Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cała rodzina popełniła samobójstwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

RaVo.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak fragment z biblii mogl opisywac dom? :o
  • 0

#17 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

na pierwszym piętrze było światło na drugim nie..

Mam rozumieć, że się świeciło czy, że był prąd?


W miejscu gdzie poszliśmy szukać zdjęć znalazłem pismo święte.

Jakich zdjęć szukaliście i jakie to było miejsce?


Najdziwniejsze było to, że fragment był opisem domu.

Opisem domu? Który fragment w Piśmie opisuje dom?


Co do samego wydarzenia. Jak wcześniej wspomniano warto by było rozciągnąć sznurki i rozsypać trochę mąki.
Trzeba najpierw sprawdzić czy niechciany lokator jest pod postacią fizyczną.
  • 0

#18

Aro94.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli to duch to peszek , ja osobiscie juz wierze w takie rzeczy z ktorych sie dosc niedawno smialem , z powodow ktore opisalem w dodanym temacie przez mojego przyjaciela , Nikt mi chyba nie uwierzyl , ale proponuje ci zastosowac pomysly wczesniej opisane i zacytuj te i pismo swiete , i jak masz zamiar sie tam wybrac nie pij alkoholem przed tym bo to moze byc powazna sprawa ; p
  • 0

#19

Jowz.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


na pierwszym piętrze było światło na drugim nie..

Mam rozumieć, że się świeciło czy, że był prąd?


W miejscu gdzie poszliśmy szukać zdjęć znalazłem pismo święte.

Jakich zdjęć szukaliście i jakie to było miejsce?


Najdziwniejsze było to, że fragment był opisem domu.

Opisem domu? Który fragment w Piśmie opisuje dom?


Co do samego wydarzenia. Jak wcześniej wspomniano warto by było rozciągnąć sznurki i rozsypać trochę mąki.
Trzeba najpierw sprawdzić czy niechciany lokator jest pod postacią fizyczną.



Prąd jest w całym domu ale na górze nie było żarówek.

Szukaliśmy zdjęć tej rodziny (mój brat wiedział gdzie są). Było to w pokoju Pawła w barku.

Dokładną lokalizacje tego opisu postaram się odnaleźć z moim kolegą, jestem pewien że taki istnieje...
  • 0

#20 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

Wycieczka się odbyła:p Wczoraj wypiliśmy po kilka piw i wpadłem na pomysł żeby się tam wybrać... poszliśmy w 6 osób: ja, mój brat i siostra i 3 moich kolegów... o godzinie 2 w nocy weszliśmy do domu przez piwnice...

W sześć osób po kilku piwach iść w środku nocy szukać zdjęć rodziny? Było jeszcze napić się jakiejś flaszki i zabrać jeszcze ze cztery osoby. Wtedy na pewno narobilibyście mniej zamieszania i jeszcze prędzej dostrzegli wszystkie anomalie, na pewno też nie zagłuszylibyście jakichkolwiek odgłosów, a jeśli byście coś zauważyli to wszyscy by wam uwierzyli, że naprawdę to widzieliście i nie były to np. jakieś przewidzenia.

Z całym szacunkiem, ale albo staracie się czegoś więcej dowiedzieć o tej sprawie, albo urządzacie sobie zabawę z przyjaciółmi.
  • 0

#21

used2be.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak już jestem długo cichym użytkownikiem tego forum to ani razu jeszcze nie widziałem tematu w którym ktoś dostarczyłby jakiś film własnej roboty albo jakieś przekonujące zdjęcia, jeśli tu by coś takiego nastąpiło to byłbym w wielkim szoku
  • 0

#22

Z3R0.tonine.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Used2be ma rację- wielu opisuje różne historie, ale filmów/zdjęć nie ma.
(czasem zdarzają się zdjęcia, ale z racji "jakości aparatu w telefonie" nic nie wnoszą)
Zatem czekamy na film.
I zrezygnujcie z wyprawy po alkoholu.
[zwróćcie uwagę na ilość postów-podczas tego tematu Jowz zyskał 3 posty na samym tłumaczeniu(się) :o ]
  • 0

#23

Negator.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że po raz kolejny temat umiera śmiercią naturalną... Autor nie przedstawia żadnego dowodu. Miałeś podać fragment z biblii ? Może ktoś z forumowiczy ma niedaleko do tej miejscowości i mógłby się tam wspólnie z autorem rozejrzeć ?
  • 0

#24

Pan B.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam jestem nowy na forum, ale chciałem odświeżyć temat...Miesiąc temu byłem ze znajomymi w okolicach tego gospodarstwa (mam taką pasję,że biegam z wykrywaczem po polach i lasach)Jeden z moich znajomych ma wilczura i to takiego co niczego się nie boi.No przeczesując okoliczne pola doszliśmy pod to gospodarstwo,wyglądało na opuszczone od dawna,więc stwierdziliśmy,że trzeba je dokładnie przepyrać :) Będąc gdzieś tak na środku podwórka pies znajomego zaczął warczeć i się jeżyć patrząc się na budynek mieszkalny po czym uciekł w kierunku samochodu ,który stał jakieś 800 metrów od gospodarstwa.Kolego pobiegł za nim,a ja z drugim kolegą postanowiliśmy wejść do tego domu(była mniej więcej 18 godzina)weszliśmy przez drzwi połazilsmy po budynku i jakie było nasze zdziwienie jak chcieliśmy z niego wyjść,otóż drzwi przez które weszliśmy były zamknięte na klucz?? Podeszliśmy więc do okna,żeby przez nie wyjść i wtedy zobaczyliśmy na podwórku stojącą i patrzącą się na nas dziwną zgarbioną postać trzymającą sznur w rekach.Gdy kolega krzyknął.żeby ten ktoś nie robił nas w *****, bo mu zaraz nogi z **** powyrywa ta postać się odwróciła i rozpłynęła.Wróciliśmy do samochodu i pojechaliśmy do domu.Pod garażem okazało się ,że znajomy zabrał jakiś obrazek z tego domu i gdy wyjął go z kieszeni pies znowu zaczął warczeć ,a po chwili skulił się w kłębek.Obrazek spaliliśmy,a o tym domu wcześniej nie słyszałem,dopiero teraz zacząłem poszukiwać materiałów na ten temat. Pozdrawiam Pan B.

 

wulgaryzmy.gif

 

Staraj się nie używać wulgarnego języka. 

 

Kronikarz


  • 0

#25

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może moglibyście tam wrócić z kamerą, co Wy na to?


  • 0



#26

Pan B.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Może moglibyście tam wrócić z kamerą, co Wy na to?

Jest taki plan i na pewno zostanie wykonany, tylko niech trochę cieplej się zrobi.Bo przy minus ośmiu nikomu się nie chce marznąć na tym zapupiu:)


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 31.12.2015 - 13:44

  • 0

#27

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam jestem nowy na forum, ale chciałem odświeżyć temat...Miesiąc temu byłem ze znajomymi w okolicach tego gospodarstwa (mam taką pasję,że biegam z wykrywaczem po polach i lasach)Jeden z moich znajomych ma wilczura i to takiego co niczego się nie boi.No przeczesując okoliczne pola doszliśmy pod to gospodarstwo,wyglądało na opuszczone od dawna,więc stwierdziliśmy,że trzeba je dokładnie przepyrać :) Będąc gdzieś tak na środku podwórka pies znajomego zaczął warczeć i się jeżyć patrząc się na budynek mieszkalny po czym uciekł w kierunku samochodu ,który stał jakieś 800 metrów od gospodarstwa.Kolego pobiegł za nim,a ja z drugim kolegą postanowiliśmy wejść do tego domu(była mniej więcej 18 godzina)weszliśmy przez drzwi połazilsmy po budynku i jakie było nasze zdziwienie jak chcieliśmy z niego wyjść,otóż drzwi przez które weszliśmy były zamknięte na klucz?? Podeszliśmy więc do okna,żeby przez nie wyjść i wtedy zobaczyliśmy na podwórku stojącą i patrzącą się na nas dziwną zgarbioną postać trzymającą sznur w rekach.Gdy kolega krzyknął.żeby ten ktoś nie robił nas w *****, bo mu zaraz nogi z **** powyrywa ta postać się odwróciła i rozpłynęła.Wróciliśmy do samochodu i pojechaliśmy do domu.Pod garażem okazało się ,że znajomy zabrał jakiś obrazek z tego domu i gdy wyjął go z kieszeni pies znowu zaczął warczeć ,a po chwili skulił się w kłębek.Obrazek spaliliśmy,a o tym domu wcześniej nie słyszałem,dopiero teraz zacząłem poszukiwać materiałów na ten temat. Pozdrawiam Pan B.

 

wulgaryzmy.gif

 

Staraj się nie używać wulgarnego języka. 

 

Kronikarz

 

Jak to się rozpłynęła? Była i nagle PUFF i nie ma? Kolego, ja wiem, że to forum paranormalne, ale kręcić to my a nie nas ;) bajdurzysz. Pies się czegoś przestraszył a resztę historyjki sobie zmyśliłeś.

A drzwi, jeśli to stary dom, mogły być wypaczone i przy zamknięciu ich, zaklinowały się w jakiś sposób o framugę, górą lub dołem i stąd wrażenie zamknięcia. 

Ale poczekajmy na ten film, zobaczymy co tam nagracie.


  • 0



#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A potem przyjechali agenci fbi i zabrali się za badanie sprawy.
Zapytajcie tego psa czego się tak wystraszył.
  • 2



#29

Pan B.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Szanowny panie Moderatorze,jak również Panie( Wszystko) proponuje wam ruszyć wasze dupki od kompa u udać się w to miejsce,a nie jak zwykle podchodzić cynicznie do tematu. Pozdrawiam Pan B


A potem przyjechali agenci fbi i zabrali się za badanie sprawy.
Zapytajcie tego psa czego się tak wystraszył.

Ty się chłopie zapytaj matki, czego cie nie wyskrobała, bo mizerność twoich wypowiedzi jest równa obiadom afrykańskich dzieci :)

 

obraza2.gif

 

Pamiętaj, że pierwszego wrażenia o człowieku się nie zapomina.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 01.01.2016 - 20:08

  • -7

#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co było na tym obrazku, który spaliliście?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych