Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jerry Springer Show


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1

ZelgO.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Jerry Springer Show, który można obejrzeć na TV Puls o 23:00 często występuje dziwny koleś który jest obcięty od pasa w dół
często przechadza sie na rękach gdzieś po sali, występuje niczym jakiś przerywnik i nigdy nic nie mówi jedyne co to kamera czasem na niego najeżdża, wyczytalem gdzies ze jest on chyba czlonkiem ochrony w programie
Widziałem ludzi z poobcinanymi nogamia, ale pierwszy raz widze zeby ktoś był obcięty od pasa w dół - nie wiem jak to możliwe :P

filmik1:
filmik2:

niemalże w każdym odcinku sie pokazuje
  • 0

#2

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie efekt jakiegoś wypadku, widziałem kiedyś filmik na którym wietnamski policjant został przecięty wpół teraz porusza się w pewnego rodzaju kapsule.
  • 0



#3

Buger.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest to Kenny Easterday, tutaj macie wyjaśnione czemu ma obciętą dolną część ciała:
http://www.naluz.net...polowa-ciala-2/

Użytkownik Buger edytował ten post 13.05.2010 - 13:36

  • 0

#4

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale ważne że daje sobie chłopak radę. Ciekawi mnie tylko (nie żebym była jakaś nietaktowna) jak on wydala...?
  • 0

#5

Zagaroth.
  • Postów: 124
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

o matko! No niesamowity koleś. Od razu moje problemy jakieś takie mniejsze się zrobiły...
  • 0

#6

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale ważne że daje sobie chłopak radę. Ciekawi mnie tylko (nie żebym była jakaś nietaktowna) jak on wydala...?



Stomia – inaczej sztuczna przetoka.

Słowo "stomia" pochodzi z języka greckiego i oznacza "otwór". Stomia jelitowa, inaczej nazywana sztucznym odbytem jest to sztuczne wyprowadzenie światła jelita (cienkiego lub grubego) poza jamę brzuszną. Umieszcza się ją na przedniej ścianie brzucha, gdzie istnieją odpowiednie warunki do zaopatrzenia w sprzęt stomijny.


więcej przeczytasz tutaj

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 13.05.2010 - 14:37

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych