Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rany jakby 'cięte' po śnie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cerazy666.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Od paru lat mam do czynienia z dziwnym zjawiskiem, mianowicie za każdym razem jak wstaje z łóżka jestem 'pocięty'. A to na plecach, a to na rękach, a to na nogach. Jestem pewien na 100% że nie obcieram sie o krawędzie łóżka, bo takowego nie posiadam. :D Spie na materacach. Nie lunatykuje.
Coraz bardziej mnie to przeraża jak wstaje a tu np. cała ręka pocięta i plamki krwi na poduszce.

Czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie tego?
  • 0

#2

Fantasmagoria 44.
  • Postów: 43
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, pewnie jesteś stygmatykiem ! -.-

Użytkownik Fantasmagoria 44 edytował ten post 19.10.2010 - 20:24

  • -5

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę że kitujesz, ale poczekam na opinię innych. Możesz zrobić zdjęcie tych ran? dobrze widzieć o czym się pisze.
  • 1



#4

Cerazy666.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet tak nie uważam. A jakbym był to nie byłoby to 'fajne'. -.-
Chce jakies logiczne wytłumaczenie, a nie ze stygmatykiem mi wywalasz. :)
  • 0

#5 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

posprzątaj w pokoju bo ci się szczury zalęgły ^^
  • 2

#6

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musisz wiedzieć, że bez dokładnych opisów, zdjęć, materiałów filmowych, świadków i innych informacji dowodowych sceptycy na tym forum jak i inna bariera użytkowników Cię zjedzą.
  • 0

#7

Cerazy666.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://img209.images...i/dscf0934.jpg/

http://img209.images...i/dscf0934.jpg/

Pewno przyczepicie sie że nie wyraźne. Jeżeli jutro coś sie nowego pojawi to wrzuce link zdjecia na forum.

Moja mama często pyta się mnie dlaczego taki pocięty chodze.
  • 0

#8

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Człowieku daj normalne zdjęcia, a nie, które ładują się pół dnia...
Jak nie zaskoczyłeś aluzji, to zmniejsz je do około 800x600 (myślę, że więcej nie trzeba) żeby nie ładowały się pół dnia bo nie wiem czy warto.
  • 0



#9

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

e tam też takie coś miałem nie raz. A na głowie miałem takie sznyty długie, że wyglądało to jak by jakieś zwierze pazurami mnie przeorało. Tnę się na bardzo krótko więc fajnie było widać :D Nie wiem przez co to , ale pewnie coś z poduszką jest nie tak czy coś w te klocki. Generalnie nie warto sobie tym głowy zawracać aż tak bardzo poważnie. pozdro!
  • 0

#10

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

kolejny śmiecący forum temat.... od ostatnich 4 mieś. naliczyłam już setki podobnych tematów które kończyły się po paru odpowiedziach - kit fake itp... Jakby zależało to ode mnie i było by w miarę możliwe założyłabym jakiś filtr który selekcjonuje tematy po czym dopiero umieszcza na forum.

P.S
Widzę że nie jesteś specjalnie przestraszony a wręcz się cieszysz...
  • 0

#11

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wielu ludzi praktykujących cięcie sobie rąk i żył by Ci zazdrościło. Ale daruj sobie takie tematy, chcesz się podzielić tym z kimś, chcesz uzyskać odpowiedz to proponuje np. samosie.pl, tak powinni Ci udzielić fachowej pomocy. Jest tam wielkie grono specjalistów, którzy się jeszcze nigdy nie pomylili. Takie rzeczy to nie tutaj tylko tam.

Pozdrawiam

Użytkownik Darken edytował ten post 19.10.2010 - 22:04

  • 1

#12

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kawałek szkła w pościeli lub sprężyna w materacu przebiła warstwę pianki i tkanine. Koniec takiej sprężyny materacowej jest ostro ścięty i spokojnie tnie skórę.
Naucz sie k@#$! robić ostre zdjecia.

Użytkownik noxili edytował ten post 20.10.2010 - 06:17

  • 0



#13

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najprostsze wytłumaczenie jest takie, że drapiesz się we śnie, nie mając tego świadomości i to są Twoje własne zadrapania.
Jednak, czy jest to temat wart umieszczenia na forum, bo jak tak dalej pójdzie, to ktoś wstawi temat, że robi kupę na zielono.
  • 1

#14

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, załadowały mi się te zdjęcia i..... TO mają być zadrapania ? Spodziewałam się, że to będą cięcia do krwi i długości +10cm, a tu coś takiego, leciutkie zadrapania, które - jak Pan wyżej napisał, zrobiłeś sobie sam drapiąc się we śnie, a to po nogach, a to po plecach i najczęściej po rękach.
Następna prowokacja z jak zwykle słabymi zdjęciami zrobionymi chyba kalkulatorem, ludzie dajcie sobie spokój, a nie zaśmiecacie to forum takim czymś i tracicie czas innych na czytanie tego.
  • 0



#15

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcie ładuje się pół dnia :grr: .

Początkowo myślałam, że masz na myśli ślady po fałdach pościeli. Ja również czasami coś takiego mam jak za dobrze mi się śpi (nie chce mi się przewracać z boku na bok więc długo leżę w jednej pozycji a wtedy o odbicie się pościeli, zwłaszcza zwiniętego prześcieradła nie trudno). Jednak po wczytaniu się zdjęcia do końca doszłam do wniosku, że po prostu nieświadomie drapiesz się w nocy. Radziłabym iść do dermatologa. To może być świerzb albo inne paskudztwo. W dzień zwykle takich chorób nie czuć ale w nocy, jak ciało się rozgrzeje pasożyty zaczynają buszować. A naturalną reakcją człowieka w takiej sytuacji jest drapanie się. Nawet przez sen.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych