Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mity homopropagandy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
461 odpowiedzi w tym temacie

#106

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież napisałem, że sprawa nie jest prosta. Ja z tym nie mam problemu i nie zamierzam twoją manierą iść w skrajność. Jasne, że jest wiele hipotez i niewiadomych, ale to nie powinno sugerować, że homoseksualizm nie ma podłoża naturalnego. Przeczysz sobie z tą ciężarną, bo zmiana smaków też nie jest wtedy świadoma (tłumaczą to zmianami hormonalnymi, niedoborami składników odżywczych, albo emocjami, co i tak sprowadza się do genów - coś te zmiany odgórnie warunkuje).

Co do dzieci-kryminalistów - jest jednak spora różnica między uniwersalnie niemoralnym przestępstwem a orientacją seksualną. Ty tej różnicy nie widzisz, ja akurat widzę wyraźnie.
  • -1



#107

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam jednak, że tutaj powinny decydować głównie organy zajmujące się adopcją, które zbierają szczegółowy raport o życiu rodziny, jej wartościach moralnych i stylu życia oraz zasobach materialnych itp, żeby było chociaż w 70% pewnie, czego się po takich osobach spodziewać.


Już widzę to w praktyce :P "Nie dali nam dziecka bo to homofoby!". Pary homo z marszu dostawałyby dzieci w imię poprawności politycznej, nie ważne warunki materialne i w ogóle nie ważne w tym wszystkim są dzieci, ważne że jest nowocześnie :D Czy tych seksualnych maniaków interesuje dobro dzieci? Takie gadki "lepiej będzie dzieciom w parach homo niż w bidulach" to tylko puste granie na emocjach ludzi żeby przepchnąć swoje postulaty. Ich nie interesuje dobro dzieci, chcą tylko pokazać wszystkim "heterykom" i "homofobom" że "o patrzcie jak wiele możemy ugrać".
  • -2

#108

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kliknij w to pole, aby otworzyć szybką odpowiedź

Polecam wszystkim tęczowym tę stronę http://www.homoseksualizm.edu.pl/ wszystkie mity homopropagandy są tam ładnie i żetelnie obalone.
  • 1



#109 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak się tak czyta niektóre wpisy w tym temacie, to człowiek się zastanawia skąd się biorą te zmiany w myśleniu obecnego pokolenia ery internetu. Jestem heteroseksualnym mężczyzną, ale wystarczająco tolerancyjnym wobec tych dewiacji. To co pederaści i inni iści wyprawiają w swoich domach to ich sprawa, ale od dzieci wara. Zauważyłem tu przynajmniej jednego zwolennika homozboczeń, który negując argumenty autora ewidentnie zdradza w którym kierunku patrzy (pomijam już tych skrajnie wyedukowanych pod względem tolerancji, którzy tak wytykają palcem tych mniej tolerancyjnych). Pytanie teraz; ciekawe czy ktokolwiek z was (zakładając, że byście byli w wieku do lat 12) byłby szczęśliwy w sytuacji, gdy dwóch panów wkładałoby swoje członki w odbyt albo zmuszało do robienia innych rzeczy. Dzieci to nie karta przetargowa, tylko czyste jeszcze istoty,które się kształtują. Dziecko rodzi się w związku taty i mamy i takie są fakty.
  • 0

#110

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też pozdrawiam!

Pytanie teraz; ciekawe czy ktokolwiek z was (zakładając, że byście byli w wieku do lat 12) byłby szczęśliwy w sytuacji, gdy dwóch panów wkładałoby swoje członki w odbyt albo zmuszało do robienia innych rzeczy.

Rozumiem, że jeśli ktoś za ścianą wkłada członka w pochwę to jest to dla dziecka mniej zbereźne? Ciekawy argument.

Użytkownik Don Corleone edytował ten post 06.06.2013 - 17:48

  • 0



#111 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Nieważne o jakie narządy chodzi, a o fakt samego molestowania dzieci lub gwałcenia ich. Temat jest o zboczeniach, jak homoseksualizm, czy pedofilia. A jeśli już mój argument Ci się nie podoba, to nawet jeśli dziecko przypadkiem nakryje kochających się rodziców (co czasem się zdarza) składających się z mamusi i tatusia, to na pewno jest to mniej "zbereźne", bo zgodne z naturą.
  • 0

#112

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dalej poruszasz się w sferze własnych wymysłów.

Badania empiryczne nie wskazują, jakoby homoseksualni czy biseksualni mężczyźni molestowali dzieci w jakkolwiek większym stopniu od mężczyzn heteroseksualnych.

http://psychology.ucdavis.edu/rainbow/html/facts_molestation.html

I jeszcze uroczy cytat z powyższego:

Członkowie nielubianych mniejszości są często postrzegani jako zagrożenie dla najbardziej bezbronnych członków większości. Dla przykładu, w średniowieczu Żydom zarzucano rytualne mordowanie chrześcijańskich dzieci. Czarnoskórych mężczyzn w Stanach Zjednoczonych często linczowano, uprzednio mylnie oskarżając o gwałty na białych kobietach. W podobnym stylu, homoseksualiści są często przedstawiani jako zagrożenie dla dzieci.


to na pewno jest to mniej "zbereźne", bo zgodne z naturą.

Jako kilkulatek (czy nawet kilkunastolatek) na pewno po podobnym odkryciu wizja pełnej z naturą zgodności ukoiłaby mój umysł.
  • 0



#113 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie nie interesuje kto co robi w własnym domu, ale jeśli dzieci są wykorzystywane przez pederastów, pedofilów, czy hetero, to nie ma znaczenia, bo jestem przeciwny jakimkolwiek aktom przymuszania dzieci do współżycia, a duże niebezpieczeństwo właśnie powstaje poprzez popieranie takich zboczeń w celu nadania im prawnej ochrony (mowa o prawach dla pedofilów i homozboków w kontekście adopcji dzieci) do wykorzystywania dzieci. Dlatego, jak czytam "mądrości" przeciwników autora tego tematu to zastanawiam się co takimi kieruje i co w głowach mają, bo z całą pewnością nie chodzi tu o dobro dla dzieci.

Użytkownik Creator edytował ten post 07.06.2013 - 17:48

  • 0

#114

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kliknij w to pole, aby otworzyć szybką odpowiedź

Homoseksualna pedofilia przyczynia się do powstania homoseksualizmu Istnieje szereg prac pokazujących, że wielu mężczyzn, którzy w dorosłości angażują się w homoseksualny styl życia, było ofiarami wykorzystania seksualnego w dzieciństwie (2). Przytoczymy tu wyniki kilku z nich. Spośród badanych 1001 homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn 37% przed ukończeniem 19 roku życia doświadczyło bycia ofiarą przymusowego kontaktu seksualnego z osobą dorosłą (3). W jednej trzeciej przypadków dochodziło do seksu analnego. Niedawne prace, obejmujące 942 dorosłych porównują proporcje osób wykorzystywanych seksualnie w dzieciństwie w grupie heteroseksualistów i homoseksualistów. 46% homoseksualistów i 22% lesbijek było molestowanych przez osobę tej samej płci w dzieciństwie (średnia wieku dla dziewcząt – 13 lat, dla chłopców - 11). W przypadku osób heteroseksualnych tylko 7% mężczyzn i 1% kobiet było molestowanych seksualnie przez osobę tej samej płci (różnica istotna na poziomie p < .001.). Co istotne, 97% z badanych osób deklarowało, że są dumni ze swego homoseksualnego stylu życia, a zatem trudno zarzucić tej pracy, by koncentrowała się na osobach nieszczęśliwych z powodu odczuwanego pociągu homoseksualnego. Danymi, na które warto zwrócić uwagę jest fakt, że aż 68% mężczyzn i 38% kobiet zaczęło identyfikować się jako homoseksualiści/lesbijki dopiero po fakcie homoseksualnego molestowania, a zatem wykorzystanie seksualne spowodowało lub co najmniej przyczyniło się do rozwoju skłonności homoseksualnych. (4) Szereg innych badań potwierdza, że między 40 a 50% osób odczuwających pociąg płciowy do tej samej płci było w dzieciństwie ofiarami gwałtu, lub molestowania seksualnego (5). Czy homoseksualiści popierają pedofilię? Istnieją związki między organizacjami promującymi pedofilię a ruchem gejowskim. Naukowiec polityczny prof. Mirkin w pracy opublikowanej w czasopismie naukowym Journal of Homosexuality napisał: "Organizacje pedofilskie były początkowo częścią koalicji gejowsko-lesbijskiej". Naukowiec ten przewiduje, że społeczna akceptacja pedofilii nastąpi w ten sam sposób jak nastąpiła akceptacja homoseksualizmu (6). Podobną przyszłość statusu pedofilii przewiduje David Thorstad, współzałożyciel NAMBLA (7), który swe poglądy streścił w artykule promującym "chłopięco-męska miłość" (8). Z kolei Charles Silverstein (znany w Polsce np. z książki "Radość seksu gejowskiego") w artykule z roku 2008 wyraża jednoznaczną deklarację: Charles Silverstein"Poza homoseksualizmem DSM (9)wymienia także sadyzm, masochizm, ekshibicjonizm, voyeuryzm, pedofilię i fetyszyzm jako zaburzenia psychiczne. Jeśli nie ma obiektywnego, niezależnego dowodu, że orientacja homoseksualna jest sama w sobie nienormalna, jakie istnieje usprawiedliwienie umieszczania jakiegokolwiek z innych zachowań seksualnych w DSM?" (10) "Mija w tej chwili 35 lat od usunięcia homoseksualizmu z DSM, co było naszym celem krótkoterminowym. Nasz cel długoterminowy - usunięcie z DSM różnie określanych perwersji seksualnych, zaburzeń seksualnych i parafilii, w zależności od wydania, nie został zrealizowany" (11). http://www.homoseksu...izm-a-pedofilia
  • -1



#115

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kazirodztwo - związki kazirodcze jeszcze pewnie 150 lat temu były czymś raczej normalnym, szczególnie w rodzinach szlachetnie urodzonych, gdzie dbano i linię krwi. Jak wiemy, jest to proceder szkodliwy dla dziecka takiego związku ze względu na wady genetyczne. OSOBIŚCIE NIE POPIERAM

Oj chyba nie, związki wewnątrz rodziny były czymś w rodzaju tabu lub zjawiska niepożądanego. Dlatego popularnym były małżeństwa aranżowane z innymi rodami.

Co do wad genetycznych:
-osoby kultywujący taki proceder nie muszą mieć dzieci, ich miłość im wystarczy...
-jeżeli zdecydują się na dzieci to mogą je adoptować lub zrobić sobie badania genetyczne czy ich potomstwo będzie zagrożone określonymi obciążeniami genetycznymi.

Zabijanie własnego potomstwa - nigdy nie było akceptowane przez społeczeństwo, ale zdarza się do dzisiaj i wynika z biedy. Jak wiadomo, szkodzi dziecku. Jestem przeciwna zabijania w ogóle

To nie wynika głównie z biedy-są jeszcze inne czynniki jak wstyd, utrata własnego młodzieńczego wieku, wady genetyczne itp.

W niektórych społeczeństwach jest nawet czymś pożądanym-np. U hindusów są pełne studzienki ściekowe płodów małych dziewczynek. Trochę to dziwne w społeczeństwie gloryfikując wszelkie życie.
W świecie zwierząt zabijanie własnego potomstwa jesz czymś powszechniejszym niż homo (głównie zachowania a nie orientacja) a ten odchył jest bardziej lubiany...

Stosunki międzygatunkowe krzywdzą zazwyczaj to zwierze, są źródłem wielu chorób i stanowią podstawę do innych tego typu perwersji. Ale dla mnie bardziej obrzydliwe jest chyba smarowanie się fekaliami z tego typu odchyłów. IMO Jest to obrzydliwe, ale ludzie mają gorsze odchylenia jeśli chodzi o igraszki seksualne.

W świecie przyrody to występuje dlaczego w świecie ludzi ma nie być akceptowane?

Jak widzisz, cywilizacja czy też społeczeństwo zmierza ku eliminacji tych zachowań, które są nastawione na wyrządzenie szkody innej jednostce społecznej, a akceptację tych odchyleń w zachowaniu, które nie są szkodliwe dla otoczenia a krąg oddziaływania to tylko najbliższa rodzina.

Historycznie patrząc cywilizacja zmierza ku upadkowi niedługo po akceptacji homo. Świadczy to o zepsuciu i pozbyciu się kultywowanych od wieków norm i tradycji.

50 lat temu małżeństwo między czarnym i białym było czymś jeszcze gorszym od związku homoseksualnego, czy małżeństwa siostry z bratem.
Ja tam się cieszę, że sytuacja się zmienia.

Rasizm wynikał głównie z utożsamienia czarnych z niewolnictwem. W wielu kulturach i cywilizacjach kolorowi działali normalnie i normalnie byli traktowani. Dopiero Europa i USA zmienili postrzeganie czarnych jako coś gorszego.
Zmiany nie zawsze są konieczne-gdyż następuje zapętlenie i powielanie błędów wynikające z braku analiz historii i obyczajów.

...ale to jest mój ostatni post w tym temacie i niczego więcej nie dodam, bo i w sumie nie ma co roztrząsać.

No co Ty? Wątpię abyś wytrzymała bez odniesienia się do moich "herezji" ;]

To TY masz wpływ na twoje dziecko, to twój sposób jego wychowania w głównej mierze decyduje o tym, jakie ono będzie, kim będzie, jakie przejmie wartości. A nie to, czy przypadkiem twoimi sąsiadami nie będzie dwójka panów.

Nie do końca...
Mam istotny wpływ na wychowanie dziecka ale państwo ma równie duży jak nie większy. Ja mogę dziecku poświęcić max 5h/dobę a pozostałe instytucje znacznie więcej.Ja powiem dziecku że pedał jest be-bo to i tamto. Pani w szkole powie że pedał jest cacy, pani w telewizji też, pan ekspert od seksu także...i dzieciak jest w rozdarciu...Odbiera sprzeczne sygnały. Ja i moje otoczenie przeciw szkole, urzędom-ogólnie państwu. Jeszcze jak w szkole pojawi się jakiś Luntek którego należy traktować z szacunkiem za to że jest inny przez to normalny to dzieciak całkiem zgłupieje.

Tak jeszcze poruszę związek homo z otoczeniem...
Taka refleksja mnie naszła-robiono jakieś zestawienia występowania homo w rejonach miejskich, wiejskich i peryferiach miast? Skoro Jest to takie naturalne to we wszystkich rodzajach otoczenia populacja homo powinna występować na podobnym poziomie. Ja orientacje homo zauważyłem jedynie w miejskich rejonach. W związku z tym wnoszę że homo jest zależne od miejskiego zepsucia, nieróbstwa, itp szlachetnych postaw kształtowanych głównie w okresie dziecięcym.

Sorry, ale takie zwalanie winy za złe wychowanie swojego dzieciaka na garb społeczeństwa jest czymś tak częstym i irytującym, że nie masz pojęcia. To tak, jak dawać dziecku gry od 18roku życia, nie interesować się co robi przed tym kompem, a potem łazić i narzekać, jak to te dzieci teraz są agresywne..

Sorry ale obarczanie rodzica mnóstwem obowiązków, wieloma nakazami do spełnienia sprawia że rodzic z dzieckiem zaczyna przebywać znacznie mniej niż by chciał. Doba zwyczajnie jest za krótka aby pogodzić to wszystko.

Przecież napisałem, że sprawa nie jest prosta. Ja z tym nie mam problemu i nie zamierzam twoją manierą iść w skrajność. Jasne, że jest wiele hipotez i niewiadomych, ale to nie powinno sugerować, że homoseksualizm nie ma podłoża naturalnego.


Przecież to jest udowodnione naukowo...!!!
Czekaj...
Chyba wychodzi na to że nie jest i nigdy nie było...
Może ja dorzucę kolejną hipotezę-homoseksualizm jest wynikiem manipulacji UFO w naszym umyśle! Jeszcze tylko dobrać sobie kilka badań, danych, świadków i gotowe!

Przeczysz sobie z tą ciężarną, bo zmiana smaków też nie jest wtedy świadoma (tłumaczą to zmianami hormonalnymi, niedoborami składników odżywczych, albo emocjami, co i tak sprowadza się do genów - coś te zmiany odgórnie warunkuje).

To hormony są ważniejsze od genów? Znakiem tego wystarczy homo podać określony hormon i jest człowiek wyleczony.

Co do dzieci-kryminalistów - jest jednak spora różnica między uniwersalnie niemoralnym przestępstwem a orientacją seksualną. Ty tej różnicy nie widzisz, ja akurat widzę wyraźnie.

Ty wszystkich podobieństw i zbieżności we wszystkich odchyłach nie widzisz, natomiast widzisz normalność w tej jednej jedynej...
Dlaczego ja stoję uparcie na swym stanowisku to wiadomo-a dlaczego Ty i inni tęczowi uparcie bronią tej anomalii?

Dalej poruszasz się w sferze własnych wymysłów.


Mam przeciwne zdanie i to stwierdzenie przypisałbym tęczowym.

I jeszcze uroczy cytat z powyższego:

Że się zapytam-a powyższe to co to jest? Końcówka .edu brzmi fajnie ale /rainbow/ już coś ciekawego sugeruje. Z wiadomych względów źródło podane przez pan juzek jest znacznie lepsze.

Cały ten link jest kopią wcześniejszej dyskusji gdzie sugerowano że pedofilia nie jest czynem o tym charakterze gdyż nie każde wykorzystanie dziecka to pedofilia. Faza przygotowania i podniecania się dzieckiem to też nie jest zaburzenie...:o
Można prosić o przetłumaczenie tego fragmentu-mam duży problem z przeczeniami:
Using the fixated-regressed distinction, Groth and Birnbaum (1978) studied 175 adult males who were convicted in Massachusetts of sexual assault against a child. None of the men had an exclusively homosexual adult sexual orientation. 83 (47%) were classified as "fixated;" 70 others (40%) were classified as regressed adult heterosexuals; the remaining 22 (13%) were classified as regressed adult bisexuals. Of the last group, Groth and Birnbaum observed that "in their adult relationships they engaged in sex on occasion with men as well as with women. However, in no case did this attraction to men exceed their preference for women....There were no men who were primarily sexually attracted to other adult males..." (p.180).

  • -1

#116

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Taka refleksja mnie naszła-robiono jakieś zestawienia występowania homo w rejonach miejskich, wiejskich i peryferiach miast? Skoro Jest to takie naturalne to we wszystkich rodzajach otoczenia populacja homo powinna występować na podobnym poziomie. Ja orientacje homo zauważyłem jedynie w miejskich rejonach. W związku z tym wnoszę że homo jest zależne od miejskiego zepsucia, nieróbstwa, itp szlachetnych postaw kształtowanych głównie w okresie dziecięcym.


Krótko: nieprawda. Homoseksualiści przenoszą się do miast głównie dlatego, aby zwiększyć szanse znalezienia partnera - istnieje po prostu większe prawdopodobieństwo, że znajdzie się geja/lesbijkę w Warszawie, niż gdzieś na Podkarpaciu pod Przemyślem. Druga sprawa to bardziej liberalny światopogląd wielkomiejski, który sprawia, że nie tylko łatwiej o partnera, a przede wszystkim łatwiej o partnera ujawnionego (czy nowomodnie "wyautowanego") - mniej podchodów.

To hormony są ważniejsze od genów? Znakiem tego wystarczy homo podać określony hormon i jest człowiek wyleczony.

Nie. Napisałem tylko, że geny warunkują/programują jak ta gospodarka hormonalna będzie wyglądała.

Znalazłem takie badanie - http://www.unsworks....4&vid=UNSWORKS. Opisuje zachowania gejów w terenach wiejskich/podmiejskich w Australii. Wypracowali szereg mechanizmów do radzenia sobie z otoczeniem i maksymalizacji jego zalet.

Co do tłumaczenia:
"Używając typologii fiksacji-regresji [tutaj fiksacja tłumaczona jest jako "ciągły, nieustający i kompulsywny pociąg do dzieci"; regresja występuje w dorosłości i jest często wywoływana przez czynniki zewnętrzne ("zewnętrzne stresory"), czynności seksualne z dziećmi nie są stałe, a są raczej chwilowym odejściem od pociągu do dorosłych; ten sprawca częściej wybiera kobiety], Groth i Birnbaum (1978) zbadali 175 dorosłych mężczyzn skazanych w Massachusetts za przestępstwa seksualne wobec dzieci. Żaden z tych mężczyzn nie miał wyłącznej homoseksualnej orientacji wobec dorosłych. 83 (47%) sklasyfikowano jako "zafiksowanych" [sfiksowanych?]; 70 (40%) jako regresywnych heteroseksualistów; 22 (13%) jako regresywnych biseksualistów. Z ostatniej grupy, Groth i Birnbaum zaobserwowali, że "w swoich dorosłych stosunkach angażowali się oni zarówno z mężczyznami i kobietami. Jednakże, w żadnym wypadku ich pociąg do mężczyzn nie przewyższał preferencji do kobiet . . . Nie było mężczyzn, których pociągali głównie i zasadniczo inni dorośli mężczyźni" (s. 180)."

Wnioski pozostawiam do własnej oceny.

Użytkownik Don Corleone edytował ten post 08.06.2013 - 08:26

  • -1



#117 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie powinno się w ogóle marnować czasu na dyskusje o gejach, pedofilach i innych tego typu. Według mnie powinien być stanowczy sprzeciw społeczny przeciwko regulacjom prawnym, które dają im możliwość adopcji dzieci, czy uprawiania z nimi seksu. Te choróbska trzeba wyrywać z korzeniami jak chwasty.

Użytkownik Creator edytował ten post 08.06.2013 - 16:42

  • -1

#118

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałem sobie zrobić wakacje z tematyką homo ale nie dałem rady...przyczyny później.
Teraz zaległości:

Krótko: nieprawda. Homoseksualiści przenoszą się do miast głównie dlatego, aby zwiększyć szanse znalezienia partnera - istnieje po prostu większe prawdopodobieństwo, że znajdzie się geja/lesbijkę w Warszawie, niż gdzieś na Podkarpaciu pod Przemyślem. Druga sprawa to bardziej liberalny światopogląd wielkomiejski, który sprawia, że nie tylko łatwiej o partnera, a przede wszystkim łatwiej o partnera ujawnionego (czy nowomodnie "wyautowanego") - mniej podchodów.

To może inaczej-nie gromadzenia się lecz pochodzenia. Robiono jakieś badania, statystyki które analizowały czy wśród populacji miejskiej rodzi się tyle samo homo co w wiejskich?

...czynności seksualne z dziećmi nie są stałe, a są raczej chwilowym odejściem od pociągu do dorosłych; ten sprawca częściej wybiera kobiety...

Jak ja lubię takie podejścia...
Dymanie dzieciaka jest jedynie odskocznią od kopulacji ze stałym partnerem?
Dalej nie dociekano czy osoby przebywające w takich związkach nie ukrywają swej orientacji przed społeczeństwem i czy stosunek z dzieckiem nie jest jakąś rekompensatą braku upragnionego partnera.

Groth i Birnbaum (1978) zbadali 175 dorosłych mężczyzn skazanych w Massachusetts za przestępstwa seksualne wobec dzieci. Żaden z tych mężczyzn nie miał wyłącznej homoseksualnej orientacji wobec dorosłych.

Ciekawe czy przypadkiem w tamtych latach (1978) homo w więzieniu nie miał znacznie gorzej, więc nie dziwne że się nie przyznawali do skłonności. Aż dziw bierze-wszyscy pedofile to heteroseksualni dewianci-homo są tacy kryształowi, jak pryzmat tworzący tęcze.

Wnioski pozostawiam do własnej oceny.

Wnioski są bez zmian. Jeżeli dla tych speców jednorazowe dymanie dziecka nie jest pedofilią to tak jak dla prokuratora jednorazowe zabójstwo nie jest takim czynem. Musi nastąpić seryjność i wtórność takich zachowań...:o

Powróciłem do niechcianej tematyki po zobaczeniu tego artykułu a konkretnie tego zdjęcia:
Dołączona grafika

Jak poinformowała „GPC”, w „Żywej bibliotece” w Lublinie, Robert Biedroń do spółki z transwestytą, lesbijką, ateistką i ekspedientką z erotycznego sklepu uczył dzieci „tolerancji”.
Ogólnopolska akcja „Żywa biblioteka” polega na organizowaniu spotkań z tzw. „Żywymi Księgami”, czyli ludźmi z różnych grup i środowisk, obarczonych – jak uściślają pomysłodawcy - stereotypami i nierzadko spotykających się z dyskryminacją w życiu codziennym.
W ramach takiego cyklu „Tęczowy Lublin” zorganizował dla najmłodszych spotkanie z Robertem Biedroniem. Ale „atrakcji” było więcej. Jak donosi „GPC” dzieci mogły zobaczyć... transwestytę Telimenę Feniks oraz lesbijkę, ateistkę i ekspedientkę z erotycznego sklepu.

„Moja dusza jest często rozdwojona. Chciałabym nieraz poczuć się jak kobieta, być nią, doznawać tego, co mogą kobiety. Najczęściej jest to upodabnianie się do nich poprzez ten odmienny ubiór, wygląd zarezerwowany tylko dla kobiet, być jedną z nich w ich gronie, akceptowaną przez nie... zaglądam „za drugą stronę lustra”– cytuje Telimenę „Tęczowy Lublin”, a za nim „GPC”.


Idea „Żywej biblioteki”narodziła się w na międzynarodowym festiwalu muzycznym w Danii w 2000 roku. Projekt jak najbardziej szczytny, bo przecież „czytając” drugiego człowieka można nauczyć o wiele więcej niż czytając książkę (oczywiście, nie kwestionując wartości tego drugiego). Jednak nawet najlepszy pomysł można wypaczyć przez ideologię – bowiem „Książki”, jakie pojawiają się w „Żywych bibliotekach” nie są przypadkowe. Od początku mieli to być ludzie z różnych grup społecznych, które obarczone są stereotypami – czyli na przykład geje, lesbijki, feministki, osoby o różnych kolorach skóry, etc.


Robert Biedroń (Ruch Palikota)nauczał „tolerancji” dzieci na spotkaniu zatytułowanym „Żywa biblioteka” w Lublinie. – Jak nie będziemy rozmawiali, to pojawi się przemoc – mówił „poseł gej”. Wydarzenie organizował „Tęczowy Lublin”. Z dziećmi spotkali się również m.in. transwestyta, lesbijka, ateistka i ekspedientka ze sklepu erotycznego.

Trochę wcześniej zszokowało mnie to co się we Francji stało-zasada palca weszła w życie.
Najpierw dali im śluby a teraz przygotowują ich do równych praw w adopcji:
W związku z prawną instytucjonalizacją – wbrew zdecydowanej większości obywateli – tzw. małżeństw homoseksualnych, francuski rząd przygotuje projekt ustawy zakazującej używania w dokumentach określeń „matka” i „ojciec”. Projekt, jak tłumaczy minister sprawiedliwości Christiane Taubira, ma być gotowy już na 31 października.


Ogólnie-źle się dzieje i powinniśmy przestać patrzeć z maślanymi oczami na zachód, czasem trzeba spojrzeć na wschód gdyż tam też tworzą a właściwie to utrwalają odpowiednie zachowania:
Posłowie jednogłośnie i od razu w drugim oraz trzecim, czyli ostatecznym, czytaniu przyjęli we wtorek ustawę o zakazie propagowania "nietradycyjnych zachowań seksualnych".
Zgodnie z nowym prawem, które wejdzie w życie po zatwierdzeniu go przez Radę Federacji i podpisaniu przez prezydenta, za "rozprzestrzenianie informacji mającej na celu formułowanie u nieletnich nietradycyjnej orientacji seksualnej lub przekonywanie ich o socjalnej równorzędności nietradycyjnych związków" grozić mają obywatelom Rosji kary pieniężne od 4 do 5 tys. rubli (400-500 zł). Jeśli zaś dopuści się tego obcokrajowiec, ma zostać deportowany od razu albo po odsiedzeniu 15 dni w areszcie.
Znacznie wyższa grzywna - od 50 do 100 tys. rubli - grozi tym, którzy będą "propagować nietradycyjne zachowania seksualne" za pośrednictwem mediów.
Zanim Duma przegłosowała nowe prawo, pod budynek przyszło kilkunastu przedstawicieli mniejszości seksualnych, by zaprotestować przeciwko przyjęciu ustawy "antygejowskiej". Pod gmachem czekali już na nich dobrze przygotowani działacze konserwatywnych organizacji cerkiewnych i nacjonaliści, którzy obrzucili gejowskich aktywistów pokrzywami, zgniłymi jajkami i prezerwatywami wypełnionymi kałem.

Na koniec akcent humorystyczny:
https://www.youtube.com/watch?v=mO7qgEsL1oM
  • 1

#119

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogólnie-źle się dzieje i powinniśmy przestać patrzeć z maślanymi oczami na zachód, czasem trzeba spojrzeć na wschód gdyż tam też tworzą a właściwie to utrwalają odpowiednie zachowania:


Chyba obywatele Polski mają inne zdanie uciekając do tych złych zachodnich krajów, do Rosji jakimś cudem nikt nie chce emigrować. :mrgreen:

Rosja ma długą tradycję totalitarną, więc dalej ja stosują. Chyba Ci to nie imponuje?
  • 0



#120

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba obywatele Polski mają inne zdanie uciekając do tych złych zachodnich krajów, do Rosji jakimś cudem nikt nie chce emigrować. :mrgreen:


Jeden kumpel wyemigrował do Ukrainy z uwagi na ich socjal i tanią wódę. Chwali sobie-nie to co u nas. Je, dyma, pije. Ja mam za słabą wątrobę bop bym tez tam uciekł. 8)

Rosja ma długą tradycję totalitarną, więc dalej ja stosują. Chyba Ci to nie imponuje?

Sodomistyczna rozwiązłość ma mi imponować? Jeżeli będę miał wybierać to wyjadę na wschód niż na "tolerancyjny" zachód.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych