Skocz do zawartości


Zdjęcie

Francja: muzułmanie terroryzują chrześcijan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#16

Skymad.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamiast Romów, powinni deportować ekstremistycznych Muzułmanów. Albo obu. I Francuzów też, a co tam.
  • 0

#17 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

We Francji nie ma już narodowości francuskiej. Francuz tam znaczy już tylko obywatel.
  • -1

#18

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Unia... ta cukierkowa laleczka doprowadzi do upadku Europy. Na szczęście my Polacy jakoś nie pasujemy do tej Unii i myślę, że może i z własnymi problemami i wadami ale przetrwamy rządy unijnej głupoty. W krajach arabskich zakazane jest noszenie krzyżyka na szyi, a w UE wręcz wspiera się i namawia do budowania meczetów itp. Nie jestem ksenofobem ani antysemitą, ale z tego co widzę wszyscy wypowiadający się w tym temacie mają podobne zdanie i ja też - Muzułmanie mają swój świat, mają wystarczająco wiele muzułmańskich miejsc do zasiedlenia, nie muszą "kolonizować" Europy. Ale chyba prawda jest taka, że Europa upada i Stary Kontynent na starość bardzo się rozchorował i odszedł od zmysłów.
Wczoraj Kosowo, jutro jakiś region Francji. Równowaga etniczna coraz częściej jest naruszana pod fałszywymi pretekstami.
  • 1

#19

Jakub.
  • Postów: 57
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ekstremizm religijny zawsze jest zły bez względu na wyznanie i należy z nim walczyć , Francja ma problem z ekstremizmem muzulmańskim my z katolickim , różnicy nie widze . Walka ze skrajnym ekstremizmem powinna polegać ostrym reagowaniu państwa i nie poddaaniu się religiantom ktorzy "bronią wiary" , deportacja nie jest dobrą metodą .

Osobiście nie mam nic przeciwko muzułmanom tak jak i katolikom dopóki któraś z tych grup lub jakakolwiek inna religia nie próbuje wprowadzać swoich doktryn religijnych jako jedynie słusznie obowiązujących w kraju , a o wszystkich innych mówią że "stoją tam gdzie stalo ZOMO" .

Życie i scisłe przestrzeganie doktryn religijnych przez więcej niż jedną grupe wyznaniową na małym obszarze prowadzi prędzej czy później do "spięć" między grupami , ponieważ każda uważa się za "jedynie słuszną" i nie chce ustąpić .

O tym że koegzystować mozna widze na przykładzie państ skandynawskich , tam istnieje spory pluralizm etniczny i wyznaniowy . Po prostu trzeba radykalnie zwalczać ekstremistó ale "zwykłych" ludzi zostawić w spokoju .

Liberalizm to najwspanialszy dar jaki otrzymało nasze pokolenie , ciesze się że Unią Europejską nie rządzi prawica bo gdyby tak było to już dawno ta unia by się rozpadła .

Użytkownik Jakub edytował ten post 22.08.2010 - 20:20

  • -3

#20

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nie należy porównywać ekstremistów muzułmańskich do katolickich. Gdzie na świecie katolicy mordują wyznawców islamu? :) Za to w drugą stronę ofiary idą w setki tysięcy. Islam jest niezwykle agresywny, i wszelkie przejawy ekstremizmu powinny być bezwzględnie karane. Deportacja dla takich ludzi obowiązkowo. Jeśli ktoś nie potrafi zasymilować się w społeczeństwie w którym żyje, powinien wyjechać.

O tym że koegzystować mozna widze na przykładzie państ skandynawskich , tam istnieje spory pluralizm etniczny i wyznaniowy . Po prostu trzeba radykalnie zwalczać ekstremistó ale "zwykłych" ludzi zostawić w spokoju .


Skandynawia ma swoje grzeszki, nie jest tak różowo jak mówisz. Ten spokój okupiony jest gigantycznym wpływem państwa na życie każdego człowieka.

Liberalizm to najwspanialszy dar jaki otrzymało nasze pokolenie , ciesze się że Unią Europejską nie rządzi prawica bo gdyby tak było to już dawno ta unia by się rozpadła .


Z tego co widać, to niestety Unia rozpadnie się przez ten fałszywie postrzegany liberalizm. To już nie jest liberalizm, to jest władza mniejszości. Południowcom nie chce się pracować i ich kraje stają się niewypłacalne przez socjal? No problemo, UE da pieniądze dla darmozjadów (to tylko ICH wina że popadli w takie zadłużenie. Mają skandalicznie niski wiek emerytalny, wielki udział budżetówki w PKB itp.). Muzułmanie palą kościoły? Nie ma sprawy, odbudujemy. Tylko żeby przypadkiem nie stawiać dzwonnicy! To może ich irytować. :)

Unia leży odłogiem. Jeśli tak dalej to pójdzie to nie ma najmniejszej szansy na jej przetrwanie. Wszystkie kraje sobie rzepkę skrobią i jak się tu dogadać? Są dwie możliwości, albo po prostu podstępem sprowadzi się kraje do roli województw, albo UE się rozpadnie.

Zastanówmy się. :) Czy Polska nie jest już województwem? Przecież prawo UE stoi ponad naszym.

Nie uważam by unia była w ogóle liberalna. Jest liberalna, wręcz służalcza mniejszościom, poglądowo. Ale gospodarka ma z liberalizmem tyle wspólnego co Stalin z Wall Street. :P

Dodatkowo ten światły socjalizm sprowadza nas na drogę upadku, 1% wzrostu gospodarczego w UE to obecnie niczym równia pochyła. Jesteśmy słabi, a wokół rosną potęgi.

Użytkownik mylo edytował ten post 22.08.2010 - 22:32

  • 5



#21

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mylo piwko u mnie masz.

Unii może pomóc jedynie ogromne trzęsienie ziemi. Nic więcej.
  • 0



#22

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
PS.
Przepraszam, jeżeli post wydał się fanatyczny, ale był pisany pod wpływem emocji. Chciałbym jeszcze zanegować istnienie jakiegokolwiek "pokojowego islamu" bo taka rzecz nie istnieje. Oczywiście można powiedzieć, że islam jest pokojowy i że istnieje wiele pokojowych wyznawców Allaha, ale zawsze w religii są fanatycy, którzy zagrażają religii. A skoro w islamie jest prawo dżihadu (walki o wiarę), to nie trzeba będzie czekać długo, aż pokojowi muzułmanie zaczną atakować świat. Z resztą jak długo tak będzie, to pokojowi muzułmanie będą musieli ulegać tym bojowym...
Przypomniał mi się pewien cytat.

"Kiedy budowali meczety, milczałem - mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem - mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzili wieżowce, milczałem - to byli chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem - to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy uzyskali większość w parlamencie, milczałem - mamy przecież demokracje. Kiedy wprowadzili w państwie prawo koraniczne a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem - już nie wolno było krzyczeć. "

Dołączona grafika
Edytował Pit
  • 2



#23

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powinniśmy zrobić to samo wobec muzułmanów zanim u nas spróbują tego samego

Dołączona grafika
Edytował Pit
  • 0

#24

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najgorsze jest to, że rząd obudzi się kiedy będzie za późno. Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli polecam film dotyczący demografii w Europie. W ciekawy sposób porównana jest ilość dzieci przypadająca na rodzinę islamską i europejską.


Co o tym myślicie?

Użytkownik Hunter edytował ten post 23.08.2010 - 09:39

  • 0

#25 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja się nie zgodzę. Każdy ma prawo mieszkać gdzie chce DOPÓKI uczciwie pracuje, asymiluje się i przestrzega praw w danym kraju.

Co to tematu jak ja się cieszę, że żyje w złej i brzydkiej Polsce gdzie panuje jeszcze gorszy i brzydszy katolicyzm,
a naszym `najgorszym` problemem jest kilkanaście osób pod krzyżem..

Ja bym się za wcześnie nie cieszył bo postępująca powoli laicyzacja może doprowadzić i w Polsce do stworzenia antykatolickiego frontu bez udziału muzułmanów za to na czele z Wojewódzkim, Figurskim, Palikotem i Szenyszyn.
Już mamy różne ekscesy i agresję w stosunku do Kościoła i symboli religijnych.
Polacy potrafią bez islamu wypchnąć chrześcijan z życia publicznego a za pomocą GW i TVN24 obrzydzić nam tą religię gdzie polskiego katolika przedstawia nam się jako fanatyczną, dewociarską , bezzębną staruszkę w moherowym berecie.

Życie i scisłe przestrzeganie doktryn religijnych przez więcej niż jedną grupe wyznaniową na małym obszarze prowadzi prędzej czy później do "spięć" między grupami , ponieważ każda uważa się za "jedynie słuszną" i nie chce ustąpić .

Reprezentatywna grupa 1000 Polaków, w wieku od 18 do 70 lat, wzięla udział w badaniu. 97% osób uznało się za chrześcijan.
Rozumiem że jest to mała grupa na małym obszarze którym jest Polska.

Użytkownik osiris edytował ten post 23.08.2010 - 10:13

  • 0

#26

Jakub.
  • Postów: 57
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powinniśmy zrobić to samo wobec muzułmanów zanim u nas spróbują tego samego


To co napisałeś to jednoznaczne nawoływanie do agresji na tle wyznaniowym , mam nadzieje że nie miałeś tego na myśli .
  • -4

#27

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem na myśli chrystianizację krajów islamskich głównie w sposoby pacyfistyczne
  • 0

#28

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O tym że koegzystować mozna widze na przykładzie państ skandynawskich ,
Liberalizm to najwspanialszy dar jaki otrzymało nasze pokolenie ,


podoba ci się skandynawia i liberalizm - tylko to są przeciwieństwa, to co się dzieje np w Szwecji to już chyba zamordyzm a na pewno nie liberalizm , bez zgody państwa tam niedługo prawdopodobnie nie napijesz się herbaty

to trochę tak jakbyś podziwał ustrój korei północnej i był zwolennikiem demokracji ....
  • 0

#29

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Osiris

Chyba trochę przesadzasz. Nikt w polsce nie tworzy frontu antykatolickiego, raczej front antykościelny. Dopóki religia jest głoszona tylko w kościołach i istnieje w umysłach wierzących nikt nie będzie miał nic przeciwko.

Polacy potrafią bez islamu wypchnąć chrześcijan z życia publicznego a za pomocą GW i TVN24 obrzydzić nam tą religię gdzie polskiego katolika przedstawia nam się jako fanatyczną, dewociarską , bezzębną staruszkę w moherowym berecie.


Mógłbyś wytłumaczyć w jaki sposób GW nam obrzydza religię? Czyżby to nie była prawda że tam gdzie kościół miesza się do świata świeckiego ZAWSZE w większości stoją właśnie starsi ludzie? Być może obrzydza cię prawda ale to nikt ci już nie pomoże.

Reprezentatywna grupa 1000 Polaków, w wieku od 18 do 70 lat, wzięla udział w badaniu. 97% osób uznało się za chrześcijan.
Rozumiem że jest to mała grupa na małym obszarze którym jest Polska.


Z czego conajmniej 50% niepraktykuje. Właśnie przez takie luźne podejście do religii nic strasznego się u nas nie dzieje. Gdy episkopat coś chce więcej władzy to ktoś go hamuje. Niestety w islamie władze kościelne są zbyt rozwydrzone i muzułmanie przybyli do europy to się zaczeło robić nie ciekawie bo się okazało, że islamiści nie będą siedzieć cicho i się modlić (na tym przecież polega religia).

@foxxionly

Dokładnie. Nie obchodzi mnie gadanie o pokojowym islamie. Praktyka się liczy. W religii chrześcijańskiej w starym testamencie zapisano bardzo wiele historii o nagannym zachowaniu się ludzi. Jednak ani żydzi ani katolicy (nie wiem czy dobrze z małych liter zapisałem) nie słuchaja się tych bzdur bo mają własne poczucie moralności.

@ Jakub

W pełni się z tobą zgadzam. Religia jako taka nie jest zła ale ekstremizm już bardzo. Państwo powinno odpowiednimi sposobami przywoływać do porządku ekstremistów. Jeśli pokojowe rozwiązanie zawiedzie to wywalić ich za granicę skąd przyszli (normalni muzułmanie posłuchają i będą spokojni), aby w razie większego konfliku mieć wszystkich szkodników w jednym miejscu i podatnych na ostrzał.

Pozdrawiam
  • 1

#30

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O tym że koegzystować mozna widze na przykładzie państ skandynawskich ,

O tym ze koegzystować mozna z muzułmanami to powinieneś wiedzieć z historii własnego kraju . Tatarzy mieszkaja w Polsce od 500 lat .Większość całkowicie spolszczona. W skandynawii wyznawcy Allacha są od lat kilkudziesięciu.


Cudze chwalicie swego nie znacie.

Użytkownik noxili edytował ten post 23.08.2010 - 15:19

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych