Skocz do zawartości


Zdjęcie

Top10 horrorów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1

Arek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, mam pomysł żeby użytkownicy wpisywali tu swoje TOP10 najstraszniejszych horrorów.

#2

valkorn.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie najstraszniejszy był Paranormal Activity. Sam nie dałem rady go obejrzeć, dopiero z kumplem :D Jeszcze oglądaliśmy sami w domu w ciemności - mocne przeżycie. Ogólnie wymienię tylko ten tytuł ponieważ mało który film można nazwać horrorem.

#3

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Paranormal Activity, fajny, ale tylko wtedy gdy się w niego wczujesz i uwierzysz że to prawdziwy dokument, wtedy może trochę nastraszyć no ale bez przesady, nie trzeba go ze znajomymi oglądać :D
Czwarty Stopień - to samo co wyżej, trzeba uwierzyć, że to dokument, ale o to nie trudno.



#4

valkorn.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja dopiero po obejrzeniu filmu doczytałem że to nie jest na faktach xD

#5

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Horrory uwielbiam ;)
Szczególnie reżyserii Roba Zombiego, tj. House Of 1000 Corpses, Halloween
Cóż, a co do typowo strasznych.
Jak wyżej wymienione Paranormal Activity.
Przestraszył mnie też bardzo film Wygrana - byłam sama w domu wieczorem i w połowie nie wytrzymałam napięcia, ponieważ wczułam się niesamowicie, i wyłączyłam bo już nie potrafiłam wytrzymać. ;)
Blade, trylogia, dobry film.
Drag me to hell
Ruiny, też dobry horror.
Ah, i przestrzegam przed Egzorcyzmami Dorothy Mills - nudne strasznie.

#6

ICM600.
  • Postów: 184
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hellraiser - obejrzenia jest warta cała seria filmów - za wyjątkiem ósmej części.

#7

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Paranormal activity... nawet nie potrafię wypowiedzieć jak żałuję czasu spędzonego na tym nudnym filmie...
Jeśli mam coś polecić, to film "Inni" to nie jest straszny film tylko thriller, ale tematyka forum i moim zdaniem naprawdę dobry.

Aha, jak mogłem zapomnieć, seria "Alien" :)

Użytkownik Romczyn edytował ten post 31.05.2010 - 19:39




#8

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ewidentnie japońskie produkcje - chociażby oryginały "Ringu" i "Klątwy". I inne, mniej znane u nas. Te na prawdę potrafią nastraszyć, bo inne horrory zazwyczaj mnie śmieszą:D



#9

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Paranormal activity" - dobry, oglądałam sama na słuchawkach późnym wieczorem. Nie ukrywam, że ciężko mi się spało mimo iż obok mnie spał mąż :P
"Klątwa" 1 i 2 - nie wiem czemu, ale nastraszyły mnie mocno, oj p nich męczyłam się z pół roku ?? :o


W sumie ciężko mi zrobić top10 mimo, że horrorów swego czasu oglądałam dużo to jakoś nie mam aż takich faworytów

"Alien" ?? przecież to sc-fi a nie żaden horror, to jest tylko pewna namiastka horroru, ale ogólnie film jest zaliczany do sc-fi

"Hellraiser" to o tym gościu co ma szpilki na całej twarzy ? Oglądałam tylko 3 część z tym posągiem jako 13-14 latka i miałam masakrę po nim długi czas ;)


Ogólnie lubię horrory, ale boję się ich oglądać, a bardziej po tym spać jak mąż musi iść w nocy do pracy. Zazwyczaj oglądam pół filmu przez palce :lol
Jak będzie mi się chciało pomyśleć to wrzucę moje top10 z ostatnich hmm kilku lat, bo nie będę chyba liczyć filmów, które oglądałam za dzieciaka i wiadomo, że się bałam ;)

Użytkownik PIKuS edytował ten post 31.05.2010 - 20:01




#10

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatnio mam niewiele czasu na oglądanie filmów ale z nowszych produkcji dwa tytuły utkwiły mi w pamięci.Polecam.
The Messengers
Mirrors




#11

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie utkwił w pamięci film "Zejście". Nie każdemu musi się podobać, ale na mojej liście w ścisłej czołówce :)



#12

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Paranormal Activity". Na początku uwierzyłem, że to dokument i przyznam się bez bicia, że moja sceptyczna natury została na chwilę zachwiania ;) Ale po napisach końcowych wszystko wróciło do normy.

Godny polecenia jest także "The Shutter" ale koniecznie w wersji japońskiej. Hollywodzkie adaptacje są zazwyczaj denne. Generalnie polecam to kino-Japończycy mają niesamowity talent do kreowania niepowtarzalnego klimatu w filmach, jak już ktoś wyżej wspomniał ;)

#13

Arek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że nie musicie tu wpisywać tu tylko horrorów tylko może Top10 filmów które was najbardziej przestraszyły. Paranormal Activity to naprawdę bardzo dobry film obejrzałem go sam w domu o 2 w nocy ze wszystkimi zakończeniami jakie tylko wyszły. Gorąco polecam ten film.

#14

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatnio ciężko o dobry horror, a już na bank nie jestem w stanie zrobić TOP10 ;], nic oryginalnego nie wymyślę, więc przyjdzie mi zgodzić się z Romczynem.
Kiedyś nieźle działał mi na psyche "Koszmar z ulicy wiązów" (stare dobre czasy VHS 5+1 gratis hehe), Freddiego bałem się jak diabli, dłuuugo po obejrzeniu miałem problemy z zaśnięciem, bo myślałem, że mnie wciągnie za łóżko!

One, two - Freddy's coming for you
Tree, four - better lock your door
Five, six – grab your crucifix
Seven, eight – gonna stay up late
Nine, ten – Never sleep again


Tak przy okazji to jestem ciekaw najnowszej wersji, trailer daje rade, a film obejrzę tylko i wyłącznie z sentymentu...

[url="http://www.youtube.com/watch?v=PEQnoIq4UFY"]http://www.youtube.c...h?v=PEQnoIq4UFY[/url]

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 31.05.2010 - 21:15




#15

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tylko i wyłącznie ' lśnienie ' :D panowie i panie, prezentuję jedyną scenę, po której bałem się iść przez ciemny korytarz - link. tylko od razu mówię, jeśli ktoś chce lśnienie obejrzeć, niech nie wchodzi w ten link, bo mu to zepsuje wrażenia ;]

ewentualnie jeszcze ' silent hill ' i oryginał ' ring '.

Użytkownik EpicFail edytował ten post 31.05.2010 - 21:29



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych