Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne miejsca w Katowicach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

kaka6mom.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem z Katowic i miałem okazje zwiedzić te satanistyczne bunkry. Moj kolega z Rudy Slaskiej zaprosił mnie i jeszcze kliku innych znajomych do siebie na domówkę. Po wypiciu kilku głębszych wybraliśmy się w cięmna noc do lasu w poszukiwaniu bunkrów.

Teraz troche prawdziwych faktów o tym tajemniczym miejscu

http://uwaga.tvn.pl/...i,reportaz.html

Byłem naprawdę mocno zeschizowany gdy wchodziłem do jednego z bunkrów gdzie satanisci zamordowali dwójkę dzieciaków.

Nie miałem latarki , musiałem oświetlić pomieszczenie telefonem komórkowym.

Co rzuca się na pierwszy rzut oka po wejściu do bunkra? To masa szkła , cegieł , rozbitych butelek i strzykawek na podłodze.
Możliwe że dzisiaj to miejsce służy do pijackich schadzek. Pamiętam butelkę desperadosa w środku.
Mimo ze była to upalna noc w środku było naprawdę zimo i w powietrzu unosił się dziwny zapach stęchlizny.
W bunkrze było kilka pomieszczeń plus jedno ukryte do którego żeby wejść trzeba sie było przeczołgać , nie wchodziłem tam bo bałem się że mogę się skaleczyć i zarazić jakimś cholerstwem. W końcu byłem w miejscu kultywowania diabła....

Na scianach nie było przybitych kotów ani żadnych innych zwierząt. Było za to mnóstwo satanistycznych malowideł i diabelskich tekstow. Do dzisiaj pamietam ogromny czarny napis na jeden ze ścian ,, Ave Satani''.

Miejsce w którym zamordowano dwójke nastolatków wydaje sie byc podobne do pozostałych pomieszczeń. Z tą różnicą ze tu na ścianach napisane teksty zostały napisane krwią zamordowanych ... Nie pamietam co tam dokładnie pisało bo byłem zbyt przerażony i podniecony zarazem by skupić się na malowidłach. Satani , jakieś malowidło przypominające słońce , znak okultystyczny z kozłem w tle..... tyle pamiętam.

to miejsce naprawdę przeraza okrucieństwem , syfem i panuje tam naprawdę zły klimat.......... Mimo wszystko .... Polecam.

Pisałem tego posta na szybko na balkonie popijając kawę. Gdy skończyłem pisać w filiżance z kawą siedziała obrzydliwie wielka mucha ... trochę schizowe nie polecam tego miejsca....

Użytkownik kaka6mom edytował ten post 22.04.2012 - 11:14

  • 0

#17

Takashi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak pisałem... Miejsce dla ludzi o mocnych nerwach ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych