Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuczne mięso bliżej naszych stołów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak mam podobne zdanie jak NHolokaust, choc gdybym mial wybor mieso sztucznego pochodzenia o takich samych walorach co te "prawdziwe" to wybralbym to pierwsze, poniewaz nie jestem zwolennikiem uboju zwierzat. Z drugiej strony nie wyobrazam sobie zycia bez miesa i choc zdarzalo sie, ze przez jakis czas miesa nie jadalem (taki test) to musialem wrocic bo po prostu bez mieska sie nie da ;)

A co do wegetarian.. mowia, ze nie jedza miesa ze wzgledu na to, ze nie chca pozbawiac zycia zwierzat i ze istnieje pozywienie rownie wartosciowe. Szkoda tylko, ze rosliny to tez jakas forma zycia, nizszej gestosci posiadajaca swiadomosc wiec idac tym szlakiem powinnismy zyc na samej wodzie.

Zwierzeta zeby przezyc tez zabijaja sie na wzajem i nikt nie widzi w tym nic dziwnego.
  • 0



#17

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wiec idac tym szlakiem powinnismy zyc na samej wodzi

...co de facto jest możliwe. Człowiek potrafi żyć bez jedzenia. Swego czasu się zastanawiałem czy by nie wrzucić jakiegoś artykułu na ten temat.

satanista? :lol : :lol : :P

Ex-satanista :lol :
  • 0



#18

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wegetariani sa porabani z deczka, nie beda jesc miesa bo zabijaja przy tym zwierzeta. Ale nie lapia ich w lesie i nie wgryzaja sie w cialo tylko juz kupuje sie zabite.Wiec przez nie jedzenie miesa w supermarkecie nie wstanie i nie zlaczy sie w calosc i ucieknie... Jestem za sztucznym miesem. Jak sa sztucznie zrobione komórki mięsne to czyli to samo wiec nie beda zabijac zwierzat a my bedziemy szczesliwi. Wegetarianizm upadnie predzej czy pozniej.
  • 0

#19

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem wegetarianinem, ale po obejrzeniu tych filmików, nie mam ochoty już nigdy jeść mięsa. A wszystko po to, żeby nam smakowało ;<

2 krótkie filmiki
UWAGA ! DRASTYCZNE SCENY!

Wegetariani sa porabani z deczka, nie beda jesc miesa bo zabijaja przy tym zwierzeta. Ale nie lapia ich w lesie i nie wgryzaja sie w cialo tylko juz kupuje sie zabite.Wiec przez nie jedzenie miesa w supermarkecie nie wstanie i nie zlaczy sie w calosc i ucieknie...


Jedzenie mięsa, jest częściowym przyzwalaniem na zabijanie zwierząt. Im więcej osób jest "wege", to pobyt na mięso maleje, a co za tym idzie, więcej zwierząt obaleje!

Wegetarianizm upadnie predzej czy pozniej.


Mylisz się kolego

A co do wegetarian.. mowia, ze nie jedza miesa ze wzgledu na to, ze nie chca pozbawiac zycia zwierzat i ze istnieje pozywienie rownie wartosciowe. Szkoda tylko, ze rosliny to tez jakas forma zycia, nizszej gestosci posiadajaca swiadomosc wiec idac tym szlakiem powinnismy zyc na samej wodzie.


Bardzo dobre pytanie :-/

Podobno żybie jest bezcenne. Czemu uważamy, że tylko ludzkie ? :argue2:
  • 0

#20

Kulka.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem przeciw sztucznemu mięsu choćby z tego względu że niewiadomo co by tam naukowcy wpakowali.... i tak na co dzień zjadamy o wiele za dużo chemii (podobno w roku ok. 7kg :shock: ).A pomyślmy co się stanie jeśli dołożą jeszcze jakieś sztuczne mięcho...Ludzie będą myśleć dlaczego coraz częściej chorują.Ciekawe jest ile było mięsa w mięsie 100 lat temu a ile jest teraz...Napewno byśmy się zdziwili.A co do wegetarian(i nietylko) to podzielam ich zdanie że zwierzęta są ubijane nieraz w bardzo brutalny sposób,co jest rzeczą niewybaczalną :-/ .Jednak to że zabijają zwierzęta nie jest zależne od nas bo robili to i będą to robic w taki czy inny sposób,my niemamy na to wielkiego wpływu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych