Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Czarny Lipiec"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale nie mniej masakryczne doznania mogą nam dać obfite opady deszczu co skutkuje obsuwaniem się ziemi, gdzie to zjawisko na taką skalę chyba pierwszy raz dotknęło Polskę.
Trąby powietrzne i burze o niespotykanej dotąd skali chyba się nasilą i tu nie trzeba być prorokiem.
  • 0

#17 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Osiris, to moze dlatego bede uciekac w gore, i jeszcze traby powietrzne?
A mowiles ze to nie proroctwa i ja glupia znowu Ci Uwierzylam... :P

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 21.06.2010 - 00:12

  • 0

#18

Dece.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak powodzie w jakiś sposób "lubią" Polskę, a nawiązując do trąb powietrznych, nasz przepiękny kraj tak naprawdę jeszcze nie widział trąby z "prawdziwego zdarzenia" te które przeszły przez Polskę były zaledwie trąbkami... Ale odpukać miejmy nadzieję, że nie nastanie era "alei tornad" w Polsce.
Co do samych burz, mieszkam na Śląsku i bodajże dwa tygodnie temu, burze które przeszły w miejscowości Żory były ogromne. Wyładowania atmosferyczne , które można było obserwować były największymi przez moją dwudziestoletnią "kadencję" . Więc jednak coś w tym jest.
  • 0

#19

poziomy.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spisek terrorystów udaremniła bardzo dobrze zorganizowana akcja polskich służb specjalnych - czytamy w tygodniku "Angora".

Akcja była opatrzona kryptonimem "Trybuna". Prowadziły ją ABW i Agencja Wywiadu wspólnie z CIA i służbami niemieckimi. W tygodniku czytamy, że wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy amerykański wywiad dotarł do informacji, że Al-Kaida chciała dokonać w Polsce zamachu terrorystycznego podczas jednej z imprez masowych. Plan zamachowców uległ jednak zmianie, gdy Polska dostała prawo do organizacji Euro 2012. Planowany moment eksplozji przesunięto właśnie na czas mistrzostw.

Zamachowcom udało się umieścić kilka ładunków wybuchowych w konstrukcjach remontowanego stadionu piłkarskiego. Chcieli zdetonować je podczas meczu. Służby śledziły każdy krok osób, które przygotowywały zamach. Zaraz po tym, jak terroryści opuścili Polskę, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ładunki. Bomby zdetonowano później na poligonie w Kazuniu - pisze "Angora".


Jak się okazuje zamach terrorystyczny na Nasz Piękny kraj był już planowany w 2005 i 2012.

PS: znalezione w google
  • 0

#20

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Poziomy

Prędzej uwierzę, że to służby wymienione w drugim akapicie byłyby za to odpowiedzialni, niż jacyś" terroryści".

Co do autora tematu, być może za dużo czytasz tego forum, zewsząd tutaj bombardują nas informacje o nie wiadomo czym, mózg może tak reagować;) Chociaż, kto wie, pożyjemy, zobaczymy, wszakże natura jest nieprzewidywalna, bo w takie katastrofy uwierzyć się da( do granic rozsądku)

Pozdrawiam, Przemek;)
  • 0

#21

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zamach jest całkiem możliwy. Cel - jak w wypadku Hiszpanii- wycofanie wojsk z Afganistanu. Pod groźbą kolejnych zamachów. W kraju brak sił, które mogły by się takiemu 'naciskowi' przeciwstawić. To byłby gwóźdź do trumny stosunków Polsko-Amerykańskich, pogłębiło by tym samym polityczną izolację USA. Jak widać, skorzystały by nie tylko obdartusy z Hindukuszu (czy czegoś w ten deseń). Naprawdę potrafię sobie wyobrazić taki scenariusz. Tylko czemu akurat Lipiec?
  • 0

#22

UbShup.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W razie tornada najbezpieczniejszym miejscem jest wanna lub piwnica. Jakby coś to nie żebym wróżył że coś się wydarzy.
  • 0

#23

poziomy.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może faktycznie jestem przewrażliwiony ( a za dwa tygodnie wybuchnie bąba w jakimś budynku :P ). Faktycznie czytałem tego posta tamtej dziewczyny, ale mam tak jakby złe przeczucie ( czuję niepokój nawet teraz ) może to wszystko się złożyło w całość i teraz śnią mi się głupoty?. A teraz ciekawostka, w czwartek 8 kwietnia coś mnie natchnęło aby olądać filmy na youtube o Kaczyńskim, to samo w piątek a w sobote to już oglądałem go w telewizji jako wspomnienie. Nie wiem dlaczego się tak dzieje, ale myślę że nie tylko ja miałem takie przeczucie przed dziesiątym.

Użytkownik poziomy edytował ten post 22.06.2010 - 18:27

  • 0

#24

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi sie wydaje, ze po prostu przeczytales posta tej dziewczynki i dlatego miales takie sny.
Ostatnio odsypiam caly semestr nauki i tez mi sie takie cos zdarza, ba sa tak jasne jak nigdy dotad i wszystko pamietam x] .
Ktoregos dnia, ogladalem pewny odcinek serialu, gdzie byl motyw z granatem. No i oczywiscie snilo mi sie, ze wyszedlem w nocy z domu na wsi, podchodze do bramy, a tam kolumna aut gangsterskich - jeden to chyba mnie zauwazyl, podjechal, rzucil granat na podworko, a ja sp** a psa nie uratowalem - urwalo mu wszystko.

Pewnie masz cos podobnego.
  • 0

#25

Bart76.
  • Postów: 69
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Zaraz po tym, jak terroryści opuścili Polskę"
fajnie pozwolili im wyjechać na wakacje... no w sumie misja zakończona.
  • 0

#26

UbShup.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba już się wyjaśniło o co chodzi z czarnym lipcem:
Iran-Izrael:
http://www.israelnat...ews.aspx/138231
http://www.panorama....23/asriran-com/
http://www.debka.com/article/8868/
Iran posiada jedynie uran wzbogacony do poziomu 20%, tylko przy pomocy innego państwa mógłby zbudować bombę atomową (na podstawie wikipedii).
Wszystko zaczęło się od pirackiego ataku (na wodach międzyterytorialnych) Izraela na Flotyllę Wolności.
Zatoka meksykańska:

http://beforeitsnews...ss_Spreads.html

Film na youtube wygląda na ściemę, jest jedynym nagraniem ropy naftowej spadającej wraz z deszczem.

Użytkownik UbShup edytował ten post 23.06.2010 - 22:03

  • 0

#27

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co do trzęsień, to ja w Polkowicach co chwile to odczuwam. A co do snów, to śnią mi się kobiety ;D
  • 0



#28

LoOcas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja również często mam sny o nadchodzących tornadach, poprzedzonych bardzo czarnym niebem i ogromnymi burzami, ale z tego co czytałem tego typu sny są wynikiem swego rodzaju problemów emocjonalnych. Śnił mi się również kiedyś wybuch bomby atomowej w Polsce, który obserwowałem przez własne okno, tak potężna była ta fala uderzeniowa. Wykluczam jednak aby miało to wszystko związek z przyszłymi wydarzeniami. Owszem miewam prorocze sny, ale dotyczą one tylko mnie samego, nie całego kraju.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych