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat-ja tylko zasugeruję jedną z możliwości(oficjalnie oświadczam, iz nie jest to moje stanowisko lecz teoretyzowanie celem wydumania cudów na kiju)-pytasz po co mieliby walnąć GH? Odpowiedź może być banalna-żeby przetestować nowy rodzaj pocisku za jednym zamachem(rodzaj rdzenia ze zubożonego uranu np-bo o czymś takim słyszałem w aspektach uzbrojenia) a jednocześnie sprawdzić wytrzymałość ścian remontowanej częsci Pentagonu-bo właśnie remont był związany z umocnieniem tejże częsci na wypadek ataku z powietrza-mogłyby to być 3 pieczenie na jednym ogniu w razie czego, czyż nie? :mrgreen:
Powtarzam-to TYLKO sugestia w odpowiedzi na Twoje pytanie, które nie może być żadnym argumentem w kwestiach poszukiwania prawdy. Nie jesteśmy ani przedstawicielami rządu ani też terrorystami więc myślę, że trudno będzie tak ot pojąć myślenie sprawców.
I błagam-nie rozwijaj mojej odpowiedzi, bo chodziło mi nie o "wersję" wydarzeń a tylko o ewentualność-co do jej irracjonalności czy też realności: nie ma najmniejszego sensu tego rozstrząsać
  • 0

#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Eurycide, powiedz, Ty naprawde w to wierzysz ? czy to tylko tak w ramach rozkrecenia forum ? bo jakos nie moge sobie wyobrazic zeby brac na powaznie takie rzeczy...


Euri nie jest autorem tej teorii ... tylko pokazuje tutaj wszelkie zaistniałe tezy (innego autora) związane z dniem 9/11 ... wszelkie.
  • 0



#42

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

=]Euri nie jest autorem tej teorii ... tylko pokazuje tutaj wszelkie zaistniałe tezy (innego autora) związane z dniem 9/11 ... wszelkie.


Wiem, ale pytam sie czy wierzy w te teorie.
  • 0

#43

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wierzę w spisek USA w atakach 11.IX,wierzę,że nie było Boeinga w Pentagonie,ale brak samolotów w WTC to PARANOJA ! Bzdura jakich mało...Teoria o tym jest śmieszna...Zdjcia owszem,można fałszować,ale filmy?Sczególnie amatorskie?Samoloty tam były !
  • 0

#44

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem, ale pytam sie czy wierzy w te teorie.


Wiem, ze na pewno byl 1 samolot, co do drugiego jestem pewny tylko w 90% ;-)

Zdjcia owszem,można fałszować,ale filmy?Sczególnie amatorskie?


Chodzi o zaawansowana technologie holograficzna
  • 0



#45

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chodzi o zaawansowana technologie holograficzna


No ale chodzi o amatorskie nagrania setek ludzi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych