Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kamień Południa w Baalbek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam

Najbardziej jednak zastanawiające jest jak umieścili oni tak wielkie bloki na takiej wysokości...?!

http://www.zagadkisw...es/balbeek1.jpg

Słynne kolumny świątyni Jowisza Baalbek
--------------------------------------------------------------------------------
  • 0

#47

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pewno mieli jakieś swoje sposoby :)

Albo bylo wyjątkowo rozwinięci i inteligentni, aby tego dokonać, albo otrzymali pomoc z innego Świata.

Chociaż to się jakieś takie dziwne wydaje. Czyżby UFO mieszało się do tak wielu aspektów przeszłej egzystencji ludzi? Dlaczego teraz, mimo iż chcemy tego kontaktu z obcą cywilizacją, to do tego nie dochodzi? Czy odległa przeszłość się tak bardzo różniła od teraźniejszości? Czym wyróżniały się starożytne starożytne cywilizacje, że to wokół nich krąży tak wiele przypuszczeń, tajemnic i magii? W czym my jesteśmy gorsi? A może po prostu dawniej ludzie byli bardziej otwarci na świat, bardziej otwarci na nieznane? Teraz nawet jeśli coś działoby się, to już rządy zadbają, aby zostało to tajemnicą. Teraz rządzi kłamstwo i pieniądz. Bardzo trudne warunki dla poszerzania horyzontów, dla badania świata. Szkoda..
  • 0

#48

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To na pewno UFO... gdyby nie to UFO to ten głupi i słaby człowiek nawet wychodka by nie zbudował...


Widze, że brak tu co niektórym szacunku. Jeśli czyjeś pojmowanie jest niezgodne z twoim to trudno ... musisz to zaakceptować i prosiłbym aby nie pisać tego typu textów. Gdybym był w tym dziale modem to usunąłbym tego posta bez jakiegokolwiek wytłumaczenia...
  • 0



#49

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Gdybym był w tym dziale modem to usunąłbym tego posta bez jakiegokolwiek wytłumaczenia...

I dlatego właśnie nim nie powinieneśzostać. Każdy ma prawo do swojego zdania, zwolennicy również nie przebierają w słowach.

Nie powinno się do każdego bardziej zaawansowanego projektu ze starożytności od razu doklejać działaności UFO.
  • -1



#50

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I dlatego właśnie nim nie powinieneśzostać


Dziękuje za uznanie...

Wolność wypowiedzi - przecież o tym mówiłem. A z tamtej wypowiedzi poza tym od razu widać uderzającą formę ośmieszającą adresata wypowiedzi o treściach niezgodnych dla innej osoby. Może źle mówie ? Z tamtej wypowiedzi na kilometry bije zamiar z jakim ją pisano ... i jeszcze te znaczki.

P.S.
Drwijmy z każdego (kto myśli inaczej niż "JA") jasne ... :papapa:
  • 0



#51

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wolność nie wolność post wywalony - koniec dyskusji.
  • 0

#52

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

=]Widze, że brak tu co niektórym szacunku. Jeśli czyjeś pojmowanie jest niezgodne z twoim to trudno ... musisz to zaakceptować i prosiłbym aby nie pisać tego typu textów. Gdybym był w tym dziale modem to usunąłbym tego posta bez jakiegokolwiek wytłumaczenia...


Jakiego szacunku? Dla czego szacunku? Dla paranoi? Przecież wiadomo że to jest słynne sześć kolumn rzymskiej świątyni Jowisza; wiadomo kto, kiedy i za ile zbudował tą świątynię więc o co chodzi? Mam nie pisać że głupotą jest zastanawianie się nad ponadnaturalnym pochodzeniem tej świątyni? Czy może będziecie kasować wszystkie wpisy które komuś nie pasują do jego fantastycznej teorii? Cinex pytam się co mam uszanować?

Mam mówić że Pałac Kultury wybudowali kosmici bo jak niby człowiek mógł wtargać na taką wysokość takie bloki???

Diagnozuję brak kontaktu z rzeczywistością...

A +Pylbas wykazał się poziomem zerowym samodzielnego myślenia.

Od kiedy to nie można wyśmiewać poglądów? Zobacz jak wyśmiewani są - już nawet nie poglądy - ale niektórzy ludzie na tym forum np. Bush, Kaczyńscy czy Giertych. Nie wyśmiewa się ich poglądów bo na to nie stać niektórych użytkowników tylko właśnie ich samych.
Ja żadnego człowieka nie wyśmiewam bo z zasady tego nie robię ale poglądy to nie cżłowiek i z głupich poglądów mogę się śmiać. Niektóre na nic innego nie zasługują.

Kasujcie sobie jak chcecie ale to świadczy o was a nie o mnie. Ja nikogo nie obrażam, do nikogo personalnie się nie odnoszę - śmieję się tylko z teorii rodem z wariatkowa.
  • 0

#53

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ejael, chodzi o formę w jaki sposób twoje zdanie zostało przedstawione. Mam nadzieje, że jesteśmy (i pozostaniemy) tolerancyjni i do czasu aż ktoś swoją wypowiedzią Ciebie nie obraził tylko wykazuje inne postrzeganie niż ty to szacunek także mu się należy. Twoje zdanie na ten temat już znamy ... a czy ktoś kto tam gada "że to zrobili UFOle" (ciekawa wizja) wyśmiewa twoje zdanie w taki sposób jak ty ? (emotikony i ogólny ton wypowiedzi). Chodzi o to, że forma krytyki może być znacznie inna niż tamta, która została użyta...

Nie ciągnijmy już tego w nieskończoność i zakończmy tą kwestię... i czekamy na zdanie innych (w formie przyzwoitości) na temat owego kamienia...
  • 0



#54

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad rozbraja mnie twoj tok myslenie i naiwnosc, do wszystkiego podchodzisz jedna ledwo zarysowana droga, teorie o kosmitach pomagajacych ludzkosci "kiedys".
Czlowieku, powiem Ci tak, gdzie oni sa jak ich nie ma? Musisz usprawiedliwiac sie istnieniem szarakow? odeslesz mnie to tych setek bzdur na ten temat? czy chcesz mi powiedziec ze przylecieli raz i nie mieli co robic tylko szlifowac kamienie, raz 100tonowe ktore leza i nic nie znacza poprzez budowanie piramid ktore sa ogolnie niczym, tylko grobowcem (przekonasz sie w swoim czasie...)

wiec gdzie sa? zbudowali WTC a potem je pewnie z nudow przewrocili, moze kazda wysoka budowla jest ich dzielem? Niestety nawet takie WTC z tego co wiem projektowal i realizowal jakis Polak. Kiedys nie bylo metalu to budowano cos w gore z kamienia, proste i logiczne, dlaczego my mozemy a oni nie mogli? Mieli jescze sieke w mozgu by byc blizej nieba wiec sie starali :o

Mmmm next, sledzac wiadomosci na temat znalezisk z tamtych czasow typu zarowka,pra komputer itp. mozemy stwierdzic a nie przypuszczac ze byli wystarczajaco rozwinieci i wyksztalceni, tylko gdzie cala reszta, sa to jedynie pojedyncze przypadki,wciaz malo.

Nowa era to juz ciemnota, chrzescijanstwo i wielkie ambicje, krucjaty,
jakby nie patrzec cale chrzescijanstwo ciagnelo za soba nic tylko smierc i zacofanie, kradli i niszczyli/palili wszystko na swojej drodze, stopujac rozwoj w nieobrazalny sposob.

muhad ograniczasz sie tylko jak juz pisalem do glupot, rzeczy ktore sa ciekawe, ale nie mozna byc tak ograniczonym jak ty, by w nie wierzyc, ograniczasz sie jak juz ktos kiedys chyba przytoczyl najbardziej do calego Projektu Ch. i teori z kosmitami,
na dzien dzisiejszy jest to slepota, nikt cie nie zmusza ani nie zabrania w to wierzyc, oficjalnie widac i wiemy ze nikt naszej planety nie zamieszkuje, wiec miej troche rozwagi, a nie idz w sprzeczki z ludzmi ktorych posty Cie zaginaja i starasz sie w rownie mocny sposob wysmiac i przytoczyc cos, co jest nie zbadane i opiera sie na twojej badz czyjejs fantazji.

post jest lekka forma ataku, bo wiecej czytuje te forum i tematy tego typu sa jednak najciekawsze bo opieraja sie na czyms namacalnym, co istnieje widac ale nie wiadomo jak i po co, a twoje wypowiedzi zawsze sa takie same, zostales zaprzeproszeniem zjechany co do teori ciagniecia linami kamieni piorkowych w porownaniu z tym i teraz swoja mocna argumentacja bedziesz pisal ze tego linami nie mogli ciagnac... no spoko...

Tak wiec sumujac zyjemy wsrod kosmitow, sami nic nie potrafimy i nie potrafilismy (filozofii tez nas uczyli kosmici?) Kiedys te sprawy sie wyjasnia, i zaczniesz zyc troche inaczej..



Maro, proszę by w dyskusjach tudzież krytykach innych użytkowników nie znajdowały sie już więcej personalne określenia typu

ale nie mozna byc tak ograniczonym jak ty

Mniemam iż je OGRANICZYSZ-(ograniczać sie do czegos a być ograniczonym to jednak różne kwestie) i choć przypuszczam, że chciałeś się utrzymać w tym kontekście, forma zastosowana przez Ciebie wykracza już poza trzymany tu poziom kultury wypowiedzi. Niezależnie od odmienności poglądów szanujmy się nawzajem,
Potraktuj to, proszę, jako ostrzeżenie ustne

  • 0

#55

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Maro Jak masz pisac takie głupoty i obrazac przytym ludzi to lepiej nic niepisz, ja wierze ze oni istnieją moge sie powołac na Ojca Pio, który mówił ze w kazdym układzie gdzie istnieje gwiazda podogna do słonca istnieją istoty rozumne podobne do ludzi
  • 0

#56

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A +Pylbas wykazał się poziomem zerowym samodzielnego myślenia.  


Wiesz, co pocałuj mnie w 4 litery. Post został zgłoszony przez jednego z użytkowników wszedłem popatrzyłem miałem wybór i zrobiłem najlepiej.. Wywaliłem bez warna i pouczeń także mi nie mów, czym się wykazuje. Decyzji nie konsultuje jak tutaj pewnie masz w domyśle z dj_cinexem i nie kierowałem się tym, co on napisał.
  • 0

#57

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

/


To fajnie sie masz ze w nich wierzysz, ja wierze w skaczace kartofelki i tanczace banany,widziales je kiedys?
A tak powaznie to mozna miec przypuszczenia ze nie jestesmy sami a nie w to wierzyc bo fakt jest faktem gdy jest potwierdzony, a slawnym zostac pokazujac latajaca miske na fotce lub zrobic nawet ciekawy piktogram ma ochote wielu =]
  • 0

#58

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tak powaznie to mozna miec przypuszczenia ze nie jestesmy sami a nie w to wierzyc bo fakt jest faktem gdy jest potwierdzony

Maro, wiara nie wymaga żadnych dowodów ani faktów. Każdy może wierzyć w to co chce. Z tego powodu wszelkie dyskusje na temat tego kto w co wierzy są pozbawione sensu, a wrzucanie na forum wypowiedzi typu "a ja i tak wierzę, że oni istnieją" jest zwykłym pustosłowiem, by nie powiedzieć spamerstwem.
  • 0



#59

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zauważam że ciężar kamienia z Baalbek staje sie powoli ciężarem nie do udźwignięcia w dyskusji, skoro zbacza ona na takie tory. Jeśli ta sytuacja utrzyma się jeszcze czas jakiś odciążę dyskutantów zdejmując ten ciężar zamknięciem tematu.
Dywagacje powyższe nie uczynią tematu ani bardziej przejrzystym ani też ciekawszym tudzież wyjaśnionym.

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych