Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

zagadkowy filmik,


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#16

lukasz245.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fake na 1:43 widać przejście do większego zoomu
  • 0

#17

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

fake na 1:43 widać przejście do większego zoomu



A nie pomyślałeś, że może ktoś, kto pracował przy obróbce tego filmu powiększył to w trakcie swoich działań?

To tak jakby napisać: "Fake! W 0:01 są napisy, a znikąd się nie pojawiły! Ktoś tam był i je filmował!".
  • 1

#18

Mr. Mime.
  • Postów: 54
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro duchy istnieją, to osoba mieszkająca w tym domu może słyszała o śmierci kogoś w nim, odczuwał jakieś bodźce obecności tej zjawy i postanowił to sprawdzić. Tak naprawdę nikt nie wie co jest na tym świecie. Znamy go w bardzo małym stopniu :)

Użytkownik kamil0624 edytował ten post 23.12.2010 - 15:15

  • 0

#19

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmik ciekawie wyglądający. Chociaż więcej napięcia wywołuję ta muzyka aniżeli to..."coś" na nim uwiecznione. Fake ? Prosto ocenić. Kocham teksty typu "to jest normalny cień" :-)
poważnie?
Zauważ tylko iż "normalny cień" jest rzucany "przez normalny obiekt" a ja takowego nie zauważyłem.
Załóżmy że to tylko cień. W którym miejscu jest jego właściciel ?
  • 0

#20

leetwin71.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie dziwi tylko że w czasach kiedy dzieciaki latają z telefonami najnowszej geneneracji z 10mpix aparatami , a kamera HD kosztuje 200zł wszystkie filmy z duchami, UFO i innymi tego typu zjawiskami zawsze mają jakość VHS.
  • 0

#21

Pulty.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem także fake, zauważcie że nad '' duchem '' jest odbicie lampy, która jest umieszczona po środku pokoju, także może to być stworzony cień przez bynajmniej dłoń, ale to co mnie także ciekawi i troszkę mam mieszane przez to uczucia, to brak odbicia kamery na szybie i '' duch '', który w pewnych momentach przysłania odbicie lampy w oknie .
  • 0

#22

snajper414.
  • Postów: 50
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może ktoś wrzucił na komputer stare nagranie z VHS i postanowił się pobawić w jakimś programie. W dzisiejszych czasach to nie problem.
  • 0

#23

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fake, taki filmik może zrobić każdy ... przepis:

-statyw, kamera : nagrywamy obraz np. pustego pokoju przez ok. 1min ( statyw nieruchomo)... po minucie wyłączamy nagrywanie
- następnie znów włączamy nagrywanie nie zmieniając położenia kamery na statywie.. tym razem wchodzimy w kadr kamery ... i tu już wasza wola.. możecie wejść ubrani cali na czarno lub biało dl lepszego efektu.. możecie przebrać psa i też go nagrać... Nagrywamy również ok 1 min .
- Następnie oba filmiki wrzucamy do programu do obróbki wideo , musi posiadać opcję nakładania obrazu.
- Nakładamy oba filmiki na siebie i ustawiamy przezroczystość filmu na którym jesteśmy my, lub pies czy jakiś inny czort.
- Zapisujemy, wrzucamy w neta i film gotowy buuuuu!

zresztą dla zainteresowanych filmik z tutorialem jak to zrobić LINK

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 31.05.2011 - 12:49

  • 0



#24

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nie da się nagrać na kamerę istot przebywających w innym wymiarze. To tak, jakby ktoś chciał złapać myśl do koszyka. Nie twierdzę, że duchy nie istnieją, ale myślę, że zdjęcia nie są żadnym dowodem na ich istnienie. Duchy ukazują się ludziom zwykle z bliskiej rodziny, często ukazują się osobom wrażliwym na krzywdę innych, oraz ogólnie tym, którzy widzą więcej. Nawet czasami nie ukazują się, ale wpływają w inny sposób, dotyk, odczucie obecności, zimno. To nie nasze oczy widzą zmarłych, a nasza podświadomość i dlatego nie da się ich uwiecznić na zdjęciu. Chyba, że by były na tyle silne, żeby manipulować za pomocą siły myśli zjawiskami pogodowymi i świetlnymi, ale to by musiał być jakiś uber kox, a nie zwykły duszek.

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 31.05.2011 - 14:05

  • 0

#25

diesel.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na moje zwykły cień. jakiejś osoby z za kamery. nie jest w tym filmiku nic szczególnego.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych