Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy w snach możemy mieć dostęp do swych poprzednich żywotów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy w snach możemy mieć dostęp do swych poprzednich żywotów? Czy jedynie hipnoza potrafi je wydobyć? Poniżej opisze wam moje sny które przemawiają za pierwszą możliwością.


To bardzo wyrazisty sen. Znajduje się na polu bitwy. Trudno określić czas. Jestem mężczyzną. Mam pięknie zbudowane ciało, świadczące o niebywałej sile. Wydaje mi się, że mam tylko buty wiązane rzemykami do kolan i coś na biodrach. Mam też ogromny miecz i tarcze. Moje jasne włosy sięgają ramion. Walczę. Zabijam aby sam nie zostać zabitym. Myślę tylko o jednym- przeżyć! Czuje zmęczenie nie fizyczne ale psychiczne. Świadomość, że po tej walce będą następne przygnębia mnie. Jestem przytłoczony beznadziejnością swego życia, upływającego na ciągłych walkach.


Odnosze wrażenie, że jestem bardzo złym człowiekiem. Jestem wysokim mężczyzną, ubranym na czarno. Buty mają cholewki i ostrogi. Przy boku mam szable. Znajduje się w kościele, a właściwie to z niego wychodzę. Zarzucam na siebie czarną peleryne i krzycze - ja tu jeszcze wrócę!


Teraz jestem żolnierzem, mogę mieć 21 lat nie więcej. Jest ze mną mój kolega, uciekamy. Strzelają do nas. Mój przyjaciel dostał. Dwie kule przypadają mi w udziale. Przewracam się, mam nadzieje, że odejdą, udaje martwego. Jeden z oprawców podchodzi bliżej, wiem że nie zdołam go oszukać. Zdaje sobie sprawę, że za chwilę mnie dobije a ja tak bardzo pragnę żyć! Strzela!


Widzę łóżko a na nim chorego na trąd człowieka. Ma na sobie łachmany i brudne, przesiąknięte zakrzepłą krwią bandaże. Podchodzę do niego bez obawy, że się zaraże. Nie czuje obrzydzenia tylko głębokie współczucie. Odwijam bandaże i zaczynam obmywać jego ciało. Wiem, że nikt się na to nie zdobył z obawy o swoje życie. Jestem kobietą w średnim wieku, chyba jestem pielęgniarką. To bardzo dziwne ale dane mi było rozpoznać owego nieszczęśnika! Wypromieniowaliśmy do siebie światło które było czystą miłością a zarazem wiedzą. W jednej chwili zrozumialam, że chorym na trąd człowiekiem jest mój obecny partner życiowy!


Nie wiem dlaczego wspomnienia poprzednich żywotów zostały odsłonięte? Uważam że nic nie dzieje się bez powodu! Możliwe, iż podświadomość uwalnia częściowo pamięć poprzednich wcieleń aby nam pomóc coś zrozumieć.


Zapraszam do dyskusji! :smile:
  • 0

#2

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To bardzo ciekawy temat i cieszy mnie, ze rozpoczynasz dyskusję. Osobiście nie rozpoznaję w snach poprzednich wcieleń, ja miewam je albo w medytacjach, albo w wizjach podczas zwykłego relaksu oraz bardzo żadko w innych sytuacjach np. spotkam kogoś i mam fragmenty filmu z tą osobą.
Jednak znam ludzi, którzy tak jak Ty również mają w snach uwalnianie się świadomości.

Jestem przekonany, mimo pozornj odmienności w jakiej przychodzą do nas wspomnienia, że pojawianie się ich jest głęboko uzasadnione. Widzę to nastepująco, Pewne rzeczy muszą być odkryte aby nie krążyć w koło macieju, tylko móc iść dalej. Prawdopodobnie gdyby nie wiedza, jaką daje wspomnienie, to coś innego w naszym życiu mogłoby zostać zahamowane.

Myślę, ze taka wiedza jest dostepna istotom, które swoimi intencjami i działaniem deklarują wrost, w innym przypadku takie wspomnienia są niedostepne, bo niby po co?
  • 0

#3

NICOŚĆ.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmmm to jest temat godny uwagi.Renikarnacja .Ja w to wierze.Śniło mi sie czesto jak umierałam w czasie II wojny Swiatowej .Byłam pilotem kochałam latać.Budząc sie w nocy miałam ,nieraz takie wrazenie, ze ten koszmar sie nie skonczył i strach przed nastepnym lotem,tą niepewnośc ,czy przezyje???.Nie wiem czy to jest sen renikarnacyjny.Ale w tym zyciu kocham samoloty i jestem szczęsliwa ,że mieszkam blisko lotniska.Patrzac w góre i widząc te wspaniałe maszyny to czuję ,ze nie ma nic wspanialszego od nich. :smile:
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych