Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#3121

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@trebmal, Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się, że 12 Minut tak się spodoba :P

A co do past Nicolle-collie to muszę powiedzieć, że są na prawdę dobre. O Mansonie nie była może bardzo straszna, ale "creepy" na pewno. Przynajmniej dla mnie.

Użytkownik Lupus28 edytował ten post 07.08.2013 - 10:47

  • 0



#3122

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Namida - ja tylko tłumacze ^^ To bardziej jest traktowane jako ciekawostka, tak samo jak refbatch. Też nie jest to straszne, momentami nawet śmieszne, ale na pewno nie straszne.

Rano wstałam z zamysłem stworzenia własnej creepypasty. Jak narazie jest tylko zamysł, a co z tego wyjdzie? Zobaczymy ;)


Ja też tylko tłumaczę... Nie chciałam Ciebie skrytykować, po prostu jako fanka zespołu i samego Mańka, która wie bardzo dużo o zespole, nie mogłam przejść obok tego obojętnie i mnie rozbawiła ta historia xD
  • 0

#3123

marcin szeregowy.
  • Postów: 64
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hej, poda mi ktoś link(bądź tytuł) do creepypasty w której było coś o gościu który obudził się na cmentarzu i zobaczył że wszędzie jest pełno zombi dookoła i zaczął krzyczeć i uciekać, i one go goniły i wszedł do kaplicy i zombi za nim i znalazł się w ślepym zaułku i nagle podszedł do niego jeden z zombiaków i powiedział mu żeby przestał krzyczeć bo cały cmentarz zbudził i odprowadził go do jego trumny i okazało się że ten gościu był zombiakiem i śniło mu się że jest żywy. Ktoś może kojarzy?

ps. do jutra postaram się wstawić drugą część tapety
  • 0

#3124

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od dzisiaj funkcjonuje osobny temat w którym należy umieszczać pasty w wersjach "audio" - link do tego tematu tutaj bądź w mojej sygnaturze - połamania języka :)
  • 0



#3125

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dodałbym jeszcze mały regulamin do tekstowych makaronów zabraniający dodawania wszelkich komentarzy do wrzucanych prac - jedynie tytuł i treść (autora też wolałbym dać w komentarzach, bo jednak psuje to trochę klimat). Wrzuciłbym też usuwanie past o bardzo niskich ocenach (np. -5 w dół), o ile dałoby się to jakoś zautomatyzować.

Użytkownik Wrty edytował ten post 09.08.2013 - 19:04

  • 0

#3126

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tekstowe makarony to osobna sprawa i tutaj raczej nie skończy się na "małym" regulaminie - ale to na dniach będzie wiadomo więcej :)
  • 0



#3127

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałabym Wam bardzo podziękować wszelkie plusy i słowa uznania :) Jest mi niezwykle przyjemnie, patrząc jak trud włożony w tłumaczenie i bardzo rzadkie pisane własnych creepypast nie idzie na marne :) Jutro niedziela, a ja mam dużo czasu wolnego, dlatego postanowiłam, że pobije swój rekord i przetłumaczne tyle creepypast ile tylko zdołam, umieszczając je pod koniec dnia w jednym poście :)

Bardzo podoba mi się aktualny poziom strasznych historii. Mimo, że czasem trafiają się sezony nieurodzaju i jakiegoś bajzlu, to zawsze przychodzi urodzaj i pomyślność ^^

P.S. Ostatnia pasta obudziła miłe wspomnienia z dzieciństwa, zabawy w chowanego na osiedlu do późnej nocy ^^ Dlatego ta historia jest taka creepy, tak trzymać!

Użytkownik Nicole-collie edytował ten post 10.08.2013 - 22:38

  • 2

#3128

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

postanowiłam, że pobije swój rekord i przetłumaczne tyle creepypast ile tylko zdołam

Nie lepiej byłoby wybierać tylko te najlepsze, zamiast iść na ilość? :s
  • 2

#3129

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale oprócz ilości, znajde te naprawde dobre pasty ^^ więc będzie zarówno ilość jak i jakość xD
  • 0

#3130

Ten jeden jedyny zryty.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie by było jakby ktoś przetłumaczył "BEN DROWNED" bo słyszałem, że dobra, ale mój angielski jest na poziomie średnim i tłumaczenie zajęłoby mi z 2 lata xD
  • 0

#3131

Mogwai.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie by było jakby ktoś przetłumaczył "BEN DROWNED" bo słyszałem, że dobra, ale mój angielski jest na poziomie średnim i tłumaczenie zajęłoby mi z 2 lata xD



mógłbyś podrzucić mi link do tej pasty? spróbuję przetłumaczyć
  • 0

#3132

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czytałem ją. Przyzwoita, acz nic wielkiego. Może przetłumaczę, jak będzie mi się chciało.
  • 0

#3133

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś zabrałem się za jej tłumaczenie, ale jakoś nie dałem rady skończyć, chyba za długa jak dla mnie :P
  • 0



#3134

Amaterasux..
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pasta z Haroldem jest.. Dziwna. Dwu, albo nawet i więcej znaczna... Albo to tylko ja jestem zboczony.
  • 0

#3135

Ten jeden jedyny zryty.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Fajnie by było jakby ktoś przetłumaczył "BEN DROWNED" bo słyszałem, że dobra, ale mój angielski jest na poziomie średnim i tłumaczenie zajęłoby mi z 2 lata xD



mógłbyś podrzucić mi link do tej pasty? spróbuję przetłumaczyć


Tu masz link
http://creepypasta.w...iki/BEN_Drowned
Ja bym ją przeczytał, ale ten mój angielski...
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych