Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szpital


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Afrodyta23.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poważnie choruje na kręgosłup więc w celu jego leczenia pojechałam na 3 tygodnie do starego szpitala ortopedycznego w Trzebnicy. Gdy tylko weszłam do jego środka nie byłam zachwycona ogólnie stare łóżka,wszystko remontowane wieki temu.Trafiłam do pokoju 4 osobowego ale mimo to byłyśmy trzy w pokoju.Nazajutrz była sobota czyli czas przepustek koleżanki z pokoju mieszkały w miejscowościach blisko szpitala więc na nie pojechały ja niestety nie mając takiej okazji zostałam sama na 2 dni.W związku z tym że dopiero co przyjechałam nie zaprzyjaźniłam się z nikim i czekały mnie samotne dni.Gdy nadeszła 22(cisza nocna)trzeba było być już w łóżkach.Nie mogłam usnąć, nagle usłyszałam płacz dziecka i jakby ktoś śpiewał kołysankę .Głos dochodził z góry gdzie było jeszcze jedno piętro ,które zostało opuszczone ponieważ chłopczyk podpalił ścianę jednego z pokoi.Nie remontowali tego bo szpital zostanie przeniesiony w inne miejsce. Wracając do rzeczy ciężkimi siłami zasnęłam.Kolejnej nocy słyszałam to samo.Pokój w którym spałam był b.duży i była tam weranda do z której przechodziło się do innego pokoju .Drzwi od niej zaczęły się kołysać i słyszałam pukanie z sąsiedniego pokoju ,który był pusty.Myślałam ,że skonam ze strachu.Następnego dnia dziewczyny wróciły.Wszystko im opowiedziałam a te nie były wcale zdziwione.Były tu już po raz 3 więc miały większą wiedzę ode mnie.Powiedziały ,że nie raz słyszały coś takiego.Budynek ma ponad 120 lat niegdyś była tam szkoła z internatem ,a później szpital położniczy .Więc nic dziwnego ,że słyszałam płacz dziecka... Piszę tutaj po raz pierwszy,historia nie została zmyślona i psychikę też mam w porządku

Użytkownik Afrodyta23 edytował ten post 26.06.2010 - 17:44

  • 0

#2

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic dziwnego stary szpital, wielki budynek, kupę przeciągów starych mebli, płacz dziecka hmm może po prostu w którejś sali było dziecko :)?
  • 0

#3

bodo.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co to za szpital?
  • 0

#4

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Droga Afrodyto powiedz mi gdzie ten szpital się znajduje?
  • 0



#5

emadni.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

starego szpitala ortopedycznego w Trzebnicy


Wydaje mi się, ale w tekście jest przecież odpowiedź. Wystarczy odrobina śledztwa detektywistycznego (:D) i będzie.. wszystko jasne.
  • 0

#6

Algbeer.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co przeczytałem to prawdopodobnie może być tam dusza jakiegoś dziecka, które być może zmarło podczas porodu, lub w ciągu kilku pierwszych dni i nie może znaleść drogi do innego świata.
  • 0

#7

Wodzu.
  • Postów: 22
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzebnica, 40 minut jazdy ode mnie, ulotka, dyktafon i się ogolić, co by miłe pielęgniarki były bardziej rozmowne - przyjąłem, szykuję wypad :)
  • 1

#8

Afrodyta23.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzebnica szpital ortopedyczny im św Jadwigi Śląskiej tylko stary szpital to jest ul.Leśna
  • 0

#9

Wodzu.
  • Postów: 22
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak dokładnie to na Leśnej jest "Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Dzieci i Młodzieży. Centrum Rehabilitacyjno-Ortopedyczne", nie zaś Jadwigi Śląskiej. Trzeba się zdecydować ;).
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych