Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO - diabelska sztuczka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#31

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przeczytałem całości artykułu, poza jednym fragmentem, który muszę skomentowac:

Bacznie należy przyjrzeć się sektom odwołującym się do wiedzy o UFO. Niektóre z nich głoszą hasło nadchodzącej apokaliptycznej zagłady i ratowania wybranych Ziemian (czyli swoich członków) poprzez przeniesienia ich do nowego świata gdzieś w kosmosie - vide Aleister Crowley i "Złota Jutrzenka".

Jak każdy inny tekst na temat Crowleya wypowiadany przez chrześcijańskich "krzyżowców" jest on bzdurą. Plotki o jego fałszywych dokonaniach urosły do legend. Jednak wiązanie go z UFO świadczy już o żałosnym poziomie autora tekstu. Przede wszystkim "Złota Jutrzenka" przestała istniec wiele lat zanim zaczęły się w USA pierwsze doniesienia o UFO. Kompletna nieznajomosc faktów, po prostu nie było czym zapełnic dennego artykułu.
  • 0

#32

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niedawno zetknąłem się z artykułem: "UFO ZJAWISKO FIZYCZNE CZY DUCHOWE?", który Grzegorz Kiwek, opublikował 10 lat temu w numerze 4 i 5 pisma ROJALISTA. Materiał ten złożony z czterech części wydaje mi się na tyle interesujący i zapewne dla niektórych - bulwersującY.

źródło - http://www.wandea.org.pl/ufo-nol.htm
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych