Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widzenie Aury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
770 odpowiedzi w tym temacie

#76

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteś pewien że masz czarną aurę? Hmm ... to jest dosyć jednoznaczny kolor :)
Ale pamiętaj o tym, że na wygląd aury wpływa wiele czynników, jak np. samopoczucie, zdrowie, stan energetyczny, etc. ... więc odrazu się tym nie sugeruj że raz zobaczyłeś czarną aurę :) , ja bym obstawał za tym (na podstawie tego co wiem) że masz żółtą tak jak to opisujesz, i nie martwiłbym się.
Piszesz o tym że każdego pryszcza za raka bierzesz - jej wygląd z takich myśli, przekonania sie może brać; nieustanne myślenie o śmierci, etc.
  • 0

#77

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm..zrobiłem to ćwiczenie wczoraj wieczorem i dziś rano,

Przygotuj takie lustro, w którym będziesz mógł dojrzeć całą swą sylwetkę. Stań przed nim, lekko opuść powieki i wpatruj się w swoje odbicie uważnie, bez mrugania powiekami - aż do zmęczenia oczu. Wtedy zamknij je na chwilę, zrelaksuj je podanym wyżej sposobem, weź kilka głębokich oddechów i znów popatrz na swoje odbicie. Powtórz taki "ogląd" cztery razy w ciągu jednego ćwiczenia. Wcześniej czy później dostrzeżesz dookoła swojej sylwetki mglistą otoczkę. Najpierw zazwyczaj dostrzega się tzw. halo czyli aurę dookoła głowy, a potem mgiełkę dookoła całego obrysu postaci. Lepsze efekty uzyskasz, jeżeli zaczniesz powoli podnosić do góry i opuszczać najpierw lewą, potem prawą rękę. Oczywiście - cały czas patrząc z lekko opuszczonymi powiekami. Zauważysz wtedy, że im dłużej patrzysz, tym większy obszar poświaty postrzegasz wokół ręki.  



Dziś po szkole zacząłem jeszcze raz i odrazu zauważyłem swą aurę - szybciej niż dotychczas, takie to łatwe czy mi sie wydaje ?
  • 0

#78

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa rzecz z tą aurą. Ja czasmi tak mam że ide sobie i patrze się na kogoś i widze taką żółtą poświate.Czy to oto chodzi?Pewnie to jakaś gra świateł.
  • 0

#79

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie to łatwe :)
Poza tym wydaje mi się że masz predyspozycje do takich rzeczy, to tym bardziej.
  • 0

#80

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w te aury nie wierze.
Aura mojej reki na tle sciany-niebieska,na tle szafy-czarna.Piszecie,ze przedmiot koloru czerwonego ma taka aure,inny inna wiec moje pytanie-po co wywoływać te "aury" skoro wiemy,jakiego koloru beda?Nie zastanawialiscie sie,ze kazdy przedmiot powinien miec indywidualny kolor aury a nie taki,na jaki wskazuje jego kolor?Dziwne,ze nikt tego jeszcze tu nie napisal.
  • 0

#81

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo ktoś już wcześniej to zauważył to wiemy, a ja lubie nabywać i nie tylko ja nowe umiejętności..więc masz odpowiedź.
  • 0

#82

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nitz0r, no dobrze,ze ktos to juz wczesniej zauwazyl,ale czy nie uwazasz,ze nie ma to znaczenia jakie sa aury tych przedmiotow?Jedyne do czego sie odwołuja to ich kolor a nie pochodzenie czy historia.
Tak czy inaczej juz z nudow patrze na przedmioty i skupiam sie na nich bo podoba mi sie sam efekt "aury",do ich znaczenia nie przykladam zadnej wagi,bo sa zalezne tylko od koloru przedmiotu/tla,na ktorym byly obserwowane.
  • 0

#83

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja właśnie nieważne na jakim tle kolor ciągle ten sam, w przypadku aur ludzi mozna ocenić ich stan zdrowia.
  • 0

#84

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nitz0r, to wez sprawdz swoja aure-wystaw reke na tlo sciany a nastepnie na tlo jakiejs ciemnej szafy.Z przedmiotami nie sprawdzalem na innym tle niz biala sciana;/ Zaraz zrobie test,ale z reka jest tak jak napisalem.

EDIT:Glosniki-rano mialy aure biala-teraz brazowa.

Czerwona tabakiera-na tle sciany-aura zielona,na tle czarnego lozka-baaaardzo ciemno zielony kolor :rotfl: Fakt,to jest aura...lol,jest to jakies zjawisko optyczne i tyle.
  • 0

#85

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałem że jest ten sam kolor jeśli dużo ćwicze kolor zmienia się na niebieski (nie tylko widzenie aury - telekineze,oobe..) a normalnie mam zieloną. Nieważne czy na czerwony czy na białym, to samo jest na zewnątrz np na wielokolorowym tle. ;)
  • 0

#86

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nitz0r, to nie wiem,ja robie wszystko dobrze,i na tle sciany aura(przedmiotu czerwonego) jest zielona(jasna),na tle czarnego lozka tez jest zielona ale baaardzo ciemna wiec potrzeba mi czegos wiecej aby uwierzyc,ze to zjawisko to aura :P
Dajmy na to-czarny pistolet-daje zapewne aure biala(lub brazowa-tak to u mnie "dziala) a co,jesli z tego pistoletu zabito czlowieka?Nie powinien dawac jakiejs negatywnej aury? ;-)
  • 0

#87

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia :]
  • 0

#88

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tybysh17
Od jakiego czasu ćwiczysz widzenie aury?
Pytam bo może tego nie wiesz, ale pierwsze próby widzenia aury są ciekawe ... pod tym względem że nie zawsze widzisz kolory przedmiotów jakie powinny być ... najpierw musisz umieć dobrze widzieć znaczącą aurę, nie powidok, stabilizacja koloru przychodzi z czasem ... w miarę wprawy. Tez się dziwiłem na początku. Ale teraz np. jak długopis dam na róznych tłach, to nie widzę aby aury odbiegały od siebie znacząco (poza oczywiście wrażeniem spowodowanym tłem, jego kolorem)
Nie chcę Cie deprecjonować, broń Boże, ale niektóre elementy ludziom jest trudniej wyćwiczyć, a inne łatwiej. Oj i nie mów że czarny będzie miał aurę biała, tu nie zawsze są takie zależności :) Owszem, pewne cechy aury u takiego pistoletu mogą wskazywać na to że z niego zabito.
  • 0

#89

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z ciekawosci zrobilem maly experyment,ktory wam radze przeprowadzic.

Odpalcie mspainta i narysujcie czerwony kwadrat.Efekt?Daje taka sama aure jak czerwony przedmiot-zielona.Wszystko jak dla mnie jest juz oczywiste.
  • 0

#90

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:lol :
Wiesz jaki jest prawidłowy wniosek z tego płynący? Że niemalże wszystko ma swoją aurę.
Spójrz sobie na zdjęcie jakieś osoby. Zobacz jaką ma aurę. Potem w realu porównaj.
I odpowiedz proszę na pytania.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych