Skocz do zawartości


Zdjęcie

Być może jedyne autentyczne zdjęcie szaraka


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#16

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może być inaczej.Jeżeli pochodzi z Roswell,to prawdopodobnie nie ma na sobie uniformu a ten inny kolor poniżej szyji może pochodzić z jakichś oparzeń po katastrofie (naspalona i poparzona skóra) To wykręcenie szyji też może świadczyć o ranach z katastrofy (skręcił kark?) Nigdzie nie napisano,że to zdjęcie żywego osobnika.Może to ciało sfitografowane po śmierci?A ssamo zdjęcie robi wrażenie,jest przekonijące w porównaniu z wieloma innmi.Dla mnie 90 % na TAK
  • 0

#17

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja jestem sceptyczna. nie uwierze póki nie zobacze na własne oczy.
  • 0

#18

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie zawsze zadziwiał brak owłosienia u obcych heh czyzby na ich planetce było aż tak ciepło ??

A mnie zawsze zadziwiał brak owłosienia u obcych heh czyzby na ich planetce było aż tak ciepło ??
No a te zdjęcie wyląda realistycznie gdyby nie ten kark heh
  • 0

#19

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie zawsze zadziwiał brak owłosienia u obcych heh czyzby na ich planetce było aż tak ciepło ??

Nie zauważyłeś, że człowiek w miarę swojej ewolucji tracił części swojego owłosienia. Może te istoty już tak daleko w ewolucji zaszły, że nie potrzebują do niczego owłosienia i ten po prostu zanikł ;) Poza tym nasze owłosienie i tak przed zimnem nie chroni, inaczej nie musielibyśmy się ubierać :P
  • 0

#20

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poza tym nasze owłosienie i tak przed zimnem nie chroni, inaczej nie musielibyśmy się ubierać tongue1.gif


Straciliśmy owłosienie BO zaczelismy się ubierać a nie odwrotnie ;p

Ale to możliwe, że już niepotrzebują owłosienia hehe ;p tylko zawsze rozbraja mnie robienie z ufoli istnych bogów, mówienie jacy to oni niesa inteligentni it. zapewne są o wiele wiele przed nami, ale nieprzesadajmy ;p
  • 0

#21

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko zawsze rozbraja mnie robienie z ufoli istnych bogów, mówienie jacy to oni niesa inteligentni it. zapewne są o wiele wiele przed nami, ale nieprzesadajmy ;p

Jeżeli jest tak, że odwiedzają teraz naszą planetę z nie wiadomo jak odległych krańców kosmosu, w co nie wierzę, to niestety, ale muszą być o wiele bardziej rozwinięci od nas :P Być może na jakiś planetach istnieją też inteligentne formy życia, ale na mniejszym stopniu rozwoju. Dopóki ich nie odnajdziemy, dopóty możemy sobie gdybać ;)
  • 0

#22

BlaZe.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie wydaje ze czym rasa bardziej rozwinieta (duchowo i technicznie) tym mniej ubrana, popatrzcie co bylo kiedys, u kobiet prawie kazda czesc ciala musiala byc zaslonieta (hmm, teraz wsumie tak maja arabowie ale to przez wiare) a teraz? miniowy, dekolty, odsloniete brzuchy itp itd ;)
  • 0

#23

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

blaze - kiedyś wogóle chodzili bez ubrania a komputera czy nawet prądu nie mieli, tylko maczuge :mrgreen:
ten szarak to ma chyba skręcony kark
  • 0

#24

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem również jest autentyczny i te oczy mnie przerażają nieco...
  • 0

#25

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajna kukła. Ktoś sie napracował.
  • 0

#26

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajna kukła. Ktoś sie napracował.



Według ,mnie to nie żadna Kukła a po za tym , przynajmniej mi się tak wydaję ,że widziałem coś podobnego i pisałem o tym w temacie

Dziwne "coś" na koloni w Głuchołazach

Historia
  • 0

#27

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajna kukła. Ktoś sie napracował.



Według ,mnie to nie żadna Kukła a po za tym , przynajmniej mi się tak wydaję ,że widziałem coś podobnego i pisałem o tym w temacie

Dziwne "coś" na koloni w Głuchołazach

Historia

Wiesz ile ja razy chcialem cos zobaczyc ? Pff, nawet swiatelek na niebie nie widzialem, poza gwiazdami :E. Jak by mi sie chcialo moglby podobne ufo zrobic. Wziasc, zrobic sama morde, ewentulanie popiersie, odpowiednio ustawic. i zrobic zdjecie ODPOWIEDNIO MARNEJ JAKOSCI i juz mamy obcego.
  • 0

#28

Jaku.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pomijam już fakt, że odgrzewanie tak starych tematów jest najczęściej bezsensowne - były jakieś "newsy"
w międzyczasie? Chyba nie...
A w temacie : Ludzie! Opamiętajta się! ;) Naprawdę uważacie, że to "zdjęcie" przedstawiciela obcej cywilizacji?
Daję słowo : naiwność ludzka nie zna granic ;)
  • 0



#29

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem jest autentyczny ! I co to wnosi do tematu ?

AlienGrey To, że my ( ludzie ) nosimy ubrania nie pokrywające całego ciała, nie znaczy, że istoty nie z naszej planety też takie noszą. Taka istota ( porawdopodobie ) pochodzi z planety o innej budowie, innej atmosferze itp. więc noszenie stroju, czy jakiejś powłoki ochronnej staje się oczywiste. Nurkowie nie nurkują bez ciuchów tylko z butlą na plecach, strażak nie wbiega w ogień tylko w butach ( takich przykładów zawodów specjalistycdznych można wyliczać bez końca ). Taka istota ( prawdopodobie ) jest w pewnym sensie zwadowcą, więc musi się w jakiś sposób zabezpieczyć przed czymś czego nie znają, a co może być.
  • 0

#30

Quguxhu.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wiekszosc, uwierze jak zobacze. Za duzo bylo podrobek zeby teraz uwierzyc nawet te zdiecia przedstawiaja prawdziwego aliena.

Ale fak, faktem wyglada dosc realnie. =P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych