Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
370 odpowiedzi w tym temacie

#1

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że temat dosyć ciekawy. Zachęcam do ćwiczenia i wypowiadania się ;p

Telekineza zwana także Psychokinezą jest to zdolność do zdalnego kontrolowania materią. Kontrola materii czyli np. wyginanie łyżki lub przesuwanie długopisu - posługując się siłami psychicznymi (siłą woli). Zjawisko to jest coraz częściej spotykane. Polega na skierowaniu w kierunku materii pola elektromagnetycznego o określonej sile. Pole elektromagnetyczne jest wytwarzane przez mózg człowieka. Naukowcy przypuszczają , iż miedzy innymi za zjawisko Telekinezy i Telepatii odpowiada część mózgu o nazwie szyszynka. Szyszynka jest to niewielki gruczoł dokrewny związany z międzymózgowiem wydzielający hormon - melatoninę. Większość ludzi przekonała się , że zjawisko Telekinezy jest prawdą po programie Uriego Gellera , który podczas programu telewizyjnego wyginał metalowe przedmioty na odległość.


1.Usiądź przy stole. Zaznacz na nim prostą pionową kreskę , która będzie informować cię o tym czy udało ci się przesunąć dany przedmiot. Weź długopis lub ołówek i połóż równo z pionową linią którą narysowałeś. Teraz wygodnie usiądź i zastanów się co chcesz zrobić z tym długopisem/ołówkiem. Może chciałbyś go podnieść , obrócić , wygiąć a może po prostu posunąć. Dla początkującego najlepiej zaczynać jest od posunięcia lub przyciągnięcia danego przedmiotu. Gdy już zastanowisz się co chcesz zrobić z daną rzeczą zacznij to sobie wyobrażać i zarówno patrz się na dany przedmiot. Musisz być spokojny , wyciszony i kontrolować swoje myśli. Koncentruj się tylko na tym co chcesz zrobić z danym przedmiotem. Poczuj przepływającą przez twoje ciało energię. Rób tak około pół godziny (najmniej 15min.)
Jeśli nic się nie dzieje przerwij technikę i sprawdź z linią czy papierek się przesunął , jeśli nie próbuj to codziennie przez 15 - 30 min. Po jakimś czasie powinno ci się udać. Gdy opanujesz już to dobrze zmień przedmiot na jakiś większy i zacznij z nim robić co innego np. podnosić (wyginanie zostaw na koniec).

2.Kwadratowy kawałek papieru* należy pozginać według lini tak jak na rysunku, następnie należy wbić cienką igłę w np, kwadratową gumkę, lub korek dokładnie w środek, łebkiem do dołu. Powstały z papieru daszek kładziemy na ostrzu igły. Takie urządzenie ma tą zaletę, że jest nardzo czułe. Zeby nie fałszować wyników można je przykryć jeszcze przezroczystą miską, lub słoikiem. teraz próbujemy ręką zmusić daszek do obracanie się (oczywiście nie fizycznie), przykładamy rękę w jego okolice i mocno się skupiamy na nim. Za pierwszym razem pewnie nie będzie efektów. Nie przejmuj się.

*EDIT: na początek zamiast papieru można użyć folii aluminiowej; po pierwszych wstępnych eksperymentach zauważyłem, że łatwiej jest ją poruszyć.


Dołączona grafika


Myśl pozytywnie, uwierz, że to może się udać
Skoncentruj się tylko na tym; nie możesz myśleć o niczym innym
Bądź cierpliwy, nie poddawaj się, próbuj aż do skutku

Nie denerwuj się, bądź spokojny, odprężony
Nie spiesz się, to nie wyścig
Niech będzie to dla Ciebie dobra zabawa
  • 0



#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a przeciez psychokineza jest jedna z najprostrzych technik do osiagniecia calkowitej kontroli umyslu :P
  • 0



#3

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, to są bardzo proste rzeczy.
  • 0



#4

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ju to opanowałeś? ja sie za to zabieram, mam nadzieje że coś się kiedyś ruszy.. :P
  • 0



#5

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też spróbuję
  • 0

#6

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zabierałem się, efekty narazie mizerne, ale są. To działa !!
  • 0



#7

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja już troche się tym bawiłem, ale jakoś nie idzie mi wogóle... narazie musze nauczyć się skupiać na przedmiocie :P
  • 0



#8

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to jest to, że trudno się skupić i się rozpraszam. Ale reszta łatwa.
  • 0



#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja mam w szkole tyle nudnych lekcji, ze spokojnie moge siedziec i trenowac na lekcjach
  • 0



#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W każdej szkole jest nudno :P ..no może małe wyjątki
  • 0



#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie no... faktycznie w szkole można potrenować :) Ja mam w końcu taaakie nudne lekcje chemii, że wszyscy śpią... I to dosłownie :P
  • 0



#12

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

chemia to mnie przeraża...daj spokój :P
  • 0



#13

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No jak się nauczę to będę robił furorę otwierając butelki piwa bez otwieracza :D
  • 0

#14

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

karteczka jakby miala zamiar sie ruszyc, ale ze zbyt malej uwagi nie moze :D
  • 0



#15

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W TV widziałem takiego gostka z Izraela co potrafił robić wiele rzeczy telekinezą.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych