Skocz do zawartości


- - - - -

Traktat zdrady, kłamstwa i zniewolenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Czas trwania : 9:21
Polska lokalizacja : Tak
Krótki opis : Nigel Farage przewodniczący grupy Europa Wolności i Demokracji
w Parlamencie Europejskim, od lat walczący o czystość i demokratyczność struktur unijnych.
Inne wystąpienia :






Oczywiście wiemy, że skończyło się to dymisją G.Browna :mrgreen:

 

Poprawiono linki.

Blitz Wolf


  • 5

#2

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i co? Protesty nie działają, i już niestety nie zadziałają. UE zyskało już pozycję wyższą od rządów narodowych i nikt im nie może podskoczyć.

Do tego większość ludzi nawet nie ma pojęcia co się tam na prawdę dzieję.
  • 0



#3

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sugeruję obejrzeć te filmy jak najszybciej (i przy okazji dobrze byłoby, gdyby ktoś je zachował na dysku), bo tego typu "niepoprawne" filmy są z reguły dość szybko usuwane z YT. :)
  • 0



#4

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gość mówi prawdę. Teraz to UE dyktuje warunki dla każdego obywatela krajów członkowskich. Ale ja nie o tym...
Zwróćcie uwagę w jaki sposób jest traktowana opozycja. Wyśmiewanie, bagatelizowanie, nie liczenie się z głosem mniejszości. Jak łatwo zauważyć technika działa bo większość osób po obejrzeniu nawet takiego wystąpienia w TV i zobaczeniu w jaki sposób reaguje większość parlamentarzystów stwierdzi, że gość jest szaleńcem i ekscentrykiem - w myśl zasady "przecież większość nie może się mylić". Coś w stylu naszego Andrew Leppera i byłego ministra edukacji Romana G. Wielka szkoda dla demokracji.
  • 2

#5

fizyk900.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak latwo zauwazyc Masoni nadal zyja i po cichu rzadza swiatem
  • 0

#6 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale mnie cieszy to, że w ogóle są tam ludzie, którzy chcą tej prawdziwej demokracji.
Myślę, że gdyby nie oni to już dawno temu mielibyśmy przesrane :mrgreen:
W.B, Niemcy i Francja robili by co chcieli z Unią, a tak jest kilka państw którym się to całe NWO w Unii nie podoba..

Sugeruję obejrzeć te filmy jak najszybciej (i przy okazji dobrze byłoby, gdyby ktoś je zachował na dysku), bo tego typu "niepoprawne" filmy są z reguły dość szybko usuwane z YT. :)



z tego co pamiętam to te filmiki dość długo są na yt. może nikt ich nie usunie ??
(jakoś nie dawno znowu je spotkałam i postanowiłam wkleić, bo sama nie wiedziałam nic o tym facecie...
  • 2

#7

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NATO, UE - czyli jak zbudować totalitarną oligarchię legalnie i z pełnym poparciem społeczeństwa.
  • 0

#8

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No niestety ale co najmniej 1/2 zrzeszonej populacji (UE, NATO itp.) nawet nie jest świadoma tego co się dzieje. Jak napisał fizyk900 tak raczej jest. Nie ma się co oszukiwać ale zwykli ludzie nawet już nie są pionkami w tej "grze".. To są tylko "dobre" złego początki.. mroova ekstra wstawka !
  • 1



#9 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

mroova ekstra wstawka !

A dziękuję pawaw1 :)) Teraz staram się śledzić poczynania pana Farage.
  • 1

#10

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zagadka :)
Jak się nazywa polski odpowiednik Nigela Farage? ;>
Dla ułatwienia dodam, że dzięki mediom, odbierany jest przez społeczeństwo jako "oszołom"...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 03.09.2010 - 10:42

  • 1



#11

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Historia jest jak piłka, zawsze wraca. Unia Jewropejska powiela wzorce które kiedyś zaistniały, czyli legalizacja aborcji, homoseksualizmu, miękkich narkotyków, niszczenie wiary itp.....a gdzie był pierwowzór tych rytuałów ? niecałe 100 lat temu w ZSRR.
  • 0



#12 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Zagadka
Jak się nazywa polski odpowiednik Nigela Farage? ;>Dla ułatwienia dodam, że dzięki mediom, odbierany jest przez społeczeństwo jako "oszołom"...


OBSTAWIAM JKM !!!!!!







a na drugim miejscu Leperrosss !!!!
  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych