Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strefy śmierci ew jak to sobie ktoś nazwie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy ktoś słyszał o tzw strefach śmierci miejsca różne na ziemi gdzie są dośc duże wahania magnetycze z tego co pamiętam i jest tam również zwiekszona ilość samobójstw zabójstw o dośc mętnym tle ja osobiście słyszałem o jednym takim na syberi oraz w chinach
  • 0

#2

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I co ludzie sami sie wybijają ? :surprised: :shock: :hmm:
  • 0

#3

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm czy sami......... tak ale są również bardzej zestresowani podatniejsi na agresje niektóre zabójstwa były podyktowane pzez "głosy" itp róznie naprawde a niektóre samobójstwa to była zwykła depresja więc nie wystzko to wina nadprzyrodzonych zdażeń ale odsetek jest większy niż na innych terenach w rosji akurat to była dzielnica miasta gdzie na całe miasto było 200 smierci a jak dobrze pamiętam około 170 było w jednej tylko dzielnicy
  • 0

#4

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odziaływanie magnetyczne powoduje zaburzenie zdrowych zmysłów. Robiono nawet kiedyś taki eksperyment, gdzie ochotnikowi przepuszczali przez głowe pole magnetyczne o jakimśtam natężeniu, po czym opowiedział ze przyszła jakaś istota i podniosła go pod sufit. Tak samo źle działą to na przyrode, są gorsze plony pod liniami wysokiego napięcia, rośliny chorują, zwierzęta dziwaczeją. Nie dziwne więc, że i człowiek jest na to narażony.
  • 0

#5

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale także zwiękaszją zdolności naszego mózgu
  • 0

#6

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy zwiększają zdolności to trudno stwierdzić, raczej wywołują halucynacje.
  • 0

#7

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LSD też podobno halucynacje wywołuje a niektórzy twierdzą że poszerza zakres świadomość
  • 0

#8

raveno.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LSD też podobno halucynacje wywołuje a niektórzy twierdzą że poszerza zakres świadomość

Nie LSD, a DMT :P . Po DMT każdy ma takie same wizje i to jest zastanawiające...

A co do samych 'stref śmierci', to nie słyszałem o czymś takim, nigdy...
  • 0

#9

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W jednym odcinku czynnika PSI było właśnie takie coś. W środku lasu była połać wydm absolutnie czystej od wszelakiego życia. Wszystko co tam weszło zaczeło się starzeć w przyspieszonym tempie. Cos jak odwrotność źródła młodości.
Cóz, mimo wszystko to jednak film ;]
  • 0

#10

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale mi nie chodzi o to że nagle się starzejesz tylko że ludzie są na takich terenach bardziej skorzy do agresji/autoagresji i robią niektóre rzeczy z czasem niewyjaśnionych przyczyn np. impuls głosy
  • 0

#11

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to to są właśnie objawy oddziaływania magnetycznego, ja tylko dodałem ciekawostke o wykorzystaniu już tego typu pomysłu przez TV.
  • 0

#12

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

być może ale ja napisałem na początku że te miejsca właśnie leżą na takich obszarach więc stwierdzasz to co napisałem wcześniej
  • 0

#13

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie LSD, a DMT :P . Po DMT każdy ma takie same wizje i to jest zastanawiające...


jakie to sa wizje???
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych