Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne miejsca w Katowicach?


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1

the_xivir.
  • Postów: 30
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znacie jakieś dziwne lub tajemnicze miejsca w Katowicach?
  • 0

#2

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Znacie jakieś dziwne lub tajemnicze miejsca w Katowicach?


Zdecydowanie łazienki na dworcu PKP.
  • 10



#3

Hourdeau.
  • Postów: 126
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz jeszcze latający spodek z kosmitami z dziwnymi ludźmi w środku. Podobno jeszcze w SCC chodzą ludzie z plastiku :D

A tak na serio to w Katowicach takich miejsc to pewnie nie ma, a jeśli są to na konkretnych zadupiach :)
  • 0

#4

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W Katowicach nie ma zbyt ciekawych miejsc no jedyna jaki przychodzi mi do głowy to KWK Kopalnia Katowice...

http://www.flickr.co...N08/2397872161/

Dołączona grafika


  • 0

#5

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli pytasz o miejsca, które można podciągnąć pod tematykę paranormalną, to Ci nie pomogę. Ale z miejsc w Katowicach, które warto odwiedzić, szczerze polecam Nikiszowiec. Dzielnica pod względem architektury, klimatu, surowej estetyki i ogólnie pojętej atrakcyjności rozumianej inaczej, niż lśniący hi-tech jest chyba niedoścignionym wzorem.
Jeśli ktoś nie zna Nikiszowca, według mnie dużo traci. 
  • 0



#6 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli pytasz o miejsca, które można podciągnąć pod tematykę paranormalną, to Ci nie pomogę. Ale z miejsc w Katowicach, które warto odwiedzić, szczerze polecam Nikiszowiec. Dzielnica pod względem architektury, klimatu, surowej estetyki i ogólnie pojętej atrakcyjności rozumianej inaczej, niż lśniący hi-tech jest chyba niedoścignionym wzorem.
Jeśli ktoś nie zna Nikiszowca, według mnie dużo traci. 

Na Nikiszowiec polecam wybrać się z brygadą antyterrorystyczną, albo małym oddziałem Gwardii Narodowej - inaczej może być nieciekawie :rotfl:
  • 2

#7

hud.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W środku WPKIW w lesie, okolice planetarium, oraz niedaleko auchan są bunkry, niestety wejścia zamurowane, ale w przyszłości planuje je rozwalić.
Ktoś jest chętny się przyłączyć to pisać
  • 0

#8

Takashi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... naprawdę nikt nie słyszał o "Lasach kochłowickich" czy jak to inaczej nazwać ...? Chodzi mi o lasy ciągnące się od okolicy Katowickich dzielnic Ligota, Panewniki itd aż po Kochłowice - Dzielnice Rudy Śląskiej i o bunkrach a raczej o tym co się w tych bunkrach dzieje ?:>
  • 0

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja słyszałem o tych lasach i byłem w nich wiele razy. Napisz coś więcej o tych bunkrach i gdzie one są dokładnie.
  • 0



#10

Takashi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko co wiem o tych bunkrach są to opowieści znajomych... sam nigdy tam nie byłem, nie wiem gdzie dokładnie się znajdują. Wiem tylko że są to powojenne bunkry... które za swoją siedzibę przyjęli sobie miejscowi satanisci. W srodku podobno pełno jest poprzybijanych gwoździami kotów, wiewiórek, dużo krwi. Słyszałem też historię o facecie i jego lasce którzy szukali sobie miejsca w celu miłosnego spotkania i niestety wybrali za nie jeden z tych bunkrów. Pech chciał że w trakcie ich schadzki wrócili gospodarze... . Może jest ktoś z okolicy kto zna ten temat lepiej niż ja. Mi osobiście wydaje się on dość ciekawy...
  • 0

#11

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takashi - śmiem wątpić w prawdziwość historii przez Ciebie przedstawionej...
  • 0

#12

Takashi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co w tym nieprawdopodobnego ?
  • 0

#13

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Łapali by wiewiórki?;)
Ogólnie historię o miejscowych satanistach są mało wiarygodne jak dla mnie.
Lasy w okolicach katowic tak duża powierzchnię zajmują że owe bunkry zamieszkałe przez satanistów i martwe zwierzęta nigdy przez nikogo nie były zauważone...

Użytkownik ble edytował ten post 25.03.2012 - 11:09

  • 0

#14

Takashi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Łapali by wiewiórki?;)
Ogólnie historię o miejscowych satanistach są mało wiarygodne jak dla mnie.
Lasy w okolicach katowic tak duża powierzchnię zajmują że owe bunkry zamieszkałe przez satanistów i martwe zwierzęta nigdy przez nikogo nie były zauważone...

Jeżeli jesteś z okolicy to zawsze to można sprawdzić ;)
  • 0

#15

hud.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem otwarty na wszelkie propozycje sprawdzania tajemniczych miejsc katowic oraz tych lasów
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych