Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widzenie Aury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
770 odpowiedzi w tym temacie

#31

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potem będziesz widzieć kolory. Ja na początku miałem też białą - odrazu odradzam myślenie ludziom że są mistykami (podobno mają białawe aury, czasem z kolorem złotym połączoną) póki dobrze nie będą widzieć kolorów aur. Wiesz co zauważyłem ciekawego?
Otóż gdy ćwiczę telekinezę, a konkretnie najpierw skupiam się nałyżeczce, wyczuciu jej jako energii, i wyczuciu jej 3-cim okiem, to poza przykutym do łyżki wzrokiem w otoczeniu widzę silną aurę swoją ... to też jest jakiś sposób na jej widzenie :)
  • 0

#32 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

robi sie coraz ciekawiej...zaczynam cwiczenia od jutra :smile:
  • 0

#33

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrobiłem to wg ponadego sposobu i czy to takie łatwe czy mi się przywidziało.
Widziałem podane kolory wokół przedmiotów o podanych kolorach. Rozpiętość ok. 5cm.
  • 0

#34

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi widzenie aury też szybko wyszło dosyć ... oczywiście nie odrazu do perfekcji opanowane, nadal tego nie mam do końca, ale jest ok. Jeśli rozpiętość tak duża była, to hmm ... mogę się skłonić, ale Nitz0r podaj więcej szczegółów trochę to może coś się wymyśli. Bynajmniej sądzę że Ci się udało ... a tak na marginesie - może to następstwo Twojej ostatniej przygody że tak Ci łatwo poszło?
  • 0

#35

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ćwiczyłem to od czasu kiedy zobaczyłem art na apokalipsy.
Ale tylko na ludziach, widzałem tą otoczke ale była przezroczysta.
Zresztą od małego widziałem że np moją rekę otacza przezroczysta otoczka.
  • 0

#36

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie śmieszne otoczki po przymrużeniu oczu też widziałem jak byłem mały, kiedyś myślałem że to wada wzroku :)
  • 0

#37

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi szybko się udało zauważyć aurę. Ostatnio dużo czasu poświęcałem na ćwiczenia i widzę już bardzo dobrze, nie muszę się przyglądać tylko od razu widzę - bardzo dokładnie.
  • 0



#38 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a jakie kolory aury odpowiadaja danym cechom osobowosci? jak ktos jest zly to ma ciemna a dobry ma jasna? jak to jest?
  • 0

#39

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oto co mówią o Tobie barwy Twej aury:
* czysta i jasna czerwień - chętnie spieszysz z pomocą innym i czynisz dobro. Masz wiele energii życiowej i jesteś pozytywnie nastawiony do innych.
* czerwień otoczona żółtym "szlaczkiem" - kierujesz się w życiu altruizmem
* szkarłat - przepełnia Cię pycha, duma i masz zbyt wysokie mniemanie o sobie
* czerwień przechodząca w brąz - mówi o Twojej skłonności do plotkarstwa, o materializmie, chciwości
* czerwień w ciemnym odcieniu - zdradza, że jesteś osobą złośliwą, nieustannie się irytującą i często wybuchającą gniewem.
* blada czerwień (jakby wyblakła lub spłowiała) jesteś niezrównoważony, masz mały zapas sił życiowych. To kolor stały tzw. "wampirów energetycznych", ale nie można nikogo posądzać o takie skłonności bez długotrwałych obserwacji, gdyż taki kolor może dominować również w aurze osoby, która ma za sobą kilka nieprzespanych nocy, np. podczas wkuwania do egzaminu lub całonocnego dyżurowania przy chorym człowieku.
* Brąz to kolor materialistów, ciułaczy, ale i skutecznych, pedantycznych biznesmenów.
* Róż - naturalny w aurze dzieci i nastolatków, u dorosłej osoby sygnalizuje infantylizm, brak wiary w siebie, niedojrzałość i nieprzystosowanie do rzeczywistości. Spotkać go można w aurze "wiecznych dziewczynek" i "wiecznych chłopców", pomimo siwizny na skroniach.
* Pomarańcz - to dla ludzi Wschodu kolor boskości, sygnalizujący oświecenie, harmonię między ciałem a duchem. Na Zachodzie bywa postrzegany rozmaicie. Właściwie należałoby wiedzieć, jaką wiarę wyznaje człowiek otoczony pomarańczową poświatą, i jaką ścieżką duchową podąża. Europejscy ezoterycy uważają, że w aurze człowieka przeciętnego, nie zajmującego się np. medytacją i nie dążącego do oświecenia - pomarańcz może oznaczać napięcia emocjonalne.
* Barwa pomarańczowa przechodząca w brązową - to oznaka lenistwa i beztroski.
* Pomarańcz wypadający w zieleń sygnalizuje skłonność do wybuchów, irytacji, nawet agresji. Takie połączenie barw dominuje w aurze ludzi podczas zażartych sporów i kłótni.
* Kolor żółty w aurze to symbol wielkiego uduchowienia, a nawet świętości. Złocista aureola otacza na obrazach głowy świętych i mistrzów duchowych. Czysta, jasna żółć to znak, że dana osoba jest bardzo uczciwa i nigdy nas nie oszuka. Natomiast żółć przechodząca w czerwień, mówi o wielkiej zmysłowości erotycznej, zaś wpadająca w brąz sygnalizuje nieczyste myśli, chwiejność lub słabą strukturę psychiczną. Z kolei kolor ciemnożółty w aurze mówi, że mamy do czynienia z osobą tchórzliwą lub podszytą wiecznym strachem. Kolor żółty poprzecinany brązowymi prążkami sygnalizuje chorobę umysłową lub ogromne przeciążenie mózgu. W tym przypadku trzeba co najmniej przez tydzień uważnie obserwować aurę o różnych porach dnia. Jeżeli po sobotnio-niedzielnym wypoczynku nadal będzie w żółci przeważać brąz, to trzeba delikatnie polecić takiej osobie wizytę u lekarza i zmianę diety.
* Kolor zielony dominuje w aurze ludzi zajmujących się leczeniem, uzdrawianiem lub nauczaniem. Czysta zieleń charakteryzuje osobę przyjaźnie nastawioną do bliźnich, dobrą i oddaną. Znawcy twierdzą, że czysta zieleń harmonijnie poprzecinana zielonymi mocniejszymi prążkami zdradza chirurga. Jeżeli zieleń przechodzi w brudnawą żółć to znak, że masz do czynienia z niezbyt uczciwą osobą. Kiedy zaś masz przed sobą kłamcę - poznasz to po mętnozielonożółtych promieniach na szczycie aury... Z kolei zieleń wpadająca w niebieski sygnalizuje szczerość i uczciwość.
* Przewaga koloru niebieskiego w aurze to znak dojrzałości, mądrości i wielkiego rozwoju duchowego. Błękit ze świetlistą otoczką mówi o bystrym umyśle i znakomitej kondycji fizycznej, natomiast kolor ciemnoniebieski wskazuje, że ta osoba wstąpiła na ścieżkę samodoskonalenia i rozwoju duchowego. Barwa bladoniebieska dominuje w aurze osoby rozluźnionej, ale może też sygnalizować gorszą kondycję fizyczną i niedobór czerwonych ciałek krwi. Natomiast tzw. rozwodniony, niewyraźny błękit charakteryzuje osoby niezdecydowane i lękliwe.
* Kolor indygo obecny jest zawsze w aurze ludzi głęboko religijnych (księży, mnichów bądź ludzi podążających ścieżką duchową). Jeżeli pojawi się na jego tle różowe zabarwienie, to znak, że dana osoba jeszcze ma pewne wątpliwości, które głęboko skrywa i które mogą prowadzić do nadmiernej drażliwości, zwłaszcza na własnym punkcie.
* Barwa fioletowa to symbol duchowości, podobnie jak fiolet wpadający w purpurę, złoto w żółtym odcieniu czy diamentowa biel. Kolor ten przez ezoteryków nazywany jest "Głosem Boga"... * Barwa biała - zwana także Białym Światłem Uniwersalnego Duchowego Uzdrowiciela - pojawia się na szczycie aury osób zharmonizowanych i mających połączenie ze swoim Wyższym Ja, a także u duchowych uzdrowicieli, kapłanów, mistyków.

Proszę :)
  • 0

#40 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dziekuje bo to sa super wskazowki :smile:
  • 0

#41

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh ja mam aure raz zieloną raz niebieską :<
Czy to tylko takie widzi mi sie
  • 0

#42

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To widzenie aury to jakies banalne jest ;-) . Wziolem pomaranczowy przedmiot i juz po ok 5 sekundach widzialem jasnoniebieska "aure" o grubosci ok 5cm. Z zoltym bylo gorzej ale udalo mi sie w koncu zobaczyc fioletowa aure grubosci ok 1cm. Czy to co widzialem to byla aura czy nie bo cos za prosty by bylo :surprised: ?

heh ja mam aure raz zieloną raz niebieską :<

Ale jak sie patrzysz na ten sam kolor?
  • 0

#43

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak patrze na swoje ciało.
  • 0

#44

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wziolem pomaranczowy przedmiot i juz po ok 5 sekundach widzialem jasnoniebieska "aure" o grubosci ok 5cm. Z zoltym bylo gorzej ale udalo mi sie w koncu zobaczyc fioletowa aure grubosci ok 1cm. Czy to co widzialem to byla aura czy nie bo cos za prosty by bylo :surprised: ?


Tak widziales aury :) Samo dostrzezenie nie jest trudne, najtrudniej tak utrzymac "wzrok", zeby aura nie znikala. Im dluzej jest widoczna tym staje sie dokladniejsza (przynajmniej ja tak mam).

Moim najwiekszym sukcesem jak do tej pory jest zielona aura przy czerwonych przedmiotach o wielkosci ok 10cm w formie poruszajacych sie plomieni. Musze sie sporo natrudzic zeby ja zobaczyc w takiej formie ale gdy mi sie juz uda to doslowie wszystko dookola staje sie czarne jakbym mial zamkniete oczy, widze tylko przedmiot i te plomienie. Cos niesamowitego :) Co do aur ludzi to mam z tym spore problemy i musze poswiecic duzo czasu zanim cos zobacze (na razie tylko biale poswiaty)
  • 0



#45 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja narazie nie moge dojrzec wlasnej aury...zauwazylem tez jedno...ze marwe przedmioty maja inna aure w zaleznosci od ich polozenia, oswietlenia i tla...nie wiem, tez tak macie?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych