Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#3106

Neck.
  • Postów: 197
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

explorer miał na celu wyśmiać wszystkie pasty o plikach. wszyscy pisali, że takie pasty lubią, więc dużo osób zaczęło je pisać, przez co straciły urok.

pojawiaja sie tam głupie motywy albo na przykład tekst, który zawsze i wszędzie jest taki sam "wróciłem na stronę, ale torrenta już nie było. pewnie usunęła go administracja", a tutaj torrent jednak był! MAGIA!

śmiałem się, bo mnie to bawiło. z drugiej strony, ta pasta pokazuje, jak jeszcze niedawno (bo teraz jest wspaniale, naprawde) ten temat był po prostu... gunwem. tak, gunwem.
  • 0

#3107

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chyba każdy wie, o co chodzi w Explorerze. Po prostu chodzi o to, że pierwsza część była świetna, natomiast druga słaba.
  • 0

#3108

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kurcze, ale mnie męczycie o tą czwartą część :mrgreen: Wyjścia są dwa: napisać do autora i zmusić go do jej napisania, albo może któryś z użytkowników podejmie się napisania kontynuacji ;)
  • 0



#3109

Neck.
  • Postów: 197
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@wrty - mbbabcia poprosił mnie o wytłumaczenie, bo nie załapał

a co do sąsiadów, to W ŻADNYM WYPADKU, wyjście jest tylko jedno - napisać do autora ;_;
  • 1

#3110

marcin szeregowy.
  • Postów: 64
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cześć, właśnie wróciłem z wakacji, chciałem jeszcze raz dodać drugą część tapety tylko bardziej rozbudowaną, i mam pytanie, czy usunąć ten wcześniejszy post skoro będę dodawać to jeszcze raz?
  • 0

#3111

Neck.
  • Postów: 197
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

NIE WYTRZYAM I MAM GDZIEŚ, CZY DOSTANE BANA CZY NIE

*****

ile można, no ile!? "W pastach dajcie tytuł, ewentualnie autora, choc to tez psuje magie".

I TU NAGLE

"Witam oto moja trzecia pasta Sorki że tak rzadko je piszę, ale nie mam zbytnio pomysłów Jednak teraz mam fajny temat i przedstawię go Wam poniżej. Pozdrawiam!"

i

"Mam nadzieję że spodobała Ci się moja pasta Ale jeżeli nie to wstaw minusa, ale proszę napisz co Ci się nie spodobało, ok?"

:grr:


Dołączona grafika

Melisę sobie zaparz, wypij, odetchnij głęboko na balkonie i dopiero napisz posta.
HPL


nie, nie bede pil melisy a balkonu nie mam. a juz na pewno nie bede sluchal rad "administratorów" z tej strony.

Dołączona grafika

11.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

HPL


Dołączona grafika

Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 05.08.2013 - 13:48

  • 7

#3112

Ivraas.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Zgadza się, ale trudno się również nie zgodzić z Neckem. Takie dopiski kompletnie psują resztę pasty, nawet gdyby była całkiem przyzwoita, jak coś zawsze można to samo napisać tutaj, że to twoja pierwsza pasta czy tam trzecia ale na miły bóg, nie zaraz przy poście.
Jak mam się wczuć w daną opowieść z takim dopiskiem?

Przy okazji witam, stary a zarazem nowy użytkownik forum ;)
  • 5

#3113

Vanlid.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Więcej takich past jak "12 minut"! Świetna historia!
No i to nie trzecia pasta xD
  • 0

#3114

Teloc.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

No i ktoś tu nam nie wytrzymał, nieciekawie. Neck zbyt dobitnie, ale jednak bardzo trafnie określił problem. A może by tak do ramki z zasadami działu, gdzie znalazły się już zakazy stosowania wulgaryzmów i kopiowania bez zgody autora, należałoby dodać zakaz tych "prelekcji" w pastach? Moderacjo, co wy na to?

Pragnę zauważyć, że mamy lekki napływ "wakacyjnych pisarzy", większość (lecz nie wszyscy) z nich pasty pisze bardzo mierne i nie potrafi dostosować się do zarówno oficjalnych, jak i niepisanych zasad tematu. Swój brak znajomości tematu MUSZĄ nadrabiać tymi błaganiami o plusy i niepotrzebnym wstępem, MUSZĄ dodać, że to ich pierwsza/trzecia/setna pasta, MUSZĄ, bo nie zasną. Jak będę chciał, to sobie wejdę w wasz profil i sprawdzę osobiście, która to wasza historia. Ludzie, na boga, przestrzegajmy jakichś zasad, bo niedługo w tym temacie będzie dzicz.

Autorów trollpast (m. in. Nothing, który napisał świetną satyrę na "tfórcuff") ukarano ostrzeżeniami/banami (i słusznie), jednak najsmutniejszy jest fakt, że pasty pisane w identyczny sposób "na poważnie" są przepuszczane. Moderatorzy, może uczynić ten temat moderowanym, gdzie każdy kolejny post musi być sprawdzony? Macie już wystarczająco dużo na głowie, więc może wybierzcie sobie ludzi, żeby wam w tym "osądzie" pomogli? Może podejmijcie się napisania wspólnie z nami jakiegoś regulaminu czy zbioru zasad/rad dla tego działu i karzcie za jego nieprzestrzeganie? Bo mnie trochę boli, jak wchodzę na profesjonalną stronę i muszę sobie "odcedzać" dobre teksty od - powiedzmy sobie szczerze - zwykłego syfu i trolli.
  • 6

#3115

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Muszę to napisać, po prostu muszę! xD Mnie nigdy nie wystraszy absolutnie nic, co jest związane z Mansonem (pasta "Groupie"...). Jestem fanką od 6 klasy podstawówki, a idę na studia i to jest dla mnie bardziej śmieszne, że ktoś takie historie pisze, jako creepypastę! xD Maniek robił tyle ekscesów, że można z milion past napisać, ale żadna nie będzie straszna.
  • 0

#3116

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teloc bardzo się ciesze, że poruszyłeś tę (tą? nigdy nie wiem) kwestie - aktualnie trwają prace nad drugim tematem w którym umieszczane będą prace w wersji "audio". Jednak jak sam zauważyłeś to tylko wierzchołek góry lodowej i problem jest poważny. W naszym zamyśle jest stworzyć zbiór zasad lub nawet szablon, który obejmować będzie zarówno treść jak i formę wrzucanych tu past. Szykuje się więc "mała" rewolucja - każdy wasz pomysł czy opinia będzie brany pod uwagę i traktowany poważnie - tak jak powinna wyglądać prawdziwa postawa "obywatela VRP" ^^
  • 0



#3117

mbbacia.
  • Postów: 61
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kto wie gdzie wywaliło moją pastę z Pawłem? O.o

Użytkownik mbbacia edytował ten post 07.08.2013 - 05:06

  • 0

#3118

lopiko.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest w "Nasze Historie"
  • 0

#3119

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Namida - ja tylko tłumacze ^^ To bardziej jest traktowane jako ciekawostka, tak samo jak refbatch. Też nie jest to straszne, momentami nawet śmieszne, ale na pewno nie straszne.

Rano wstałam z zamysłem stworzenia własnej creepypasty. Jak narazie jest tylko zamysł, a co z tego wyjdzie? Zobaczymy ;)
  • 0

#3120

trebmal.
  • Postów: 178
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pasta Wrty robi wrażenie. Może nie jest specjalnie straszna, ale postawiłem się na miejscu tego chłopaka... Myślałem, że cI ludzie zabili ją dla domu czy coś...trochę bez sensu zabijać tak po prostu.

A "12 Minut" świetne, Lupus, ty zawsze masz nosa do past :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych