Skocz do zawartości


Brak dostępu do działu Teorie spiskowe, HydePark.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam pytanie do Administracji. Jak to możliwe, nie mam dostępu do kilku działów? Nie mogę pisać postów, ani tematów. Oficjalnie niby jest to wina błędu jakiegoś, lecz póki co to ten problem głównie dotyka mnie, Kozakiewicza i innych użytkowników, którzy stanowią problem dla społeczności najbardziej sceptycznej. Weźmy pod uwagę temat - chemtralis, coś wisi w powietrzu. Zauważyłem, że bez żadnego problemu wszyscy sceptycy sobie świetnie rozmawiają, kiedy ja od ponad tygodnia nie mam do niego dostępu. Jakoś nie widzę, by ten błąd dotykał "sceptyków". Nie jest "przypadkiem" tak, że błąd jest tylko dobrym wytłumaczeniem, na celowe "nie udostępnianie" nam działów kluczowych? Pomijam fakt, że Teorie konspiracyjne otrzymał sceptyk, jako że moderatorkę zdominował właśnie ten światopogląd. Nie zdziwiłbym się, gdyby nadużywał swoich kompetencji. Kiedy chcę umieścić post pokazuje mi się tylko kawałek czerwonego paska, bez jakiejkolwiek informacji.

Tak olewającego stosunku do ludzi jeszcze na żadnym forum nie widziałem.

#2 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Kij, że "olewający stosunek". O wiele groźniejsza jest pseudokontrola i cenzura. Nie wiem w jakim kierunku chce zmierzać Admin, ale to wygląda, jakby chciał oczyścić sobie podwórko ze zwolenników wszelkich zwolenników teorii spiskowych.

#3

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Muhad, faktycznie jesteś gorącym zwolennikiem teorii spiskowych, skoro doszukujesz się ich nawet na forum:D Wszystko musi być ukartowane, nawet problem z dostępem do konkretnego działu. Czemu więc nie posunąć się o krok dalej? To z pewnością sprawa głębsza, niż możesz przypuszczać. To, że nie możesz pisać to odgórne zalecenie władz, które chciały uciszyć niewygodnego świadka...

A tak na poważnie - rozumiem, że zwykły błąd forum lub Twojego komputera (nie wiem, jakiś wirus?) jest o wiele bardziej nieprawdopodobny niz celowa działalność?



#4 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak, to jak wyjaśnisz dziwny proceder? Już wyjaśniam.

Kiedy pojawiałem się w tym temacie - chemtrails - dość sporadycznie zresztą, to gdy robiła się kłopotliwa dyskusja dla sceptyków, którzy chamstwem i stylem prowokacyjnym lubili się popisywać (przykładowy epitet: debil), to nagle dostawałem blokadę i brak możliwości pisania, kiedy inni tę możliwość posiadali. Minął jakiś czas, moderator zrobił co swoje, czyli cenzura moich wypowiedzi w sprawie Traktatu ONZ z 1991 roku (WOJNA POGODOWA), w skład której wchodzą Chemtrails, jako pierwotnie opryskiwanie aerozolami, uwzględniając ostrzeżenia, po czym odblokowywał mi pisanie. Miałem dokładnie taki sam czerwony pasek przy blokadzie, do tego jakby ucięty, by nie pokazywał informacji ws. przyczyny "awarii".Taka sytuacja powtarzała się chyba trzy, może czterokrotnie. Natomiast, kiedy zacząłem działać i postanowiłem nakręcić osobiście chemtrailsy i objaśnić ludziom sedno problemu, nagle chwilowa "usterka" przerodziła się w długotrwały problem. To nie dotyczy jednego tematu, a całego działu Teorie konspiracyjne, a także HydePark, w którym się nie udzielałem od miesięcy. Wiadomo, że Hydepark to jedyne miejsce, w którym moderator nie ma podstaw do usunięcia tematu, jeśli nie łamie on regulaminu i nie jest obsceniczny. Dla mnie jest to po prostu czyszczenie sobie dyskusji i te jeszcze ich insynuacje w temacie - Oh...Muhad i inni nagle zamilkli, bo chemistrale zniknęły i nie mają co pisać. Najlepiej mnie przyblokować i zrobić pod publiczkę "sceptic show" i do tego oczerniać moją osobę, bym tracił na własnej wiarygodności. Wszyscy doskonale mnie znają i wiedzą, że nie chowam ogon pod tyłek, tylko walczę o swoje racje, jeśli one są słuszne, bo jestem charakterny. Nie odpuszczam, jeśli widzę problem, więc opcja - WYCOFANIA się, jest błędna.
Nie będę też szerzej komentował tego, że Twoje insynuacje są niezbyt dojrzałe.
Nie będę też szerzej komentował faktu, że pojęcie chemtrails ma swoje odnogi i ten temat ma swoje znamiona właśnie w informacjach politycznych, jak traktat ONZowski i wypowiedzi byłego Szefa tej siatki, który jawnie przyznał się do opryskiwania. Wykasowanie takich informacji to CENZURA, więc jakakolwiek argumentacja szanownego moderatora, że to jest OFF Top, jest żenującą próbą dyskredytacji umieszczanych przeze mnie informacji. Prawda w oczy kole, lecz nie wszyscy się do tego przyznają.

Ludzie, macie na własnych oczach przeprowadzaną cenzurę i kontrolowanie wypowiedzi. Ogranicza się wolność wypowiedzi. Zezwala się na obsceniczne teksty Paziego i jemu podobnych, którzy wyzywają od debili i którzy urlopów nie posiadali za swoje zachowanie, natomiast kara się i chce usuwać tych, którzy mają coś więcej do powiedzenia, aniżeli DEBIL, CHORY PSYCHICZNIE. Tak, ostatnio na shoucie Takeuss, Ironmacko i bayakus zmieszali z błotem Kozakiewicza. Ten pierwszy napisał wprost, że Kozakiewicz jest chory na schizofrenię paranoidalną. Czy takich ludzi się tu faworyzuje? Właśnie, że tak.
Możecie mi zarzucać różne rzeczy, agresywny sposób pisania i bardzo dosadny, ale nigdy nikt mi nie zarzucie, że obrażałem kogokolwiek w podobny sposób. Bywam ironiczny, ale nie bezczelny i chamowaty do takiego stopnia, jak Pazi i jego funfle. Przemyślcie to sobie.

Edit +.....
Dołączona grafika

#5

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Forum od dawna jest cenzurowane, nie raz pewien moderator usuwał w całości moje wypowiedzi, które w żaden sposób nie łamały regulaminu.Idąc śladami Muhada można wywnioskować że ktoś stara się na wyprać mózgi, głównie poprzez shoutbox, który w chwili obecnej niczym nieróżni się od naszej klasy, czasami łapię się za głowę czytając te "wypowiedzi".Po prostu na forum jest grupa uprzywilejowanych użytkowników.


I jeszcze jedno, na moim starym koncie (przez sprawy techniczne musiałem zrobić nowe) z Muhadem staraliśmy się przemówić do rozsądku pewnym sceptyką, zostałem jawnie obrzucony błotem przez jednego z nich a na dokładkę dostałem warna od moderatora.

Użytkownik Templariusz edytował ten post 19.07.2010 - 09:39




#6 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest spora grupa osób, które borykają się z podobnymi problemami co Ty Templariuszu. Zostaniesz zmieszany z błotem, wyzwą Cię od debili, chorych, lecz to Ty zostaniesz nagrodzony warnem lub odpoczynkiem, a do tego wykasują Ci Twoją treść, która nie jest offtopem. Sporadycznie dla przyzwoitości oni dostają UPOMNIENIA, lecz tylko na UPOMNIENIACH się kończy.

Kij, że "olewający stosunek". O wiele groźniejsza jest pseudokontrola i cenzura. Nie wiem w jakim kierunku chce zmierzać Admin, ale to wygląda, jakby chciał oczyścić sobie podwórko ze zwolenników wszelkich zwolenników teorii spiskowych.


Nie wiesz, że jak kota nie ma to myszy harcują? A może właśnie tak ma to wyglądać.

Właśnie przeprowadziłem procedurkę, którą zalecił mi smoderator - ......... . Miałem wyczyścić śmieci, cookies itd, wejść później w ustawieniach po zalogowaniu się tutaj i zaznaczyć a potem odhaczyć kwestię ws. komentarzy.

Spójrzcie:

Dołączona grafika


Wykonałem zalecenie, po którym ów "błąd" miał zniknąć.


A tak wygląda pasek czerwony (dość nienaturalny).

Treść wyczyściłem.

Dołączona grafika

Użytkownik Muhad edytował ten post 19.07.2010 - 09:56


#7

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żeby sprawę ruszyć do przodu, to pozwól, że powtórzę to co napisałem Ci na priv:

1.Do sprawdzenia: link
2. Myślę, że ..... się nie obrazi, jak skopiuję:

Sprawdzać wszystko co jest [ ], mnie niekiedy przy ilustracjach (szypow) jakimś cudem właziła spacja i tyż nie chciało zatwierdzić, a tych obrazków trochę było i szukania gdzie jest błąd też ;p


To pierwsza kwestia. Druga - mógłbyś zrobić screena, żeby pokazać na czym to polega, że nie widzisz działów, lub co wyskakuje, przy próbie napisania posta ?

Co do wątku teorii spiskowej, o kontroli i cenzurzę odniosę się krótko - userzy, którzy wypisują takie rzeczy, kompletnie nie mają pojęcia o forum. Naprawdę sobie wyobrażacie Eurego, czy Przema pozwalających na taką samowolkę sceptyków w administracji ? Najgorsze, że takie bzdury wypisujesz Ty - Muhad, bo poglądy administratora i Super Moderatorów znasz doskonale, jako user z długim stażem.

EDIT:
Ok, uprzedziłeś mnie ze screenami. Dzięki



#8

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat zamknięty do czasu rozpatrzenia przez Administratora



#9 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

+.... Zrobiłem zupełnie odwrotnie, jak mi poradziliście i zaczęło mi działać. Póki nie ma dalszych jaj, nie będę wnikał nad tym dlaczego akurat tak a nie inaczej i wstrzymam się od osądów, jako mnie cenzurujecie. Myślę, że podobne historie się już nie wydarzą.

Mam jedną uwagę do Yawgmoth. Jesteś moderatorem , więc z łaski swojej racz bez stronniczych uwag nie insynuować mi pisania głupot. W chemtrails pisałem głównie o problemie ONZ i traktacie, który powstał w 1991 (Wojna Pogodowa), jak i o eks Szefie ONZ, który przyznał się do oprysków samolotowych. Jeśli to uznajesz za głupoty a tolerujesz chamskie odzywki niewychowanej młodzieży, rzucającej epitetami i obrażającej ludzi po 50tce na shoutboxie, to takie rzeczy same za siebie mówią. Skoro już zostałeś połechtany byciem, jako moderator, to zachowuj się, jak należy i nie łam regulaminu wewnętrznego dla moderatorów.

Sprawę uznaję za zamkniętą i jak na razie moje podejrzenia o cenzurowanie mnie - oddalam.

Użytkownik Muhad edytował ten post 19.07.2010 - 11:06


#10

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

yy na pewno odnosisz się do mojego postu ? Ja nie skomentowałem ani jednym słowem Chemtrailsów, ani żadnej innej teorii, niż tej o cenzurze i kontroli wśród moderatorów, a wyciąganie takich wniosków jest niepoważne, gdy zna się poglądy Administratora forum, czy Super Moderatorów, a kto jak kto, ale Ty znasz doskonale.



#11 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak, ale póki co Ani Admina nie ma, Ani Przema, więc macie wolne rączki. Ja widzę fakty, były cenzurowane moje wypowiedzi w chemtrailsach, chociaż sięgały pojęcia tej tematyki a blokady pojawiały się i znikały. Jednak gdy przyjąłem bardziej niewygodny sposób walki o racje, czyli umieściłem własne filmy, mojego autorstwa, to blokada zmieniła się nie z godzinnej na tygodniową. Ja omamów nie mam. Takie są fakty.

Ok, nie ma co wracać do tego. Mam obecnie wolność pisania i niech tak pozostanie.

Użytkownik Muhad edytował ten post 19.07.2010 - 11:47


#12

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak się składa, że na co dzień mam styczność z administracją forów i właśnie m.in. mam styczność ze skryptem IPB. Od razu zapowiadam, że nie ma możliwości samoistnej blokady na działy przez jakikolwiek środek zewnętrzny niż panel administracyjny. Opcje IPB umożliwiają blokadę działów na konkretnego użytkownika.

Ok, nie ma co wracać do tego. Mam obecnie wolność pisania i niech tak pozostanie.


Śmiem twierdzić, że blokada została założona celowo a jeśli nie to przez przypadek. Takiego typu blokady nie mogą być założone przez błąd skryptu, takie błędy nie istnieją - tylko fizycznie można założyć takiego typu ograniczenia. Chodzi nawet o logiczne podejście do budowy skryptu.

Bardzo interesujący problem aniżeli administracja próbuje cenzurować treści lub ograniczać napływ niewygodnych publikacji.

#13 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja o tym wiem, ale weź im to wytłumacz. Blokowanie mnie kilkakrotne, po czym szybkie przywracanie mi możliwości pisania, przy czym za każdym razem miałem ten sam czerwony pasek bez informacji, wskazuje ewidentnie na manipulacje i na nadużywanie kompetencji. Może i ja jestem jaki jestem, ale na pewno nie naiwny.

#14

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ciekawe co piszesz Muhad, admin forum o tematyce m.in zjawisk paranormalnych zamyka usta użytkownikowi, który wypowiada się na temat. Rozumiem, że na forum o fotografii mogą mnie zbanować za pisanie o aparatach fotograficznych? Jeśli to poważny błąd to zawsze można napisać bezpośrednio do mnie PW. Na forum nie ma praktyki blokowania komukolwiek dostępu do określonych for. Mało tego - moderatorzy nie mają technicznej możliwości aby taką blokadę nałożyć.

Śmiem twierdzić, że blokada została założona celowo a jeśli nie to przez przypadek. Takiego typu blokady nie mogą być założone przez błąd skryptu, takie błędy nie istnieją - tylko fizycznie można założyć takiego typu ograniczenia. Chodzi nawet o logiczne podejście do budowy skryptu.

Bardzo interesujący problem aniżeli administracja próbuje cenzurować treści lub ograniczać napływ niewygodnych publikacji.


Odważna teza jak na kogoś, kto zarejestrował się na forum miesiąc temu. Rozumiem, że w panelu IPB znalazłeś też opcję blokady konkretnego tematu dla konkretnego użytkownika?



#15 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Eurycide, Kozakiewicz niejednokrotnie dochodził do ludzi np. ze wschodnich Niemiec, którzy prowadzili podobne fora do Twojego. Kilkoro z nich miało takie dziwne ultimatum, albo dadzą wolną rękę "pewnym osobom" do szerzenia swoich manipulacji albo forum przestanie istnieć. Ci co się na taki stan rzeczy nie zgodzili doświadczyli uniemożliwienia prowadzenia takich miejsc, bo są bardzo niewygodne, bo ujawniają często prawdę. Nawet jeśli nie do końca celowali w prawdę, to blisko niej. Skąd mamy mieć pewność, że i Ciebie nie przyparto do muru? Wszystko tu wygląda tak, jakbyś usunął się w cień i oddał pole do popisu. Niemal wszystkie działy - KLUCZOWE - zostały oddane fanatycznym sceptykom. Forum zamiera, bo na to pozwoliłeś. Ty tu decydujesz o wszystkim, przynajmniej decydował ten Eury, którego znałem sporo lat temu przy powstaniu paranormalne.pl. Oddałeś to forum, namiastkę normalności dla ludzi poszukujących.
Ja patrzę na fakty, a faktem jest to, że ok 4 razy po moich postach miałem blokadę na kilka godzin, inni pisali, a potem mi zdejmowali. Tym razem miałem na 1,5 tygodnia i zdjęli mi łaskawie, jak się o swoje upomniałem.

Ciekawą kwestię poruszyłeś. Może tu nie piszemy o aparatach, ale jak to się dzieje, że tacy użytkownicy, którzy używają wulgaryzmów (debil) i prowokacyji nie otrzymują kar, a banowani są ludzie, którzy kilka razy zrobią offtop i się zaczną bronić przed wulgarnym szczylem? Taki stan rzeczy jest irracjonalny i kiedyś był totalnie niezgodny z Twoim poczuciem moralności.

Jeśli poczułeś się tym postem urażony, to być może gdzieś ugryzłem problem.

Peace.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych