Skocz do zawartości


Zdjęcie

Możliwa przerwa w dostępie do serwisu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#31

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trzeba będzie przyśpieszyć przelew funduszy na nowy serwer ;]

#32

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Uprzejmie donosze ze sb nie dziala.

An error occured with the SQL server:
mySQL query error: SELECT * FROM ibf_cache_store WHERE cs_key IN ( 'shoutbox_shouts','shoutbox_mods','emoticons' )

#33

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Codziennie od około dwóch tygodni, może krócej, do godziny 17.00 do 19.00 nie mogę wejść na portal. Mój provider sprawdził temat i problem nie leży po jego stronie. Nie ma odpowiedzi z serwera, który hostuje VRP. Cosik wiadomo?



#34 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

siadło dzisiaj i teraz wywala taki błąd jak się klika zakładkę forum

Dołączona grafika

#35

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Problem pojawia się regularnie, mi portal nie działał prawie cały dzisiejszy dzień. Przed chwilą też dostałem
komunikat o błędzie. Codziennie o jakiejś (dowolnej) porze pojawia się problem z wejściem na portal.

Problem jest o tyle dziwny, że nie ma błędu gdy wchodzę na forum jako gość. Jeżeli klikam na ikonkę forum
gdy jestem zalogowany, pojawia się błąd taki, jak na obrazku powyżej.

Użytkownik hayashi edytował ten post 01.05.2013 - 20:53


#36

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Śpieszę zapewnić, że wszystkie problemy związane z działaniem forum leżą wyłącznie po stronie firmy hostingowej, która ostatnimi czasy robi sobie naprawdę rzewne jaja. Proszę więc nie szukać przyczyn u siebie, w przeglądarkach, czy łączach internetowych, bo tam problemów raczej Państwo nie znajdziecie.

Jestem właśnie na etapie negocjowania warunków z kilkoma firmami hostingowymi i mam nadzieję, że w ciągu góra dwóch tygodni forum ruszy na serwerach firmy, która poważnie podchodzi do swoich zadań.

Przepraszam za obecne problemy z dostępem do forum i proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości.





#37 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

uff, bo mnie dzis nie wpuszczali na forum informujac ze level mam niedobry, ja wiem ze tytan intelektu nie jestem ale zeby az tak? A jeszcze nawymyslali mi od errorow SQL- moze ktos wie co to jest?

#38

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam Państwa.

Tym razem przerwa w dostępie do forum nie była spowodowana awarią sprzętu, powodem była czysta usterka programowa. Podczas tworzenia kopii bezpieczeństwa rozjechała się baza, o czym nie wiedziałam aż do teraz.

Usterka usunięta, pozostaje mi tyko przeprosić za kolejną nieplanowaną awarię.



#39

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam Państwa.

Tym razem przerwa w dostępie do forum nie była spowodowana awarią sprzętu, powodem była czysta usterka programowa. Podczas tworzenia kopii bezpieczeństwa rozjechała się baza, o czym nie wiedziałam aż do teraz.

Usterka usunięta, pozostaje mi tyko przeprosić za kolejną nieplanowaną awarię.


Żebymitobyłoostatniraz!

#40

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogą napotkać Państwo pewne błędy na forum -- brakujące posty, zniekształcona treść itp. Proszę o zgłaszanie ich w tym temacie.

Jak wspomniałam powyżej, podczas nocnego backupu baza danych forum padła w boju, prawdopodobnie z powodu restartu serwera bazy podczas tworzenia kopii zapasowej. Oczywiście mogę przywrócić całość z poprzedniej kopii, ale niestety spowoduje to utratę całej sobotniej aktywności. Usterki nie powinny być zbyt liczne, usuwam je na bieżąco, sądzę więc, że się obejdzie bez przywracania.

Z ciekawostek -- dla mnie najbardziej irytujące było zniknięcie mojego konta użytkownika z bazy :)



#41

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wczoraj pisałem do Connor-a odnośnie liczby postów... Od pewnego czasu z "użytkownika+ stałem się "użytkownikiem" :mrgreen:

#42

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wczoraj pisałem do Connor-a odnośnie liczby postów... Od pewnego czasu z "użytkownika+ stałem się "użytkownikiem" :mrgreen:

To nie wina awarii -- użytkownikiem+ zostaje się automatycznie po przekroczeniu 250 napisanych postów. Obecnie masz 236, więc jeszcze kilku Ci brakuje.



#43

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To nie wina awarii -- użytkownikiem+ zostaje się automatycznie po przekroczeniu 250 napisanych postów. Obecnie masz 236, więc jeszcze kilku Ci brakuje.


To akurat wiem. Jakbym posiadał zrzut ekranu, to bym go tu wkleił, bo inaczej tego nie udowodnię. Tłumaczyłem to sobie tym, że jakiś temat w którym brałem udział został usunięty z forum, innego wytłumaczenia nie mam.

#44

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy kazdemu ale mi wolno ładuje dzis stronę.



#45 Gość_Penelopam

Gość_Penelopam.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem czy kazdemu ale mi wolno ładuje dzis stronę.


Mi też. I nie wiem czy to ma związek, ale nie dostaję powiadomień na e-maila.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych