Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nawiedzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy miałem jakieś 4-5 lat pojechałem z rodzicami, wujkiem i ciocią w miejsce gdzie mieszkała moja prababcia. Jak to dziecko biegałem po polanie na której stał dom, a dookoła jest tam las, w pewnym momencie (podobno, z opowieści rodziców) przewróciłem się i zacząłm płakać, rodzice zapytali mnie co się stało a ja powiedziałem że złapała mnie za noge jakaś stara baba(byłem troche niewychowany, ale nie kłamałem). Później dowiedziałem się że ta baba mówiła coś w rodzaju "daj jej/jemu spokój". Nie dawno się o tym zdarzeniu dowiedziałem, a tata powiedział że może to właśnie ta prababcia nawiedziła mnie tyle tylko że pomyliłam mnie z moją siostrą cioteczną która była bardzo niegrzeczna i była wychowywana przez moją babcie (córke tej prababci) i jej troche dokuczała. Co wy o tym myślicie, mi się wydaje że odnosi się to do przyszłości i nie do mojej babci, tylko tak jak by było coś mi przeznaczone że mam coś złego zrobić komuś w przyszłości.
  • 0

#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

damczer, ciekawa historia, ale jesli uslyszales to od rodzicow, a sam nie pamietasz to nie mam co sie wypowiadac

daj jej/jemu spokoj <= skupmy sie na tej wypowiedzi, nie sadze zeby cie pomylila, bo duchy zadko sie myla, szczeglonie ze na pewno nie pomylila by kilkuletniego chlopca z stara babcia :P moze to rzeczywiscie odnosi sie do przyszlosci
  • 0



#3

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

damczer, ciekawa historia, ale jesli uslyszales to od rodzicow, a sam nie pamietasz to nie mam co sie wypowiadac


Raczej rodzice mi o tym przypomnieli bo jak mi o tym opowiedzieli to rzeczywiście skojarzyłem że coś takiego mogło być bo przypomniało mi się że jak byłem mały to później bałem się tam jeździć więc coś takiego miało miejsce.

szczeglonie ze na pewno nie pomylila by kilkuletniego chlopca z stara babcia


Napisałem że mogła mnie pomylić z moją kuzynką która była niegrzeczna, a wychowywana była przez moją babcie której troche dokuczała
  • 0

#4

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawa rodzinka i ciekawy temat a ktoś widział to jeszcze oprócz twoich rodziców??? ;-)
  • 0

#5

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak w pierwszym poście moi rodzice, ciocia i wujek, ale ty pewnie w to i tak nie uwierzysz......
Poprostu takie coś mi się przydarzyło i tyle może nie potrzebnie o tym pisałem....., ale zaciekawiło mnie to pomyślałem że można się podzielić przeżyciami, może to nie np. "duch chce mnie zgwałcić" ale zawsze coś....
  • 0

#6

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wcalę nie mówie ze w to nie wierze musze sie z tym oswoic chodzisz ze mną do klasy i nigdy mi tego nie mówiłeś
  • 0

#7

uszowiak.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

damczer, niepij tak duzo
  • 0

#8

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

uszowiak, nie wchodź tu więcej.
  • 0

#9

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Damczer pisze prawdę chodzi ze mną do klasy i nie zmyśla na zawołanie(on wogółe nie zmyśla)!!!!
  • 0

#10

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja ci wierze !!!fajna notka ciekawa historia

Damczer pisze prawdę chodzi ze mną do klasy i nie zmyśla na zawołanie(on wogółe nie zmyśla)!!!!


Dzięki, ale ja tego nie traktuje że teraz zaczne wierzyć w duchy tylko troche mnie to zaciekawiło i postanowiłem się tym podzielić i tyle...... kto niechce w to wierzyć, nie musi.....
  • 0

#11

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówiłem ża Damczer pisze prawdę dalej to już szkoda rozwijać tego tematu bo każdy odbierze to inaczej!!! ;-)
  • 0

#12

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W mojej miejscowości tyle sie rzeczy działo z jakies 30 lat temu że stron by nie starczyło
Począwszy od jakiś świateł zapiernicznających po polach po 3 metrowych kolesi idących po rzece :smile:
Szczerze to chciałbym żyć w tamtych czasach.
  • 0



#13

NICOŚĆ.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez miałam w dzieciństwie takie "spotkanie".
Pododno dzieci do 6 roku zycia pamietaja poprzednie zycie i widzą wiecei niz dorosli ,bo nie sa skazone jeszcze "cywilizacją" .Mając 10 lat zmarł mi wujek nie lubiłam go .Przed smiercią rodzice i zona wujka wysli a ja zostałam sama z nim w pokoju .Powiedzial ,że przyjdzie do mnie po śmierci.Przeraziłam sie niesamowicie,opowiedziałam to mojej babci ona powiedziała, zebym sie nie bała bo nic mi zrobić nie moze.Tydzień po smierci wujka spałam z babcią .Nie wiem czy to był sen ale sadze ze nie .Cos mnie przebudzilo jakby chciało zebym wiedziala ,ze jest otworzyłam oczy i zobaczyłam go .Nie mogłam sie ruszyć, ze strachu .Powiedział ze przyszedł po moja babcie a kochałam ja chyba najbardziej z rodziny.Zaczełam krzyczec płakac ,buzic ja . Niewiem co go mogło "wystraszyc"ale zaczoł sie cofac i jakby wpłynoł do szafy .Nikt mi nie chciał uwierzyc tylko moja babcia mi wierzyła
Tyle lat mineło a ja do tej pory boje sie tej szafy.Moze i to był sen ale za to bardzo realny. :papapa:
  • 0

#14

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po 3 metrowych kolesi idących po rzece


Taki LOST nie?

A co do tematu to jakiś czas temu, musieliśmy wymienić rame w obrazie który mieliśmy z domu tamtej prababci, pierwszej nocy po wymianie w nocy tate coś zaczęło dusić i wciskać w łózko
  • 0

#15

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to się prababcia wkurzyła :wow:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych