Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dnepropetrovsk Maniacs - uwaga +18


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niektóre matki są tak głupie, że szkoda w ogóle słów. Pewnie jeszcze taka idiotka sądzi, że "mój syneczek? On jest taki grzeczny, zawsze pomagał jak go poprosiłam i nigdy nie przejawiał się dziwnym zachowaniem, na pewno jest niewinny, nie skrzywdziłby muchy..." żal 4 litery ściska dla takich kretynek.
Sama jestem matką, mam dwóch synów 3,5 roku i 2,4. Nie wiem w sumie jak ja bym zareagowała jakby to moje dzieci w przyszłości robiły coś podobnego, nie zastanawiałam się nad takimi rzeczami bo nie jestem nienormalna :P
Nie robiłabym z siebie idiotki sądząc, że są niewinni skoro zostali złapani. Śmiem twierdzić, że po takich czynach nie chciałabym ich widzieć na oczy, byłoby mi wstyd, że wychowałam dzieci, które stały się potworami. Rodzice w takich sytuacjach też mają przerąbane, muszą żyć z myślą, że to właśnie ich dzieci dokonały takich strasznych czynów. Sąsiedzi też pewnie mieliby swoje zdanie i brak szacunku do takich ludzi, którzy nie potrafili dobrze wychować dziecka.


Wiecie co? To jacy oni się stali może być poniekąd winą rodziców, którzy że tak powiem źle wychowywali swoje dziecko. Bo jaka normalna dobrze wychowana osoba idzie i morduje, nagrywając i napajając się przy tym. Gdyby mieli odrobinę dobroci w sobie i sumienia to być może tak by się to nie skończyło, a jak wiadomo dobroci, szacunku do innych uczą nas właśnie rodzice, nie tylko przez rozmowę i tłumaczenie, ale także poprzez kary za złamanie zasad, żeby się dziecko nie czuło bezkarne wobec tego co zrobiło.

Matka takiej zdegenerowanej osoby może nawet nie przypuszczać, że w pewien sposób przyczynia się do tego iż jej dziecko może się takie stać. Sądzi, że jak chłopak ma kolegów jako tako na dwójach się uczy lub ma jakąś tam pracę, lecz niestety całymi dniami nie ma go w domu i z nim nie rozmawia nie wie co robił z kim i gdzie, to jest wszystko w porządku, a tym czasem wychowuje go ulica, internet, który jak widać w niekontrolowanych rękach jest takim "podsycaczem ognia" i z tego potem są efekty.
  • 1



#17

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Filmu nie oglądam, raz sobie pozwoliłem na obejrzenie czegoś takiego, więcej mi nie trzeba. Wystarczy mi świadomość zła na świecie, nie muszę już tego oglądać.

Może ktoś kto zna lepiej angielski przetłumaczy to:


Miałem chwilę to postarałem się przetłumaczyć. Byłbym wdzięczny jakby ktoś sprawdził, nie mam w tym doświadczenia.

"Rodzice Igora Suprunyuck i Viktora Savenko wierzą w niewinność ich synów. Vladimir Suprunyuck twierdzi że Igor był torturowany w celu uzyskania od niego zeznań, policja miała zakrywać jego głowę i zmuszać do wdychania papierosowego dymu. Podczas konferencji prasowej Vladimir Suprunyuck cytował nieścisłości podczas śledztwa i powiedział że jego syn był niesłusznie oskarżony. Igor twierdził że jego syn został kozłem ofiarnym i że zbrodnia została dokonana przez osoby powiązane z osobami na wysokich stanowiskach. Rodzice planują odwołanie się do Ukrainskiego Sądu Najwyższego i i do Europejskiego Sądu Sprawiedliwości. Rodzice Suprunyuck'a i Sayenko także dyskutowali o tym że wyrok który zapadła na Alexandra Hanzha był zbyt pobłażliwy. Sondaż opinii publicznej przeprowadzony w Dnepopetrovsku wykazał że 50.3 % osób wierzy że wyrok był sprawiedliwy natomiast 48.6% wierzy że wyrok powinien być surowszy."

IMO wszystko jest możliwe i jak zwykle ciężko cokolwiek stwierdzić. Prędzej czy później osoby odpowiedzialne za to zostaną ukarane, jak nie tu i teraz to po śmierci, chcę w to wierzyć.
  • 1

#18

eL_.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

akurat jadłem obiad, doszedłem do momentu jak wkładał mu pręt w brzuch i pauza. Film jest drastyczny, jeśli komuś jednak mało "wrażeń" może odwiedzić ową stronę.

UWAGA! STRONA ZAWIERA DRASTYCZNE ZDJĘCIA, OTWIERASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! 18+
http://rotten.com
  • 0

#19

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Powyższej strony nie znam i nie mam zamiaru jej poznawać, lecz mogę podejrzewać w jakim celu została stworzona - oczywiście zarobkowym.
Dlatego jej admina zaraz poddałbym wnikliwym badaniom psychiatrycznym, bo raczej nie wszystko w jego móżdżku trybi jak powinno.
Zastanawia mnie tylko co daje ludziom odwiedzanie w/w stron?
  • 1



#20

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znam stronę rotten, kiedyś się jej troche naoglądałam, że tak powiem za młodu. Dzisiaj już mnie to ani nie hajcuje, ani interesuje. Szczerze przyznam, że po jednym ze zdjęć miałam problemy ze snem długi, długi czas ;) - nie było w nim krwi bo akurat to mnie nie obrzydza lecz jak dla mnie coś gorszego - zdjęcie topielca, takiego zaawansowanego topielca. Jak się kładłam spać to bałam się odwrócić na którykolwiek bok bo czułam jakby on leżał za mną brrr. (Głupie co ? :D )

Tekst przetłumaczony przez Chessmana... Śmiałam się czytając go. Kolesie sami na siebie nagrali dowody zbrodni, skoro na filmie widać ich twarze to nie rozumiem jak można wierzyć w niewinność takiej osoby. To nie jest normalne, rodzice za tak beznadziejne zachowanie też chyba powinni odpocząć, zanim zaczną się mścić na niewinnych jak własne dzieci to robiły.


/Up

Co daje ludziom? Mnie na tą stronę przywiała ciekawość, obejrzałam trochę zdjęć i tyle. Lecz niestety są na świecie ludzie, którym sprawia przyjemność oglądanie takich stron, dla nich jest to jak taka "poranna kawa".

Jak ktoś jest ciekawy co na stronie jest to powiem tyle, no wtedy co ja wchodziłam były tam zdjęcia chyba policyjne i nie tylko z różnych morderstw, bardzo zresztą brutalnych, flaki, krew, wypływające mózgi, porozkładane ciała itp...
Strona dla osób nie w pełni chyba normalnych ;) - o ile oglądają ja notorycznie, a nie raz czy dwa z czystej ciekawości jak ja :P

Mi wystarczą zdjęcia, które pokazuje mi brat z wojen na których był. Teraz tez jest na misji i pewnie przywiezie nowe "do kolekcji"

Użytkownik PIKuS edytował ten post 27.05.2010 - 13:56

  • 0



#21

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie raz już pisałem, że ludzie to najgorsze stworzenia na ziemi. Ten filmik potwierdza moją teorie...
  • 0



#22

Nevariel.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Seryjni Mordercy w więzieniach są raczej obdarzani szacunkiem przez innych.


A to już zależy. Mimo że sam nie mam o tym dużego pojęcia, bo skąd niby miałbym je miec, ale nie wydaje mi się by więzienna "elita" z otwartymi rękoma przyjęła grupę szczylów, która dla jakiejś gówniarskiej uciechy masakrowała niewinnych ludzi. Może by się zakumplowali z jakimiś psychopatami, ale reszta raczej nie dałaby im życ. Same ich przestępstwa wywołują odrazę porównywalną z pedofilstwem.

Wcześniej nie miałem czasu przetłumaczyc pierwszego posta z linku który wcześniej podałem. <- Tłumaczenie w pierwszym poście tematu [ nie najlepsze, sam przyznaję, ale chyba jedyne, jakie na razie jest]

Użytkownik Nevariel edytował ten post 27.05.2010 - 14:18

  • 0

#23

eL_.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taki widok jest okropny i straszny dla każdego, to wszystko się nasila. Mało osób w ciągu dnia zastanawia się nad tym, lub próbuje wyobrazić sobie to, że pod ładną skórą znajdują się rzeczy, na które nie chcielibyśmy patrzeć. Nie wiem tylko, czy jest to odruch naturalny, czy "wyćwiczony" przez nasz światopogląd poprzez naszą historię. Tutaj kieruję waszą uwagę co do Korei Płd. ktoś już tutaj pisał o reżimie jaki panuje w tym kraju. Wydaje mi się, że im częściej człowiek styka się z takimi sprawami, uodparnia się na to. Np. te dzieciaki, pierw zaczynały od zwierząt, potem przerzucili się na ludzi.

Użytkownik eL_ edytował ten post 27.05.2010 - 14:20

  • 0

#24

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nie oglądałem i nie chce oglądać, dla mnie to coś co przekracza granice.

Stwierdzenie "Po co ich torturować i sprowadzać się do ich poziomu" brzmi dla mnie kompletnie niedorzecznie. Powinni zrobić im tak samo, jak robili swoim ofiarą. Tutaj już nie chodzi o żadne przekonania, czy inne rzeczy, ponieważ stawką jest życie innych często niewinnych ludzi, którzy byli w niewłaściwym miejscu i niewłaściwym czasie.

Teraz już przekonałem się, że świat to wielki zakład psychiatryczny odcięty od reszty wszechświata. I lepiej, żeby tak zostało jak najdłużej.
  • 6

#25

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teraz już przekonałem się, że świat to wielki zakład psychiatryczny odcięty od reszty wszechświata.


Za ten tekst dostajesz plusa, jest świetny i chyba bardzo prawdopodobny :)
  • 0



#26

el_Pablo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Seryjni Mordercy w więzieniach są raczej obdarzani szacunkiem przez innych.


A to już zależy. Mimo że sam nie mam o tym dużego pojęcia, bo skąd niby miałbym je miec, ale nie wydaje mi się by więzienna "elita" z otwartymi rękoma przyjęła grupę szczylów, która dla jakiejś gówniarskiej uciechy masakrowała niewinnych ludzi. Może by się zakumplowali z jakimiś psychopatami, ale reszta raczej nie dałaby im życ. Same ich przestępstwa wywołują odrazę porównywalną z pedofilstwem.

Wcześniej nie miałem czasu przetłumaczyc pierwszego posta z linku który wcześniej podałem. <- Tłumaczenie w pierwszym poście tematu [ nie najlepsze, sam przyznaję, ale chyba jedyne, jakie na razie jest]




Ja sądzę że gdyby trafili do więzienia o lekkim rygorze to mogło by być tak jak mówisz ,ale za taką zbrodnie podejrzewam że trafili do jednego z cięższych więzień na ukrainie ,a w tych wiezieniach normalni ludzie nie siedzą.W sumie ja też doświadczeń żadnych z tym nie mam ,ale kiedyś na Discovery leciała seria najcięższe więzienia i z tego co pamiętam ,aby należeć do "grupy trzymającej władze w więzieniu" trzeba było mieć trochę grzeszków na sumieniu ,ale to w sumie nie zmienia faktów że tych zwyrodnialców bym nabił na pal.
  • 0

#27

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja jednak się nie odważe, żeby otworzyć link do filmu... z czystej ciekawości bym to zobaczył ale nie chce, żeby później o tym myśleć i mieć przed oczami sceny z filmu...

takich powinno się równie boleśnie zabijać jak oni zabijali tylko, że wolniej... Nie po chrześcijańsku ? niestety. Ale takie rzeczy MUSZĄ być karane jak najsurowiej. Oko za oko ząb za ząb

Użytkownik shortez edytował ten post 27.05.2010 - 15:58

  • 0



#28

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurcze, włączyłem to, wytrzymałem gdzieś do połowy !
Nie wiem co czuję w tym momęcie... smutek, nienawiść, strasznie trudno opisać to uczucie.
Rottena znam już od bardzo dawna, kiedyś robiła na wszystkich wielkie wow, ale to co jest na tym filmiku, nie wiem jak to nazwać, to diametralnie coś innego, to nie zdjęcia po wypadkach, to nie zdjęcia rozkładających się zwłok, to zapis agaoni niewinnej istoty ludzkiej, to zapis pokazujący brak człowieczeństwa, dla osoby słabej psychicznie taki filmik może zmienić cały światopogląd ! Wiem, wolność słowa, internet, ale wydaje mi sie że takie żeczy powinno się cenzurować !
  • 0



#29

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z jednej strony po obejrzeniu tego filmiku jedna część mnie się aż gotuje, ale druga, ta głębsza, mimo wszystko jest spokojna.

Nie raz już pisałem, że ludzie to najgorsze stworzenia na ziemi. Ten filmik potwierdza moją teorie...

Ja bym raczej powiedział, że ludzie to stworzenia zdolne do wszystkiego. Każdy człowiek może być masowym mordercą, który zabija z radością i każdy może być "chodzącą miłością". To jest kwestia wyboru.

Stwierdzenie "Po co ich torturować i sprowadzać się do ich poziomu" brzmi dla mnie kompletnie niedorzecznie. Powinni zrobić im tak samo, jak robili swoim ofiarą. Tutaj już nie chodzi o żadne przekonania, czy inne rzeczy, ponieważ stawką jest życie innych często niewinnych ludzi, którzy byli w niewłaściwym miejscu i niewłaściwym czasie.

Nie wystarczyłoby ich po prostu zabić/trwale odizolować? Bez emocji, bez bólu?
Jeśli ktoś chce znęcać się nad tymi ludźmi w taki sam sposób jak oni to robili, to oznacza to, że w głębi już jest taki sam jak oni. Sam akt tortur nie czyni okrutnym, ale już sam świadomy zamiar krzywdzenia tak.

Teraz już przekonałem się, że świat to wielki zakład psychiatryczny odcięty od reszty wszechświata. I lepiej, żeby tak zostało jak najdłużej.

Doskonałe porównanie :)

Osobiście, gdybym miał być ich katem, to zabiłbym ich tak jak oni zabijali. Nie dlatego, że ich nienawidzę, ale dlatego, że ich nie rozumiem. Wierzę, że w każdym człowieku drzemie cząstka duszy pozostałych ludzi, która ma wpływ na to kim się jest. Gdybym odrzucił kawałki dusz tych ludzi, bo ich nienawidzę i nie akceptuję, nienawidził bym i nie akceptował samego siebie. Przez to sprowadziłbym cierpienie na siebie i wszystkich, którzy noszą mój kawałek duszy.
Gdybym zrozumiał dlaczego ich kawałki dusz wyglądają tak, a nie inaczej, być może mógłbym to zmienić.
Dla mnie jest to oczywiste (i piękne), ale w Waszych oczach mogę być psychopatą. Moje szczęście, że Was rozumiem.

Użytkownik Ill edytował ten post 27.05.2010 - 16:29

  • 0

#30

Jakub.
  • Postów: 57
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmu nie oglądałem i oglądać nie zamierzam , wystarczy mi opis rozmowy mam bardzo plastyczną wyobraźnie .

Jak tu już wielu przedmówców wspomniało torturowanie ich i zabicie sprowadziło by nas do ich poziomu , jednak nie nazywajmy tego poziomem zwierząt bo zwierząta zabijają tylko wtedy gdy muszą , zabijanie dla przyjemności to cecha "ludzka" niestety . Jako że ludzie ci nie przedstawiają żadnych szans na resocjalizacje kara dożywocia jest adekwatna , chociaż pewnie z karą śmierci nikt by nie dyskutował . Zawiniło wychowanie , ale również bodźce zewnętrzne , ludzie o bardzo wrażliwej psychice gdy są poddawani "bombardowaniu" bardzo brutalnymi scenami sami stają się brutalni a przemoc zaczyna ich fascynować . Myśle że reakcja powinna nastąpić już w czasie przyłapania na maltretowaniu zwierząt , wielu seryjnych morderców-socjopatów zaczynało właśnie w ten sposób .

Druga sprawa to policja , niestety wymuszanie zeznań i przyznania się do winy to dość powszechne praktyki , szczególnie w krajach byłego związku radzieckiego ,obawiam się że zostali oni złapani bo musieli być , policja musiała mieć "wynik" bo była presja społeczeństwa , a prawdziwi sprawcy mogą dalej przebywać na wolności .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych