Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak powszechnie wiadomo, zjawisko telepatii zachodzi między członkami rodziny bądź osobami związanymi silnymi, emocjonalnymi węzłami. Najczęściej przejawia się tym, iż myślimy o czymś w jednym czasie itd. Jest to zjawisko dość powszechne i każdy z nas
doświadczył go niejednokrotnie.
Pewien epizod z mojego życia potwierdza to co wyżej napisałam jak też rzuca nowe światło
na sposób odbioru myśli przekazywanych nam tą drogą.
Zdarzenie to miało miejsce kilka lat temu. Mój tato, którego nie ma już wśród nas, chorował na raka płuc. Zawieźliśmy go do Bydgoszczy na chemioterapie. W pierwszą noc we śnie otrzymałam od niego przekaz. Unikam tu słowa wizja, bo na tym forum to się źle kojarzy :lol :
Widzę tate jak leży w ciemnościach i z udręczoną miną mówi - duszę się!
Na zajutrz mama dzwoni do szpitala i dowiaduje się, iż po zabiegu ataki duszności tak się nasiliły że tato leży pod tlenem. Bydgoszcz kieruje tate na oddział paliantywny do Włocławka.
Kolejna noc i kolejny przekaz. W ciemnościach słyszę - gorzej mi!
Rano, cała rodzina zebrała się przy łóżku chorego. Stan był krytyczny! Pielęgniarka oznajmiła nam iż wszystko zaczeło się nocą. Czyli wtedy gdy otrzymałam przekaz!
Co wy na to?
  • 0

#2

kokojambo.
  • Postów: 38
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to był zwykły przypadek?...
Jeżeli łączyła cie duża więź z Ojcem, a wiedzialaś w jakim jest stanie, to mógł być wymysł twojej wyobraźni.
  • 0

#3

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Maciekorzysz, myślę, że nie doceniasz wydarzenia. O takich przypadkach słyszam nie raz i nie dwa. I dokładnie tak jak pisała Ariadna, wśród ludzi bliskich coś takiego się dzieje.
Od siebie dodam takie zjawisko. Mój brat ma obecnie 9 miesięczną córkę i ona porozumiewa się czymś w rodzaju obrazów (oczywiscie jest zdrowa i w pełni normalna). Gdy sie na mnie patrzy od razu otwiera się coś jakby przestrzeń, ta przestrzeń mnie obejmuje i czuję, że czeka czy coś mam dla niej czy nie. Jeśli nic z mojej strony nie płynie, odwraca po chwili głowe i zajmuje się czymś innym. Tak samo robi z innymi. Tak jakby włączała sensory na odbiór, jeśli nic nie ma bawi się dalej. Nietstety nie potrafię tym sposobem świadomie się z ną porozumiewać a przyznam, że byłoby to ciekawe doświadczenie. Ćwiczę :)
  • 0

#4

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Halley, widze tu pewne powiązanie z kryształowymi dziećmi, nie wiem czy czytałeś o nich ale warto jest się przyjrzeć pod tym kątem bliżej dziecku :)
  • 0

#5

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja czasami wyczuwam uczucia innych ludzi kiedy patrzę im w oczy, ale chwalić się nie ma czym :P
  • 0

#6

NICOŚĆ.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie jestem tu pierwszy raz:> Zaciekawił mnie temat "telepatia".Zgadzam sie z Ariadna
to jest przekazywanie mysli z osobami zwiazanymi emocjonalnie .Moze to zabrzmi dziwnie a nie którym wyda sie "głupie" ale ja miałam taki zdarzenie .Moja siostra nie dawno urodziła córeczkę .Była moze godz. 02-03 dokladnie nie pamietam ale w czasie snu coś do mnie dotarło ,było to "wolanie"o pomoc słow "mamo pomóz mi " i widziałam moją siostrzenice .Szybko sie przebudziłam podeszłam do łóżeczka i serce mi zamarło nie było widać Martynki .Złapałam kołderkę i odkryłam ją .Leżała pod nią .I tak sobie myśle czy to mógł być przekaz skierowany do siostry a ja go przechwyciłam bo jestem wrazliwsza??????? Nie wiem .Ale jak pomyśle ,że mogłam sie nie obudzić i uznać to za sen to by sie udusiła .I bym miała ch..... wyrzuty sumienia :-(
  • 0

#7

kokojambo.
  • Postów: 38
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może niektórzy ludzie mają takie zdolności...
Albo wszyscy je mają tylko trzeba to w sobie odkryć?
  • 0

#8

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak powszechnie wiadomo, zjawisko telepatii zachodzi między członkami rodziny bądź osobami związanymi silnymi, emocjonalnymi węzłami. Najczęściej przejawia się tym, iż myślimy o czymś w jednym czasie itd. Jest to zjawisko dość powszechne i każdy z nas  
doświadczył go niejednokrotnie.


Ja tak mam bardzo często z kuzynem, mowimy coś w tym samym momencie, albo myslimy o tym samym.
Raz pytał sie mnie o taka ankiete ile bym dał za płacenie teewizji w sieci 3G, a ja odpowiedziałem to samo co on napisał :smile:
Było jeszcze wiele takich przypadków, ale duzo by było tego pisać.

Na początku kuzyn sceptycznie był nastawiony do tej sprawy, ze niby telepatia, ale teraz juz sam uwaza ze bardzo mało prawdobne, aby był to zbieg okoliczności.
:papapa:
  • 0



#9

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

!Legalize!, do tej pory tylko słyszałem odrobinę. Musze wejść w temat i druknąć bratu może oni obserwują więcej takich zjawisk jako rodzice?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych