Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie Apollo na Księżycu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
416 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ze strachu :)
  • 0

#32

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mowiac o JEDNEJ MISJI masz na mysli misje Apollo jaka caloksztalt wypraw na Ksiezyc , czy tez traktujesz wyprawe Apollo 11 jako jedyna misje ladowania na Ksiezycu?
Bo przyznam ze nie zrozumialem tej wypowiedzi.
  • 0

#33 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mowiac o JEDNEJ MISJI masz na mysli misje Apollo jaka caloksztalt wypraw na Ksiezyc , czy tez traktujesz wyprawe Apollo 11 jako jedyna misje ladowania na Ksiezycu?  
Bo przyznam ze nie zrozumialem tej wypowiedzi.


moim zdaniem ladawali co nie zmienia faktu ze to co tam zobaczyli zmusilo ich do klamstw.
dostali ostrzezenie od nich,wara od ksiezyca a najwyrazniej teraz dostali pozwolenie...moze tym razem rzeczywiscie wyladuja bez zadnego tuszowania sprawy.
  • 0

#34

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ahhh ... ten Księżycowy wiatr we włosach :D
Dołączona grafika

Brak kratera pod lądownikiem ?
Dołączona grafika

To wygląda jak nowa złota folia do pieczenia :D
Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#35

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz rację oni nigdy nie wyladowali na Księżycu (i nie widzieli żadnych po widocznej stronie Księżyca , a tym bardziej po niewidocznej stronie)
  • 0

#36

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Masz rację oni nigdy nie wyladowali na Księżycu (i nie widzieli żadnych po widocznej stronie Księżyca , a tym bardziej po niewidocznej stronie)


Ja na to patrze nie czy wylądowali ale że sfałszowali nagrania ... a co było naprawdę tego nie wie nikt - mówiłem już to 323 razy, ale ty i tak nie rozumiesz ... ciekawe kiedy wniesiesz coś sensownego do jakiejkolwiek dyskusjii :rotfl:

Swoją drogą zna ktoś dokładne wymiary lądownika ?
Dołączona grafika

Z chęcią bym je poznał, bo jak i gdzie pomieściliby pojazd lądowy i nadajniki z antenami, które rozstawiali i które widać na fotkach (nadajniki te były dość spore) + dwoje astronautów i sprzęt pokładowy?!
  • 0



#37

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cinex, nie przytaczaj po raz kolejny zdjec ktore nie sa wcale kontrowersyjne. Przeciez na te pytania wielokrotnie padala odpowiedz..
  • 0

#38

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cinex, nie przytaczaj po raz kolejny zdjec ktore nie sa wcale kontrowersyjne. Przeciez na te pytania wielokrotnie padala odpowiedz..


Tam gdzie przedstawiałem zdjęcia ... uwaga ... NIE MA PYTAŃ (prócz lądownika - rozmiar) ... fotki są zgodne z tematem.

Z chęcia wysłucham odpowiedzi na pytanie o wymiarach lądownika ? (może mi gdzieś uciekła odpowiedź).
  • 0



#39

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przekleję Ci dane po angielsku, masz nawet masę, powierzchnię mieszkalną itp.

Crew Size: 2. Length: 6.37 m. Maximum Diameter: 4.27 m. Span: 9.07 m. Habitable Volume: 6.65 m3. Mass: 14,696 kg. Main Engine: TR-201. Main Engine Thrust: 4,491 kgf. Main Engine Propellants: N2O4/UDMH. Main Engine Propellants: 10,523 kg. Main Engine Isp: 311 sec. Spacecraft delta v: 4,700 m/s. Electrical System: Batteries. Electric System: 50.0 kWh.
  • 0

#40

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Habitable Volume: 6.65 m3
Zaraz ktos pewnie napisze ze jego kibel ma wiecej bo zmierzyl, wiec niemozliwe aby dwoch ludzi moglo tam przebywac, wiec nie ladowali na Ksiezycu.
I po sprawie. :beer:
  • 0

#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A widzieliście teorie pewnego pana z filmu UFO Secret Space ?

Te makiety ?
Symulator z ekranami na które "rzutowane" były filmy ?
Fragmenty Księżyca i "szyny najazdowe" z kamerami ?

Swoją drogą ta teoria mnie zaciekawiła i muszę przyznać , że poszperam cosik na ten temat ;)
  • 0



#42

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cinex, lepiej się odnieś do wymiarów lądownika. Naprawdę jestem ciekawy co w nim nie pasuje.
  • 0

#43

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cinex, lepiej się odnieś do wymiarów lądownika. Naprawdę jestem ciekawy co w nim nie pasuje.


Ja chciałem je tylko poznać ... bo ... ich nie znałem.

I poprostu mogę mieć wrażenie że pojemnościowo jest za mały aby pomieścić cały sprzęt + załoga ... nikt mi nie broni takiego podejścia po weryfikacji zdjęć gdzie widać np. astronaute + pojazd + inne fotki ze sprzętem ...

Zresztą i tak sądze, że rozmowy na ten temat zaczna sie od nowa ... i to mnie bardzo cieszy :)
  • 0



#44

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponoć nie było nic pod lądownikiem (krateru):

Apollo 11: na dole ekranu widać idące spod ladownika "wyrzuty" pyłu -rozchodzą sie promieniscie od lądownika

zdjecie1

zdjecie2
  • 0

#45

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

HeH ... szkoda, że ta rura od silnika nie jest wcale osmolona ani nic :D

Ktosiuf w tym zarzucie ogólnie chodzi o głębokość owego krateru (co ja mówie krateru - tam brak jakiegokolwiek krateru :lol : ) - coś tam niby widać ale zagorzałych zwoleników tej teorii tymi fotkami nie przekonasz.

P.S.
Radze zrobić link do fotek bo Mod na Ciebie naskoczy, że rozszerzach okienko :roll:
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych