Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywalić moderatora AlienGrey!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#1

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To skandal. Ten moderator czysci i kasuje masowo moje posty.

W temacie Tajemnica lotu 101 usunal mi prawie wszystkie - kilkanasie - miejscami dosyć długie posty!! A zostawil prawie wszystkie posty 'strony przeciwnej'. Posty byly jak najbardziej na temat!! Koles lekką ręką wywalił parę godzin pisania, posty za które dostałem dużo punktów! O co tutaj k.... chodzi? Polecialy bo pisałem nie najlepiej o PO i skandalu z oddaniem śledztwa?

Ten młodzieniec to chamski cenzor!

Koniecznie usuncie go z pozycji moderatora.

Wnosilem już jakiś czas temu, aby informacja o usunieciu posta i przyczynia byla wysylana do uzytkownika. A tak moderator wchodzi sobie i robi kilkanascie razy chlast i usuwa wszystkie niewygodne twoje posty z lakonicznym wytlumaczeniem, ze byly OT. To jakas bzdura. Jakim trzeba być gnojem by tak zrobić!?

Albo zmienicie regulamin albo wywalcie tego czlowieka z tej funkcji, inaczej rozmowa na tym forum straci sens.

#2

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A może moderator AlienGrey zauważył, że teorie konspiracyjne to teorie konspiracyjne, a nie miejsce na polityczne potyczki?



#3

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To wtedy dałby upomnienie prawda? A założyciel tematu twierdzi że usuwa tylko jego posty. A z tego co widać wielu użytkowników stacza tam polityczne potyczki. Jeśli to prawda to trochę nie fair. Pokazuje że jak jest moderatorem to mu wszystko wolno. A jak postąpił faktycznie słusznie, to wynika z przewrażliwienia Quintus Maximus... Ktoś by to musiał sprawdzić i tyle...

#4

Pain.
  • Postów: 31
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Licz się z tym że wszędzie w kwestii polityki strony przeciwne zrobią wszystko by zamknąć ci usta. Wszystko to manipulacja i cenzura..

Użytkownik Pain edytował ten post 09.06.2010 - 23:02


#5

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Popieram Przemo.
Quintus nawet w tym poście nie możesz się powstrzymać od rzucania "chamskimi cenzorami" czy "gnojami". Nie mówiąc już o podpisie, który świadczy o uprzedzeniu do danych osób, pojawia się tam także AlienGrey.

#6

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To wtedy dałby upomnienie prawda? A założyciel tematu twierdzi że usuwa tylko jego posty. A z tego co widać wielu użytkowników stacza tam polityczne potyczki. Jeśli to prawda to trochę nie fair. Pokazuje że jak jest moderatorem to mu wszystko wolno. A jak postąpił faktycznie słusznie, to wynika z przewrażliwienia Quintus Maximus... Ktoś by to musiał sprawdzić i tyle...


Proszę Cię... Prześledź niektóre posty, które nie były ruszane przez modów. Niestety chamstwo wrasta w to forum i dopasowuje się prawie tak samo jak nowa skórka. Cud, że ktoś jeszcze chce coś z tym robić (między prawdą a Bogiem idzie coraz gorzej ostatnio).
Co modowi wolno to wolno, ale użytkownikowi wolno więcej. Na przykład wolno mu olać regulamin. Byłaś na forum za czasów największych awantur bodajże tego roku? Nie? To prześledź sobie tematy i posty niektórych użytkowników, może zobaczysz różnice między "karaniem z racji konspiracyjnego zamknięcia ust informatorom" a normalnym karaniem. Jak bystro spojrzysz to może nawet zauważysz ile tematów tego typu już powstało i kto je zakładał, (Quintus naliczyłam cztery, o order jaki walczysz czy co?). Wszystkie o tej samej tematyce.



#7

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przemo

A teraz serio. Nie przeginaj. Można różnić się w opiniach, ale to nie upoważnia do ubliżania i agresji. A w tej dziedzinie aspirujesz do mistrzostwa na forum.

Ja przeginam? No ludzie! Moderator tego forum dokonał najprawdziwszego aktu ocenzurowania moich wszystkich wczorajszych wypowiedzi. Na działania tego chama - bo inaczej nazwać już tego nie mogę - zwracałem już kilkanaście razy uwagę. O usuwaniu moich i innych użytkowników forum postów założyłem nawet temat "PROTEST! Cenzura jak widać ma się dobrze", który jak się okazało, że niewygodne posty (z którymi moderator się nie zgadzał (sic!) usuwane są w tajemnicy praktycznie bez podania powodu, wywołał mały skandal.

Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. To co zrobił ten typek to zbrodnia w biały dzień.

Wnoszę o wklejenie tutaj moich usuniętych postów - zobaczymy, czy były nie na temat. Zobaczymy, co ja tam napisałem, kogo jak oceniłem. Zobaczycie jak działa cenzura na tym forum.

Proszę bardzo - pisałeś Przemo, że usuwane posty są przez was przechowywane - proszę więc aby je tu w tym temacie wszystkie wkleić!

Skończyło się babci sranie.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 10.06.2010 - 09:28


#8

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Q. ja rozumiem Twoje rozzalenie w kwestii usunietych postow (wiadomo klikanie zabiera czas) ale na tym koniec.
Osobiscie uwazam, ze duzo Twoich postow to OT, nie poparty niczym innym niz Twoim slowotokiem, co wiecej dzieki Twojej osobie na tym forum slowa: chamy, sranie, klamcy i wiele innych ktorych nie przytocze bo i po co, zostaly wpisane do slownika. Jak by to zalezalo ode mnie to dawno dostalbys bana. Wszystkie Twoje powyzsze posty rowniez podpadaja pod ostrzezenie.

Uzywajac Twojego jezyka: Chamom na tym forum mowimy stanowcze NIE. 



#9

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szczerze to ja nie mogę zauważyć tych brakujących 25 postów. Teraz przejrzałem forum i rzeczywiście zostało jeszcze sporo offtopu. Być może AlienGrey zwrócił uwagę na twój język, a nie na treść, bo niestety prawie każdy twój post jest niekulturalny. Jeśli powodem był OT to zgodzę się, że moderator powinien wywalić całą resztę tej nawet nie przepychanki ale dyskusji politycznej. Jest zupełnie osobny temat do tego.

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na trudność w ocenie OT. Często w dyskusji zasadniczej pojawia się jakiś wątek poboczny. Nie można specjalnie dla niego tworzyć nowego tematu, bo jest on związany z aktualną dyskusją. Jeszcze gorzej jest jak ten poboczny wątek zaczyna zajmować kilka stron. Wtedy moderator ma dylemat, czy ten wątek poboczny jest na tyle obszerny że zasługuje na osobny temat i rozdanie warnów, czy powinien go zignorować, ponieważ zaraz się zakończy.

Pozdrawiam

#10

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeszcze jakiś kłamczuszek-manipulatorek-ogłupiacz ma coś do napisania? Strasznie mnie interesuje wasze zdanie...

Dołączona grafika

#11

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeszcze jakiś kłamczuszek-manipulatorek-ogłupiacz ma coś do napisania?


Wiesz na co zasługuje ten post? Skoroś taki bystry to sam sobie odpowiedz. Czy Ty nie widzisz co robisz na tym forum? Popatrz na swoje posty, przeczytaj je na głos i zastanów się nad treścią. Aż nasuwa mi się jeden cytat

"Wszystko można stracić, poczynając od wstydu"


Użytkownik livin edytował ten post 10.06.2010 - 09:34




#12

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobiście to ja Twoich postów nawet nie czytam, tylko przelatuję, a nuż napisałeś coś ciekawego. Na początku Twoje posty były sensowne, ale im dalej tym gorzej. Coraz mniej rzeczowości, a coraz więcej "słowotoku", chamstwa, zarozumialstwa i pieniactwa.
Twój wiek w sygnaturze:

Wiek 8

pewnie się z rzeczywistością nie pokrywa, ale sądząc po postach, to wiele się one nie różnią od twórczości 8-letniego bachora. Masz do wyboru albo dorosnąć i zauważyć swoje błędy, albo dalej złościć się na cały świat i płakać w kąciku.

Użytkownik Ill edytował ten post 10.06.2010 - 09:38


#13

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

livin

Wiesz na co zasługuje ten post? Skoroś taki bystry to sam sobie odpowiedz. Czy Ty nie widzisz co robisz na tym forum? Popatrz na swoje posty, przeczytaj je na głos i zastanów się nad treścią. Aż nasuwa mi się jeden cytat

no ja bardzo chcę popatrzyć na moje posty, o których wklejenie tutaj wnoszę - wszyscy je sobie na głos przeczytamy i zastanowimy się nad ich treścią. Nie będzie żadnego cytatu, jesteś na tyle bystra, że sama sobie coś w główce zacytuj.

Rozmawiam/piszą do mnie ludzie, których widzę po raz pierwszy, także nie oczekujcie ode mnie polemiki z wami. Za mało się znamy ;) Na zaczepki reagować nie będę.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 10.06.2010 - 09:42


#14

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rany, nie mogę w to uwierzyć. Nawet jeśli Ci usunął te posty, to jakim prawem mówisz, żeby go "wywalić"? Nie wiesz, że nikt Cię nie posłucha, jeśli będziesz się tak pienił? Gdybyś go grzecznie na pw zapytał czemu usuwa Twoje posty pewnie uzyskałbyś odpowiedź, a tak to tylko, już nie powiem kogo z siebie robisz... Jeśli chcesz, żeby ludzie Cię traktowali z szacunkiem to sam też im okazuj szacunek. I nieważne co sobie myślisz o tym kto zaczął.

#15

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tylko, że ten cenzor usuwa moje i innych posty bez podania przyczyny już od roku. Wielu przypadków nie zgłosiłem, ale miarka się przebrała. Wywalenie takiej ilości postów bez nawet dania mi ostrzeżenia uważam za jawną, chamską cenzurę. Normalnie za OT dostaje się upomnienie/ostrzeżenie - a ten cenzor usunął mi kilkanaście postów praktycznie bez podania przyczyny. A były to posty, za które otrzymałem dużo punktów reputacji - czyli takich które się innym użytkownikom podobały.

Także jeszcze raz proszę o wklejenie usuniętych postów, tak aby inni mogli się przekonać, jakie posty zostają usuwane bez podania przyczyny i co jest uważane za OT.

Nie czytaliście tych postów, ale jak widzę jeden mądrzejszy od drugiego.

I od razu zaznaczam, że z manipulatorami-agentami-kłamcami-wynajętymi młodymi ogłupiaczami rozmawiać nie będę.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 10.06.2010 - 09:53



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych