Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przebudzeni - Zwiastuni Nowej Ery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#31

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok mistrzu, tylko po co się tym chwalisz tutaj? Nie zwracaj się do mnie proszę jak do dziecka, jestem zdawałoby się tutaj trochę dłużej od ciebie, swoje wiem :hmm: Medytowałem, owszem, ale ty przecież powinieneś to wiedzieć ;| Chyba, że twoja nieograniczona wiedza jednak ma jakieś granice? :sux: Słyszałem, że takie istoty nie lubią rozgłosu, być w centrum uwagi - zdawało by się, że już jesteś trochę w moich oczach przegrany (nie musisz tego brać do siebie :beer: ).
No i dalej nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie.. A ja, nie rozwinięty duchowo człowiek czekam.

Pozdrawiam
Olek.
  • 0

#32

Bervil.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadziej, że na GG wyraziłem się dużo jaśniej i rzuciłem na swoją osobe troche więcej światła.

Pozdro
  • 0

#33

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja nie chcem aby w tym temnacie rozwinął się kolejny spór ala fenix...
  • 0

#34

Ziraya.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem jedną z Przebudzonych/Otherkinów, czy jakkolwiek inaczej to nazwać. Sama nie wiem, szczęście, czy przekleństwo... W każdym razie- wielka odpowiedzialność, nie tylko za siebie, ale również za innych, chyba głównie za innych...
I nie uważam się przez to za lepszą/gorszą od ludzi! Jestem po prostu Inna...
Masz rację- nie afiszujemy się z faktem bycia Innymi... ani to wstyd, ani powód do dumy... w końcu każdy jest "po coś", każdy ma do spełnienia jakieś zadanie...
I nie zawsze prawdą jest, że mamy "wbudowaną" świadomość i poczucie odpowiedzialności/obowiązku... Przebudzenie miałam około 13stych urodzin, od tego czasu przydarzały mi sie różne rzeczy, różne stany świadomości... jednak nie było tak, że umiejętności mam wrodzone, mam po prostu pewną predyspozycję, a ostrą pracę nad sobą zaczynam tak naprawdę dopiero teraz...
I owszem, jest nas mało, kilkaset tysięcy, może więcej, ale z reguły wyczuwamy sie i rozpoznajemy nawzajem, tak nierozumiani przez dotychczasowych, w większości ludzi, znajomych...
nie wierzysz? ... nie musisz....
  • 0

#35 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Jestem pewien, że większość osób czytających artykuł mówiło sobię "To o mnie" :D
  • 0

#36

Ziraya.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ze sie powtórzę- naprawdę nie musisz mi wierzyć... przecież nie chodzi o to, byśmy się kłócili/ nawzajem przekonywali...
ja po prostu WIEM, paru Innych podziela moją przynależność... i tyle...
  • 0

#37 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale nawet przez myśl mi nie przeszło żeby kierować to do ciebie bo nie przeczytałem twojego wpisu(tzn dopiero teraz). Napisałem to natychmiast po przeczytaniu pierwszego posta. ;)
  • 0

#38

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

heh, fajny art, wiem że przebudzeni niby się nie chwalą ale dziwnie się czyta coś co pasuje do ciebie w 100% O.o,
nie wiem czy jestem jakimś " przebudzonym " ale zdolności i postrzeganie opisane w tym arcie u mnie " występuje " co do postrzegania kiedyś bardzo dawno temu założyłem o tym topic, jak znajdę dam linka
  • 0

#39

luckylucke.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem ciekawy jak ty postrzegasz rzeczywistość?Co masz na myśli tak naprawdę mówiąc o "przebudzonych"?Ja wiem,że to nie jest takie proste jak sie wydaje.Nie każdy pozwala poznać to co "konieczne".Tak serio to,to co nazywasz "przebudzonymi" nie mają tak łatwo jak się wydaje.Wiem coś o tym bo może należę do grupy osób,które są empatyczne i postrzegają świat "czasami " takim jakim jest,a to nie jest łatwe.Jest mi bardzo ciężko.

Nie cytuj całych postów!
Ivellios

  • 0

#40

Darkous.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Artykuł ciekawy. Choć jest napisany strasznie ogólnikowo. W dzisiejszych czasach ów tekst, o ile trafia w chociaż mały zakres zainteresowania czytającego może odnieść do siebie. Niezależnie od wszystkiego.
To jak z horoskopami. Pisane są baaardzo ogólnikowo, gdzie zawrzeć można bardzo wiele, często niejednoznaczne okoliczności. I człowiek czytając horoskop w wielu przypadkach może powiedzieć "w mordę ! Kropka w kropkę mój dzień!".
Tematyką parapsychologii interesuję się od dawien dawna, choć z różnym natężeniem poszukiwania źródeł czy doświadczenia. Szczególnie ostatnio, gdy zdobyłem świetną pracę, w której niestety nie ma miejsca na "bujanie w obłokach", i gdzie ludzie mają bardzo przyziemne spojrzenie na wszelakie sprawy. Może oprócz rozrywki.. niektórzy mają naprawdę wiele finezji...
Przebudzeni... Przypomina mi to hasło z którejś prasy religijnej (chyba od Świadków Jehowych) "Przebudźcie Się!".
Nie powiem, czytając artykuł coś mnie natchnęło. Uświadomiłem sobie, że zatracam się w materializmie. Przestaję dostrzegać inne piękno tego świata, które nie kończy się tylko na tym, co można zdobyć dzięki ciężkiej pracy w ujęciu zawodowym. Czasem wystarczy po prostu głębiej pomyśleć...
  • 0

#41

Ziraya.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spokojnie, nie odbieram waszych odpowiedzi jak ataku, raczej wątpliwości, co zrozumiałe...
I nie "chwalę się" , tak po prostu wyszło.... w końcu nie wybierasz, kim się rodzisz...
U mnie w rodzinie były przypadki "widzenia rzeczy, które nie są", czyli których zwykli ludzie nie postrzegają... ja sama jestem dzieckiem 0,00004%, jak byłam mała, zachorowało mi sie i takie właśnie szanse miałam na przeżycie, potem był paraliż, śpiączka, śmierć kliniczna i inne tego typu rzeczy, których pojedynczo rzadko sie przeżywa, a co dopiero w takiej kompilacji... whatever...
Postrzeganie świata? Hmmm... zawsze, od najmłodszych lat wiedziałam, że to nie ten czas, nie ta rzeczywistość, w której powinnam się znaleźć... takie poczucie odrealnienie, chwilami dochodziło nawet do tego, że czułam się, jakby tak zwany "świat" był filmem, który oglądam i raz na jakiś czas w nim uczestniczę...miałam prorocze sny, po "przebudzeniu" potrafiłam powiedzieć, czy np. w szkole albo w kilkusetnym/kilkutysięcznym tłumie znajduje się konkretna osoba, odbierałam uczucia i stany innych, nawet bardzo oddalonych ode mnie ( jak mój przyjaciel był w spiączce, 3 dni "chodziłam do tyłu", chociaż nie miałam o tym pojęcia)... co jeszcze? Potrafię przewidzieć, co się zdarzy, od kilku sekund, do kilku godzin, ale to narazie działa niezależnie ode mnie... czasami widzę aury/ potrafię wyczuć intence ludzi, chociaż zachowanie na to nie wskazuje...
i NIE MAM schizofrenii, to było pierwsze, co sprawdziłam, jak tylko mi się udało zdoby testy...
  • 0

#42

OkoŚwiata.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heheh.. a przepraszam, ale trochę mnie bawią odpowiedzi niektórych osób, zacznę od @Bervila "rozbudowane zdolności parasychiczne: umiem kontrolować pogode, wpływać na ludzi swoją wolą, widzę czasami przyszłość" .. przepraszam, ale kontrolowanie pogody jest rzeczą CAŁKOWICIE nie możliwą i raczej jeżeli coś już zgadza się z twoją wolą to jest to najzwyklejszy zbieg okoliczności, co do wpływania na ludzi, jest to możliwe, ale nie siłą woli tylko słowami, gestami po twojej wypowiedzi widać, że nie jesteś osobą, którą można by uznać za oświeconą, a raczej kimś kto ma za duże mniemanie o sobie. Przepraszam Cie jeżeli moja wypowiedz cie uraziła. Nie mam zamiaru komentować reszty podobnych wypowiedzi, bo JAKIEKOLWIEK kontrolowanie innego człowieka siłą woli jest nie możliwe, ani też zdolności paranormalne, ale zresztą czytaliśmy chyba wszyscy ten sam artykuł i ja jakoś nie zapamiętałem wzmianki o takich umiejętnościach. Moim zdaniem osoby nazwane przez autorów tych tekstów "przebudzone" to takie, które po pierwsze zauważyły to co się dzieje wokół nich, czyli kłamstwa, robienie przez innych rzeczy całkowicie bezsensownych, zachowanie w stosunku do Ciebie innych. Zarazem według mnie takie osoby są również całkowitymi ateistami i nie wierzą w kompletnie nic i widzą to jak bardzo prosty jest cały świat, a utrudniają go tylko inni ludzie.
  • 0

#43

Vis.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

JA TEŻ KONTROLUJĘ POGODĘ ^^ szczególnie wiatr i burzę, ale mogę "zaprogramować" odpowiednio wcześniej, jaką chcę mieć następnego dnia. to działa, i robię to od małego.
  • 0

#44

Ezokuba.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Także znam osobę, która wywołuje deszcze ;)
  • 0

#45

Ziraya.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oko Świata- odkąd pamiętam, miałam refleksje podobne do tych, które przedstawiasz u "przebudzonych"... pierwszą rzeczą, jaką pamiętam ( a pemięcią sięgam "czysto" do ok 2 roku życia) była myśl typu "jak to jest, że pamiętam wczoraj, tydzień temyu, a czasu po urodzeniu już nie?"... długo też nie mogłam zrozumieć, jak sie można zabijać dla paru papierków/ kawałków metalu... i ogólnie chyba za szybko "dojrzałam"...
co do pogody- sama tego nie umiem, ale moja przyjaciółka tak, byłam świadkiem paru takich sytuacji, za dużo tego było, żeby podciągnąć pod "przypadek"... w sumie teoretycznie to jest możliwe, w końcu większość zdolności zahacza o manipulację energią, więc czemu coś takiego jak aura lokalna nie miałaby się temu podporządkowywać?
osobiście psuję nie pogodę, a sprzęty, głownie elektroniczne... chociaż podejrzanie często zdarza mi się ptrzejść w "smudze cienie"- idę sobie ulicą, i w miejscu mojego przejścia gasną światła, po czym ponownie się zapalają, jak już sobie pójdę; szczególnie, gdy targają mną emocje...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych