Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powiadomienia e-mail


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1

RafalD.
  • Postów: 202
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam, zwracam się do kolegów z pewnym problemem. Otóż zawsze na każdym forum ustawiam sobie opcję powiadamiania o odpowiedzi w temacie, w którym coś naskrobałem. Tu na tym forum również tak zrobiłem. Niestety opcja powiadamiania nie działa właściwie, każdy post = wysłanie do mnie maila z informacją o nowej odpowiedzi. Normalnie powinien być to jeden e-mail informujący o pierwszej odpowiedzi, po kolejnych odpowiedziach skrypt nie powinien wysyłać wiadomości (co zresztą jest zaznaczone w treści wiadomości którą dostaję):

Dołączona grafika

Kolejna wiadomość powinna zostać wysłana dopiero gdy jako zalogowany użytkownik odwiedzę temat a po tym ktoś napisze kolejną odpowiedź.

Mam nadzieję, że można to poprawić. Czasami człowieka szlag trafia jak dostaje 10 maili co kilka minut...

Dołączona grafika


Zapewne więcej osób korzysta z tej opcji i myślę że większości z nas rozwiązanie tego problemu ułatwiłoby korzystanie z forum. Większa ilość wysyłanych maili to również większe obciążenie dla serwera smtp.

#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podpinam temat do czasu znalezienia rozwiązania.



#3

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy problem rozwiązano? Na maila nie dostaje powiadomień choć ustawiłem żeby dochodziły, w spamie nie ma powiadomień.



#4

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi powiadomienia na email dochodzą A maila mam z interii może w tym problem że to kwestia zależna od strony na której masz pocztę




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych