Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paranormalne.pl a facebook.com


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra wiem, zapewne wiele osób mnie wyśmieje od facebookowego nolifa. :D Ale osobiście go doceniłem. Stał się dla mnie swoistym newsletterem obserwowanych przeze mnie portali. Już nawet bardzo małe portaliki są z nim połączone.

Po drugie pozwoliłoby to na poznanie się czytelników.

Po trzecie, może ktoś kto nie zna tej strony zobaczy like it dane przez znajomego i zaglądnie.


Może to dużo roboty w kodzie, nie wiem. Ale daję taką propozycje. ;)



#2

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że też się przychylam do stworzenia nam strony na fb ;) Ale tutaj musi raczej paść akceptacja z góry.
I oczywiście czy zależy nam na niszowości (już i tak niszowi nie jesteśmy) i mniejszej liczbie, ale za to przypuśćmy bardziej wyselekcjonowanych userów czy idziemy tam, gdzie idą wszyscy - w social media ;) które ponoć przyszłością przyszłości są.



#3

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem z niszowością jest jeden. Forum niszowe jest super zajefajne dopóki klimat buduje pewna zgrana grupka ludzi (albo nie zgrana, i tocząca boje na poziomie :D). Więc fora niszowe nie są trwałe. Ta grupa się zawsze wykrusza. Klimat para sprzed lat, za czasów hoho Fenixa (tak pamiętam go :D), potem vKalego. Może byli barwni, ale cholera jak to wciągało.

Teraz forum z tematów para lekko przechyliło się na kryptydy, politykę, sprawy globalne i spiski dziejowe. Na szczęście pozostał jeszcze wysoki poziom. Aczkolwiek i bez facebooka widać że na prawdę wartościowych komentarzy jest na lekarstwo, w morzu lakonizmu.

Ale nie jest źle, uważam to forum za jedno z najwyższym średnim poziomem wypowiedzi. Moje ulubione ^^ <33

Prawdę mówiąc facebook wiele nie zmieni zapewne. ;)



#4

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem za. Sam stworzyłem niedawno na Facebooku stronę dla użytkowników Paranormalium i póki co sprawdza się świetnie, głównie jako medium służące utrzymaniu kontaktu z userami.



#5

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właśnie przeszukiwałem facebooka, bo miałem nadzieję, że Paranormalne.pl już od dawna ma tam swoją stronę. I szkoda, że nic nie znalazłem. Mam nadzieję, że ktoś w końcu pokusi się o jej stworzenie. :) Chciałbym, aby newsy, które pojawiają się na stronie głównej, czy info o jakimś ciekawym wątku na forum, trafiały też do facebooka...

#6

oldzi2.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Również jestem ZA

#7

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam.

Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem na fejsiku czy jest grupa czy strony Paranormalne.pl. Nie znalazłem takiej.
Tak więc chciałbym zapytać. Czy planujecie zrobić taką grupę ?

Wiem, że to jest takie pierdołka i bajerek ale jak już idzie się z czasem i "integracją" z portalami społecznościowymi, można by coś takiego zrobić

Można by wstawiać linki do ciekawych tematów, ogłaszać newsy itp...

Pozdrawiam

Użytkownik shortez edytował ten post 10.01.2011 - 11:15




#8

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm czy ja wiem.. Moje zdanie na temat portali typu Facebook czy Nasza Klasa nie wspominając już o Fotce.pl :o

jest bardzooo negatywne. Ze względu na np. sprzedawanie a raczej wystawianie za free swojej prywatności do sieci, tak są osoby które to lubią wrzucają ponad milion zdjęć i nie mogą żyć bez tych portali, ale dla mnie to jest takie sztuczne wole wyjść gdzieś z przyjaciółmi pobawić się na imprezie pogadać porobić zdjęcia i mieć je dla siebie. A nie wstawiać na NK i czekać aż ktoś mi napisze pięknie ślicznie bomba bleee... z resztą jak kiedyś dawno dawno temu ktoś mnie namówił żebym to założyła bo phi chcieli mieć całą klasę w komplecie na NK ;/ to miałam same nieprzyjemności, musiałam zmieniać wszystkie numery bo choć nic nie podawałam ich publicznie i tak jakoś trafiły do natrętów...

Co do Strony to w sumie nie jest tak jak z osobą... ale nie wiem czy jest senes jest dobrze tak jak jest ;)

#9

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Alexi, kto chce tę swoją prywatność wystawić, to niech i wystawia. Uważam, że facebook to dobry portal, bowiem utrzymuje kontakt z ludźmi (tak bynajmniej jest w moim wypadku). Ale nie pora tutaj na takie dysputy.

Sam pomysł shorteza popieram, zapewne dlatego, że mam konto, ale popieram.

#10

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nk a facebook to niemal dwie różne rzeczy. I to nie ma co porównywać nk do fejsika :)

Nk stracila w moich oczach od momentu kiedy domena została sprzedana, po tym to zrobiła się drugą fotka...
Ja sam na początku nie byłem do fejsika przekonany. Ale teraz dzięki niemu utrzymuje kontakty ze znajomymi z liceum itd...



#11

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jedno i drugie to portale społecznościowe w których chodzi o to samo, wstawianie swoich fotek by pochwalić się innym i zbieranie jak największej liczby znajomych.
Może trochę przesadzam, ale ja osobiście odczuwam swego rodzaju śmieszność w tym całym cyrku. Mam swoją grupkę najlepszych przyjaciół i z nimi się trzymam od wielu lat, znajomych też mam, ale żeby się z nimi spotkać wystarczy mi numer telefonu, a nie te całe NK, Facebooki i inne. Ale to tylko moje zdanie.

Zauważyłem też ciekawą rzecz otóż najwięcej znajomych na takich portalach mają osoby w rzeczywistości najmniej lubiane, co za ironia.

#12

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale to zależy jak kto z czego korzysta. Np. Ja mam ciut ponad 140 "znajomych" i każdego przynajmniej raz w życiu widziłem i rozmawiałem na żywo. Nie ma co robić czegoś na pokaz w stylu "patrz mam 600 sNaJomMyH" ... Szkoda wogóle marnować czas żeby pisać o takich rzeczach...
Ale bardzo chętnie zapisuje się na subskrypcje grup które mnie interesują jak np. CD-Action i jestem stale na bierząco w sprawach komputerów czy grupy miesięcznika focus, czasami to czego nie ma w gazecie pokazują osobom subskrybującym czy nawet np dj bl3nd i wiem kiedy daje do ściągnięcia nowe miksy klubowe jego autorstwa. Jak ktoś potrafi korzystać z takich rzeczy i nie robi to w sposób dzieci neo to jest bardzo pozyteczna rzecz :)
tak więc nie ma co wsadzać wszystkich i wszystko do jednego worka z nazwą NEO



#13

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zauważyłem też ciekawą rzecz otóż najwięcej znajomych na takich portalach mają osoby w rzeczywistości najmniej lubiane, co za ironia.


Wybacz, ale śmiesznie mi to zabrzmiało.
To fakt, że są ludzie, którzy zapraszają znajomych, jak leci - nie pochwalam tego, nie mniej jednak to, co powiedziałeś nie jest żadną regułą, co więcej stwierdzenie, że ktoś jest mniej lub bardziej lubiany to bardzo subiektywne zdanie.

#14

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm czy ja wiem.. Moje zdanie na temat portali typu Facebook czy Nasza Klasa nie wspominając już o Fotce.pl

jest bardzooo negatywne. Ze względu na np. sprzedawanie a raczej wystawianie za free swojej prywatności do sieci, tak są osoby które to lubią wrzucają ponad milion zdjęć i nie mogą żyć bez tych portali, ale dla mnie to jest takie sztuczne wole wyjść gdzieś z przyjaciółmi pobawić się na imprezie pogadać porobić zdjęcia i mieć je dla siebie. A nie wstawiać na NK i czekać aż ktoś mi napisze pięknie ślicznie bomba bleee... z resztą jak kiedyś dawno dawno temu ktoś mnie namówił żebym to założyła bo phi chcieli mieć całą klasę w komplecie na NK ;/ to miałam same nieprzyjemności, musiałam zmieniać wszystkie numery bo choć nic nie podawałam ich publicznie i tak jakoś trafiły do natrętów...


Chyba właśnie po to żeby uniknąć takich natrentów jest na fejsbuku ochrona danych osobowych [lol]?
Jak się nie wie kogo się zaprasza do znajomych to póżniej są problemy, ja na fejsie tak owych mam niewielu, jednakże wszystkich znam [może jedna osoba nie poznana na żywo, wszak zresztą sam przyznał, że jest no-lifem :rotfl: ^^]

Chcecie się poznać przez fejsbuka? To powysyłajcie sobie linki ze swoimi stronami. Forum "fejsika" nie potrzebuję, zresztą mogę sobie tylko wyobrazić ilu trolli by ściągneło na to ,i tak już o'trollowane forum.



#15

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem za, popiszemy sobie komcie i ogólnie to fajnie będzie :roll:




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych