Skocz do zawartości


Zdjęcie

Time Traveller - złapany na taśmie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

This short film is about a piece of footage I (George Clarke) found behind the scenes in Charlie Chaplins film ‘The Circus’. Attending the premiere at Manns Chinese Theatre in Hollywood, CA – the scene shows a large woman dressed in black with a hat hiding most of her face, with what can only be described as a mobile phone device – talking as she walks alone.

I have studied this film for over a year now – showing it to over 100 people and at a film festival, yet no-one can give any explanation as to what she is doing.

My only theory – as well as many others – is simple… a time traveler on a mobile phone. See for yourself and feel free to leave a comment on your own explanation or thoughts about it. (Author George Clarke)

-------------------------------------------

FILM

-------------------------------------------

Podróżnik w czasie


Ten krótki film przedstawia fragment wideo z "za kulisami - Charlie Chaplin ‘The Circus’".(Attending the premiere at Manns Chinese Theatre in Hollywood, CA - nie wiem dokładnie jak to przetłumaczyć... Uczestnicząc na premierze na Manns Chinese Theatre w Hollywood, CA) scena przedstawia ubraną na czarno kobietę w kapeluszu który przesłania większą część jej twarzy oraz z czymś co może przypominać jedynie telefon komórkowy, rozmawia chociaż idzie sama.

Analizowałem ten film przez rok, pokazałem go ponad stu osobom oraz na festiwalu filmowym, narazie nikt nie podał jakiegoś wyjaśnienia co ta kobieta mogła robić.

Moja teoria jest taka sama jak wielu innych osób, jest prosta... podróżniczka w czasie z telefonem komórkowym. Sprawdź to na własne oczy i przedstaw własne wyjaśnienie lub teorie na ten temat (Author George Clarke).

Tłumaczenie: Artur (Shortez) Oleszczuk
dla Paranormalne.pl
źródło : http://thetruthbehin...e-chaplin-film/

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik shortez edytował ten post 23.10.2010 - 18:42

  • 7



#2

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nawet jeśli to tak wygląda to moim zdaniem jest to bez sensu. Kto obsłużył by takie połączenie, kiedy nie było żadnych operatorów komórkowych? To jest główny i niepodważalny argument przeciw. W każdym razie bardzo interesująca sprawa, tym bardziej, że mamy materiał tak dobrej jakości.

Użytkownik Bloodsucker69 edytował ten post 23.10.2010 - 18:50

  • 8



#3

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe :)
Wydaje mi się jednak, że to nie jest żaden podróżnik w czasie, gdyż jest to bardzo nierealne:
1. Trzebaby oszukać bardzo dużo praw fizyki
2. Jak ta osoba mogłaby rozmawiać przez telefon komórkowy w 1928 roku, jeśli nie było wtedy anten umożliwiających to?

Użytkownik Kakufan edytował ten post 23.10.2010 - 18:50

  • 1

#4

Kompi.
  • Postów: 131
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro jest z przyszłości to przecież ich technologia jest o wiele bardziej zaawansowana. Mogą mieć coś o czym w 2010r nikt nie słyszał i nie wie co to jest, np. takie cacko :)

A ja mam taką teorię, może głupią ale osobnik na filmie uderzył się w kość policzkową bądź okolice oka i przytrzymuje coś zimnego przy ranie.
Nic innego nie wpadło mi do głowy co to może byc :D

Użytkownik Kompi edytował ten post 23.10.2010 - 18:58

  • 3

#5

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teoria jak teoria, ale zauważ, że ten ktoś wyraźnie coś mówi. Interesujące jest też to, że nikt nie zwraca na tego kogoś uwagi. Nawet gdyby ten ktoś mówił sam do siebie to ludzie i tak by się patrzyli, doprawdy ciekawe. Może trochę głupia teoria, ale może ten ktoś był niewidzialny i dopiero na kamerze go widać?
  • 0



#6

Kompi.
  • Postów: 131
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam nie widzałem aby poruszał ustami. Zawsze może rozmawiać z kims kogo kadr nie uchwycił.
  • 0

#7

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to obejrzyj film jeszcze raz, bardzo dobrze to widać. Druga sprawa, dla mnie ten ktoś bardziej wygląda na mężczyznę.
  • 0



#8

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja mam taką teorię, może głupią ale osobnik na filmie uderzył się w kość policzkową bądź okolice oka i przytrzymuje coś zimnego przy ranie.

Teoria jak teoria, ale zauważ, że ten ktoś wyraźnie coś mówi.


Może uderzył się i przeklina pod nosem, żeby załagodzić ból?
  • 2

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znowu z byle jakiego filmiku próbuje się zrobić dowód na istnienie jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska. Po pierwsze należy sprawdzić skąd właściwie wziął się ten film, czy nie jest to jakiś fake. Po drugie nie ma widać co ta kobita trzyma w tej ręce. Według mnie ona tam może trzymać wszystko i gadać do siebie.
  • 0



#10

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiadomo skąd się wziął film, koleś pokazuje jak go włącza, jak się nazywa i mówi gdzie można go kupić. To nie wystarczający dowód?
  • 0



#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie. Patrz temat ,,dziwny obiekt na księżycu". Trzeba sprawdzić skąd ten film jest.
  • 0



#12

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

podróżniczka w czasie z telefonem komórkowym

Nie widzę w tym nic zaskakującego. W ZSRR ponad 50 lat temu, na porządku dziennym było korzystanie z telefonu komórkowego, iPada i laptopa jednocześnie, o czym świadczą mozaiki z moskiewskiej stacji metra Kijewskaja. A biorąc pod uwagę okres zobrazowany na tych mozaikach, istnienie zaawansowanego sprzętu elektronicznego można spokojnie przedłużyć do czasów rewolucji październikowej.
  • 3



#13

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmm ciekawy film, zwłaszcza moment kiedy jest przejście. Mozna zauważyć że ta kobieta zwraca się przodem głowy w stronę kamery, uśmiecha się i cały czas rozmawia. Bardzo ciekawe to, oglądałem właśnie ten moment sporo razy i z jej mimiki twarzy nie widac by przykładała coś zimnego i z bólem wyrysowanym na twarzy szła. To wygląda jak osoba która w dzisiejszych czasach idzie przez miasto i rozmawia. Na prawdę bardzo ciekawe video. Nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć.
  • 1

#14

shise.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeden z paradoksów podróży w czasie mówi, że gdyby takowe się odbywały to nawet przy najlepszych zabezpieczeniach i procedurach podróżników powinny przydarzać się wpadki zaobserwowane lub zarejestrowane przez przypadkowe osoby.
Nie twierdzę, że to jest dowód. Jednakże jest bardzo interesujące i naturalne.
  • 0

#15

goska48.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to żart samego Charlie Chaplina? Już Juliusz Verne przewidział pewne urządzenia, które dziś są w użyciu.
Chaplin znany był z nietuzinkowego poczucia humoru, czasem był to makabryczny humor.
"Kobieta" z filmu bardzo przypomina faceta, może samego Chaplina?

Może to być też wdowa, nieutulona w żalu po śmierci ukochanego męża, która rozmawia ze zmarłym przez jego ulubiony obcinacz
do cygar.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych