Skocz do zawartości


Zdjęcie

Możliwa przerwa w dostępie do serwisu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#46

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj powoli, jak żółw ociężale, wczytuje się strona, lub nie wczytuje wcale.

#47

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3012
  • Tematów: 2584
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem usunięty. Jak pech to pech. Przyczyna dzisiejszego przymulenia była zupełnie niezależna od wczorajszej awarii i w dodatku z gatunku raczej mało prawdopodobnych. Ale z czystej złośliwości musiała się wydarzyć w tym samym prawie momencie, co poprzednia :)



#48

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem usunięty. Jak pech to pech.

Typuję, że to iż nie dochodziły powiadomienia o postach w temacie do tyczy tylko okresu awarii, czyli można je również zakwalifikować do czasu przeszłego? :mrgreen:



#49

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z powiadomieniami to mam dłuższy czas problem. Gdy miałem konto na onecie to potrafiły przychodzić z tygodniowym opóźnieniem. Zmieniłem na wp i czasem jest jednodniowa obsuwa, ale rzadko-tak raz na dwa tygodnie.

#50 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

żeby pocztę na onecie albo wp mieć trzeba być masochistą :D. Tam to potwierdzenie rejestracji potrafi przyjść po 2 dniach. Nie polecam :D

@ Dzika kuraczko - Paranormalne stoją na dedyku ?

#51

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znowu coś dzisiaj dzieje niedobrego na forum - czy tylko u mnie?

Sytuacja wygląda tak, że dzisiaj forum ładuje się BARDZO powoli.
Widać informację jak na poniższym obrazku
Dołączona grafika
I nic się nie dzieje...
Dłuuugą chwilę - powiedziałbym, że bardzo długą...
Rzecz dotyczy nie tylko "pierwszego kliknięcia" przy wejściu na forum ale każdego na nim kliknięcia (np. przy próbie otworzenia jakiegoś tematu, czy wejściu na swój profil)
Żeby było śmieszniej - można to obejść.
Wystarczy, w momencie tego długiego ładowania się forum, kliknąć jakikolwiek przycisk na nim (np. FAQ) wtedy FAQ pojawia się na momencik, a następnie znika (pewnie żeby się powoli ładować) W tym momencie należy nacisnąć przycisk "cofania' na pasku przeglądarki i strona forum, którą chciało się włączyć pierwotnie (przed tym przykładowym FAQ) pojawia się momentalnie :o
Jest to jakiś sposób ale... szczerze mówiąc - taki sobie... :( Tym bardziej, że problem trwa bodajże od południa - i końca nie widać...



#52

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3012
  • Tematów: 2584
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Dzika kuraczko - Paranormalne stoją na dedyku ?

Ba, żeby na jednym :)

Znowu coś dzisiaj dzieje niedobrego na forum - czy tylko u mnie?


Tym razem możliwe, że jednak tylko u Ciebie. W każdym razie nie zauważyłam dziś niczego niepokojącego, a siedzę na forum praktycznie cały dzień. Czy ktoś może ewentualnie potwierdzić problem?






#53

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tym razem możliwe, że jednak tylko u Ciebie. W każdym razie nie zauważyłam dziś niczego niepokojącego, a siedzę na forum praktycznie cały dzień. Czy ktoś może ewentualnie potwierdzić problem?

Dopuszczam taka możliwość ale nie mogę sobie nawet wyobrazić co mogłoby być tego przyczyną? :o Nie zmieniałem absolutnie nic w ustawieniach komputera, przeglądarki itd. Wogóle NIC nie zmieniałem... Wczoraj działało - dziś nie działa :/
Jakieś sugestie? Bo tak się żyć nie da :roll:



#54

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po kliknięciu wczytuje się sam szablon strony, po ponownym kliknięciu treść pojawia się na sekundę i znika. Bez dalszego klikania treść wyświetla się normalnie dopiero po około minucie.

Użytkownik rainman edytował ten post 06.06.2013 - 23:01


#55

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dokładnie ale powiedziałbym, że trwa to dobre półtorej minuty... do dwóch...



#56

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rano cos padło :E



#57

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

fakt...
I dalej muli tak jak wczoraj :| Sądząc po ilości wpisów z ostatnich godzin - chyba nie tylko u mnie jednak :roll:



#58 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Oficjalnie informuję Panią Kurakową, iż forum dzisiaj działa jakby chciało a nie mogło, nie tylko u Ciebie pishor.

#59

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3012
  • Tematów: 2584
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

SOA #1: U mnie działa.

A poważniej -- trudno mi cokolwiek wyrokować, bo poza rzeczywistym padem w godzinach porannych, reszta działa zupełnie normalnie. Proszę więc o więcej szczegółów -- co konkretnie muli, czy przy każdej stronie itp.?





#60 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Po prostu ok godziny 10 forum nie działało i wywalało error związany z bazą, standardowy ten co zawsze - jest problem z połączeniem do bazy danych, powróć na główną itd. Nie wiem dokładnie od której do której utrzymywał się taki stan rzeczy, niedawno spróbowałem jeszcze raz i tym razem udało mi się wejść na główną, tylko wydajność leżała. Chwilę to potrwało, i już jest ok.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych